Skocz do zawartości

XBOX LIVE ROXX! :)


DaBig

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lolkuj, rzekłbym że jest to kwestia gustu, jedni bez tego żyć nie mogą, inni może by pograli, ale czasu szkoda, a i są tacy, którym to wisi ;)

Ja lokuję się bardziej w środkowym przypadku ;)

 

Co prawda to prawda ale można na to spojrzeć jeszcze pod kątem ekonomicznym :) mi wystarczą tak naprawde w roku tylko dwie gry fifa i cod

Odnośnik do komentarza

To zależy co rozumiecie przez "strata czasu".

Ja tam osobiście lubię grać z kumplem w H.A.W.X co-op efekt zmiany głosu przez HS, meczyk w "Battelfjelda", czy fajny co-op.

Owszem stratą czasu jest wejście do meczu, gdzie nikogo nie znasz i słuchasz jak amerykańskie dzieci śpiewają do HS.

Co do gier i multi, zazwyczaj się bawię lepiej jak w singlu. Dla mnie po prostu dziwne jest twierdzenie, że coś jest niefajne nie sprawdzając tego dogłębnie, to tak jakby stwierdził, że auto (pipi)owe, bo lakier biały.

Odnośnik do komentarza

też tak kiedyś do tego podchodziłem ze singiel ponad wszystko ale od pewnego momentu wiekszosc gier wyglada podobnie jakby to było tylko jakieś dlc, storyline mega slaby na jedno kopyto i mechanika nie zachwyca, co prawda perełki się zdarzają no ale Multi jak narazie daje mi dużo więcej frajdy i po prostu się przy nim relaksuje :)

Odnośnik do komentarza

Panowie nie jesteście sami, ja też przez te wszystkie lata posiadania Xboksa 360 nie zacząłem grać online :). Próbowałem, kupowałem Golda i summa summarum kończyło się na tym, że w ogóle nie korzystałem. Nie bawi mnie jakoś to, wolę sobie na spokojnie sam rozpracowywać gierkę, niż przez sieć z nieznajomymi się męczyć. Dodatkowo odstrasza mnie fakt, że by dobrze grać przez sieć, trzeba poświęcić dużo czasu. Logiczne, ale mi szkoda tych wieczorów poświęconych na szlifowaniu tras czy ćwiczeniu headshotów, bo i tak zawsze znajdzie się ktoś, kto w takiego BF czy NFS gra nałogowo i Cię pokona. Nie mówiąc o tym, że rywalizacja zazwyczaj powoduje u mnie niezdrową ekscytację i nadmiar emocji, co też mi za bardzo radości nie dostarcza, raczej frustracji.

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo odstrasza mnie fakt, że by dobrze grać przez sieć, trzeba poświęcić dużo czasu.

Przecież to te same gry, które przechodzisz już w singlu. A szeroko pojęty skill jest wspólny dla gier o podobnej tematyce - w każdego typowego FPS'a gra się w gruncie rzeczy identycznie, tak samo jest w przypadku gier wyścigowych.

Zakładając, że umiesz sterownie nie widzę problemu we wbiciu na multi, wybraniu na początek klasy opierającej się w większym stopniu na sile ognia (jeśli jest wybór) niż gadżetach i w pierwszych meczach bieganiu w okolice centrum mapy i strzelaniu do przeciwników. Jak się podłapie lekko mapy można coraz bardziej interesować się gadżetami, co nie znaczy że nie da się dobrze grać od pierwszych meczów. Taki BF3 - niby kupiłem później niż większość i zaczynałem od zera, ale z doświadczeniem wyniesionym z poprzednich części nie miałem problemu, by już pierwszego wieczora wbić osiągnięcia za pierwsze 3 miejsca. Raz się nauczysz i jakoś to idzie.

Oczywiście czasem zdarzają się gry inne niż wszystkie, np. w GoW nigdy nie nauczyłem się wymiatać, ale większość opiera się na tym samym.

A jeśli nawet jacyś weterani będą mieli przewagę - przecież nie trzeba zawsze dominować nie? Akurat w strzelankach najbardziej frustrują mnie nie najlepsi gracze, nie moje błędy, a sytuacja kiedy o zdecydowanej porażce mojej drużyny decyduje koszmarna niekompetencja ludzi z mojego teamu, kiedy mnie osobiście idzie bardzo dobrze i staram się coś zrobić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chcę założyć konto na UK. Mam profil utworzony, mam w ustawieniach region na UK i język angielski. Używam maila ambasady w Londynie, a po wpisaniu hasła wyskakują mi jakieś dziwne komunikaty, które cofają mnie o dwa kroki. Nie mam pomysłu. Może email jest już wykorzystany z pincet razy. Bardzo proszę, niech mnie ktoś oświeci jak mam założyć konto z poziomu konsoli.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

A miałeś jakiegoś save w chmurze?

 

http://polskilive.pl/news/darmowy-miesiac-xbox-live-gold-dla-poszkodowanych-awaria-uslugi/

 

Jak podkreślono, nie jest wymagany kontakt z Microsoftem w celu dodania darmowego miesiąca subskrypcji – rekompensata zostanie przyznana automatycznie osobom dotkniętym przez brak dostępu do stanów gry w chmurze.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Do czasu wyjścia nowego GOW nie potrzebowałem Xa, a chciałem ogarnąć exy z PS3, więc wymieniałem się z kuzynem konsolami. Było to już prawie 3 miechy temu. Dzisiaj dostałem info od niego, że nie może się połączyć z netem i ze dostał komunikat o zablokowaniu konsoli...problem w tym, że blokada poszła też na mój profil, który był na tej konsoli...na xbox.com komunikat, że nie będę mógł się na nim zalogować do roku 9999 ><  Na mailu zdawkowy komunikat o rzekomej przyczynie bana.

Wiem, że szanse na odzyskanie konta są praktycznie zerowe ale może jest jakiś sposób żeby zawalczyć o nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...