Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(Colin84 @ 20 07 2008, 23:05) *

UK da radę, na przykład.

 

USA - taniej (zdrapki na Gold i MSP) i więcej darmowych arcade'ówek. Ja żałuje, że zarejestrowałem na UK.

 

CYTAT(sznurek @ 20 07 2008, 23:19) *

CYTAT(Jędrek @ 19 07 2008, 13:18) *

Pewnie kiedys tam bedzie. Osobiscie nie licze na to.

 

 

Coś w psx extreme wyczytałem bodajze, że xbox live ma przejść jakieś modernizacje zwiazne z zabezpieczeniami czy czyms tam. Wynikało z tego, że zostaniemy pozbawieni mozliwości korzystania z onlina zagranicznego. Myslę, że to POWINNO być małą zapowiedzia wprowadzenia tej uslugi w Polsce, jak nie to się censored2.gif

 

Czyli co, konta, np. 80k GS pójdą się w krzaczki? Na razie to tylko plotka, no ale - ja bym się wkurzył na miejscu achievement hunterów.

O jakich arcad'ówach mówisz (Aegis Wing, Yaris) ?

Chyba większość Polaków ma konta zagraniczne, skoro Microsoft dotąd Live'a nie wprowadził, to chyba ich wina, że zakładamy konta zagraniczne, no nie? :nonie:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Kiedy sie rejestrowalem do Live zalozylem nowy profil (myslalem ze trzeba) i teraz chcialbym przerzucic gamescore z jedego konta na drugie, da sie to zrobic ? Pewnie nie. Jak mi sie skonczy trial to bede musial zalozyc Live na profil gdzie mam uzbierane achievy, da sie zalozyc Live na istniejacy juz profil, czy trzeba zawsze nowy zakladac ? (pewnie sie da, ale pytam sie dla potwierdzenia ;) )

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie:

Kiedy sie rejestrowalem do Live zalozylem nowy profil (myslalem ze trzeba) i teraz chcialbym przerzucic gamescore z jedego konta na drugie, da sie to zrobic ? Pewnie nie. Jak mi sie skonczy trial to bede musial zalozyc Live na profil gdzie mam uzbierane achievy, da sie zalozyc Live na istniejacy juz profil, czy trzeba zawsze nowy zakladac ? (pewnie sie da, ale pytam sie dla potwierdzenia ;) )

przerzucić punktów na inny profil sie nie da

 

spokojnie można założyć live na istniejący profil (ja grałem dwa miesiące nim miałem live i ten live założyłem na profil co miał już troche GS)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie polskiego live'a. Jest sens czekać ? Mam taki plan żeby poczekać z założeniem konta na tą nową super extra aktualizację dasha, może wtedy coś się ruszy w sprawie Polski. Warto czy raczej nie ma szans i tylko stracę czas? Może chodzą jakieś słuchy ?

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale mineło już trochę czasu.

Mam takie pytanie, jak widać zarejestrowałem się na xbox live i terez jak wchodze na mygamercard.com to widać gry w które grałem jednak jak kilknę w wybraną grę żeby zobaczyć szczegóły to przenosi mnie na stronę xbox.com, a tam wyskakuje "strona niedostępna". Co się dzieje, czy coś źle zrobiłem bo przy pierwszym wejściu na xbox.com była jakaś ankieta co lubię a czego nie ale to olałem i zamknąłem przeglądarkę, po ponownym zalogowaniu już tego nie ma. Pomóźcie !!!

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Strona xbox.com po zalogowaniu działa tylko tyle że jak przeniosę się z mygamecard klikając na jakąś grę to po zalogowaniu wyskakuje strona niedostępna ale to jest napis na stronie xbox.com. Chodzi o to że jakby na stronie xbox.com nie jest coś dostępne. Na xbox.com mam swój profil, tam są ustawienia po prawej stronie i wsumie to wszystko. Może trzeba poczekać bo konto jest nowe.

 

EDIT: Jak możesz to spróbuj wejść na mój profil w mygamercard i potem kliknij na grę Forza2, przeniesię Cię na stronę xbox.com i poprosi o zalogowanie, i co dalej? Bo mi jak się zaloguje to pojawia się strona xbox.com i napis na niej "strona niedostępna". Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Na stronie xbox.com wogóle nie wyświetla mi moich osiągnięć :( Może dlatego że po prawej stronie przy nazwie profilu jest Polska. Jak to zmienić, rejestrowałem konto przez xboxa, dałem kraj Wielka Brytania i w ustawieniach też jest Wielka Brytania i nawet województwo zmieniłem na England a tam dalej jest polska. Jak to zmienić?

EDIT: W ustawieniach lokalnych w konsoli zmieniłem na Wielką Brytanię ale nic to nie dało oprócz tego że pokazała się brytyjska flaga. Wróciłem do Polski ale flaga została Brytyjska WTF?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...