Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Część z maila mówiąca o przyczynach:

 

Niniejszym zawiadamiamy, że Twoje przywileje użytkownika w ramach usługi Xbox LIVE zostały trwale zawieszone ze względu na próby uzyskania od innych graczy informacji i/lub próby wykorzystania usług Xbox LIVE w celach komercyjnych. Takie postępowanie odkryto w Twoim profilu, czynnościach i/lub komunikacji.

Postępowanie, które doprowadziło do zawieszenia może zawierać, ale nie jest ograniczone do:

  • Pytanie innych graczy o ich nazwę użytkownika, hasło i informacje umożliwiające identyfikację osób
  • Nieautoryzowane odzyskiwanie pseudonimów
  • Proponowanie usług Xbox LIVE lub gier w zamian za pieniądze lub punkty Microsoft Points

 

Pierwszy punkt odpada na 100%. Drugi - kiedyś kupiłem konto z grami ale czyste; bez gs. Ostatni punkt - jedyne co z celów komercyjnych mi podchodzi to kumpel chciał odkupić ode mnie kody na triale 48h i proponowałem mu je za jakąś kwotę...no ale chyba nikt nie ma wglądu w korespondencję żeby coś takiego wychwycić.

 

Chyba, że kuzyn coś odwalił i się nie przyznaje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem po chcesz anulować, ale można wznawiać pobieranie (tj. wylączasz konsole i masz pobrane 50% i jak właczysz i zalogujesz sie na konto to automatycznie wznowi się pobieranie, możesz też ustawić pobieranie przy wyłaczonej konsoli bardzo wygodna opcja). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam
Ostatnio zaciekawiła mnie pewna rzecz w moim profilu XBL.
Otóż golda mam prawie od 6 lat, więc na złotym pasku profilowym (obok GT) ponad pół roku temu wyświetliła mi się liczba "5" lecz jakiś miech temu (chyba po ostatniej aktualizacji) na miejscu piątki widnieje liczba "4", ważność golda pozostała bez zmian.
Myślałem, że to chwilowa zawiecha więc skasowałem i odzyskałem profil ponownie lecz bezskutecznie.
Ciekaw jestem czy spotkał się już ktoś z podobnym zjawiskiem?

Odnośnik do komentarza

Lata wyświetla ze stażu z goldem, a nie od kiedy masz założone konto.

np. jak założyłeś konto siedem lat temu i dopiero teraz wykupiłeś golda na np. 14 miesięcy

to po 12 miesiącach wyświetli się w profilu "1"

 

U mnie sprawa wygląda tak, że miałem przez pół roku "5", a niedawno spadło na "4" , ciekawe...

Edytowane przez JuLeX 44
Odnośnik do komentarza

Nie wiem po chcesz anulować, ale można wznawiać pobieranie (tj. wylączasz konsole i masz pobrane 50% i jak właczysz i zalogujesz sie na konto to automatycznie wznowi się pobieranie, możesz też ustawić pobieranie przy wyłaczonej konsoli bardzo wygodna opcja). 

 

Wiesz na jakiej zasadzie działa to pobieranie przy wyłączonej konsoli?

 

Jako świeżak jeśli chodzi o x360 mam jeszcze dwa pytanka:

1. Da się pauzować sciąganie?

2. Przy rejestracji na Xbox Live dostałem informację, że mogę miec 1 miesiąc za darmo jeśli podam info płatnicze. Rozumiem, że jak miesiąc minie to będą mi automatycznie ściągać kasę za kolejne miesiące dopóki nie zrezygnuję?

 

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Nie wiem po chcesz anulować, ale można wznawiać pobieranie (tj. wylączasz konsole i masz pobrane 50% i jak właczysz i zalogujesz sie na konto to automatycznie wznowi się pobieranie, możesz też ustawić pobieranie przy wyłaczonej konsoli bardzo wygodna opcja). 

 

Wiesz na jakiej zasadzie działa to pobieranie przy wyłączonej konsoli?

 

Jako świeżak jeśli chodzi o x360 mam jeszcze dwa pytanka:

1. Da się pauzować sciąganie?

2. Przy rejestracji na Xbox Live dostałem informację, że mogę miec 1 miesiąc za darmo jeśli podam info płatnicze. Rozumiem, że jak miesiąc minie to będą mi automatycznie ściągać kasę za kolejne miesiące dopóki nie zrezygnuję?

 

Z góry dzięki za odp. i pozdrawiam

 

Ściąganie przy wyłączonej konsoli polega na tym, że uruchamiasz ściąganie i wyłączasz konsolę, a wtedy przechodzi ona w taki stan "uśpienia", że cały system się wyłącza, ale pobierany jest jeszcze plik - miga światełko konsoli - a gdy skończy się pobierać, to konsola wyłączy się całkowicie sama.

 

1. opcji pauzowania nie ma, ale jest niepotrzebna bo jeśli z jakiegokolwiek powodu wyłączysz ściąganie, to po wznowieniu będzie szło dalej.

2. tak

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zrobilem to, wlaczylem UPnP, pootwieralem tez porty 3074 UDP i TCP, 53 UDP i TCP, 80 TCP, 88 UDP i nadal blad NAT. Moj router to tp-link wr340g, porty otwieralem w zakladce Virtual Servers. 

 

edit: zmienilem ustawienia adresu ip z recznego na automatyczny i juz dziala, chociaz oba sa takie same

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...