Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz marnego Kejtepizodu to teraz mamy same wypier.doliste odcinki. I ten wczorajszy podtrzymuje tendencję wzwyżkową.

 

Ja tam nie mogę się doczepić do niczego, no może faktycznie poza tą końcówką z submarinem- trochę groteską zawiało w tej scenie.

 

9/10

 

 

Arystokracjusz ze swoją 'recenzją' poprawił mi humor na najbliższe 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Odcinek był bardzo fajny pomimo odmiennych rzeczywistości Benek uczy się jak na własnych błędach. A efekty graficzne łodzi podwodnej dosłownie jak w starym Tomb Raider :P

Czyli miałem poniekąd rację z tą teorią że Rysiek był niewolnikiem.

Skoro Jacob przekazał mu dar i nie może się zabić, czy to znaczy że kandydaci też nie mogą się zabić???

Diabelsko mnie to ciekawi :)

Odnośnik do komentarza

No i po 6x07.

Hmm... zdecydowanie najgorszy odcinek poświęcony o Benie. Coś mi się nie podobało w tym epie. Czasem były głupie motywy (jak na 6 sezon przystało), ale Ben i jego płacząca scena rl. Momenty w Black Rock i psychojack nie podjarał mnie jakoś zbytnio. Ogólnie fajny odcinek, ale jakoś się zawiodłem.

 

Ciekawe co z Widmorem... Najwyraźniej będzie zJAcobem, skoro ten drugi chciał go tu ściągnąć. Czemu? Ch*j wie.

Odnośnik do komentarza

n kiepski ten sezon, jak na razie. Podzieli te postacie i skupiają się tylko na najmniej ciekawych. A odcinki o najciekawszych - Ben, Lock nie wybijały sie niczym specjalnym.

 

W ogole omineli Desmonda, prawie go nie pokazują, podobnie z Sawyerem. Zabili też Faradaya i Julie, postacie ktore były ciekawe, a zostawili Chinola z szostego zmysłu, który jest uzupełnieniem śmiesznych tekstów Huga.

Odnośnik do komentarza

Tytuły i oceny odcinków od 1 do 16 !

 

 

 

 

6x01 i 6x02 LAX (9.0)

6x03 What Kate Does (6.7)

6x04 The Substitute (9.1)

6x05 Lighthouse (8.8)

6x06 Sundown (8.4)

6x07 Dr Linus (9.3)

6x08 Recon (7.1)

6x09 Ab Aeterno (9.6)

6x10 The Package (8.7)

6x11 Happily Ever After (7.2)

6x12 Everybody Loves Hugo (9.1)

6x13 The Last Recruit (6.5)

6x14 The Candidate (9.3)

6x15 Across The Sea (8.8)

6x16 What They Died For (7.8)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie napawają mnie optymizmem te oceny, szczególnie jeśli chodzi o finał i odcinek Desmonda :/ Teraz tylko pozostaje pytania, czy finał jest słaby, czy zbulwersowani recenzenci nie dostali odpowiedzi jakich chcieli i jasnego zakończenia :P

 

 

w ryj dać mam dać za brak spoilera?! - grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

 

Nie napawają mnie optymizmem te oceny, szczególnie jeśli chodzi o finał i odcinek Desmonda :/ Teraz tylko pozostaje pytania, czy finał jest słaby, czy zbulwersowani recenzenci nie dostali odpowiedzi jakich chcieli i jasnego zakończenia :P

 

 

w ryj dać mam dać za brak spoilera?! - grg

 

 

Przecież nie ocenili finału, tylko jej pierwszą część.

 

Odnośnik do komentarza

 

Nie napawają mnie optymizmem te oceny, szczególnie jeśli chodzi o finał i odcinek Desmonda :/ Teraz tylko pozostaje pytania, czy finał jest słaby, czy zbulwersowani recenzenci nie dostali odpowiedzi jakich chcieli i jasnego zakończenia :P

 

 

w ryj dać mam dać za brak spoilera?! - grg

Oj już nie przesadzajmy, przecież nie jest to żaden poważny spoiler :P

 

 

 

Nie napawają mnie optymizmem te oceny, szczególnie jeśli chodzi o finał i odcinek Desmonda :/ Teraz tylko pozostaje pytania, czy finał jest słaby, czy zbulwersowani recenzenci nie dostali odpowiedzi jakich chcieli i jasnego zakończenia :P

 

 

w ryj dać mam dać za brak spoilera?! - grg

 

 

Przecież nie ocenili finału, tylko jej pierwszą część.

 

 

 

Faktycznie, patrzałem tylko po tytule, a nie po numeracji ;) Czyli pewnie będzie jak w 4 sezonie, pierwsza czesc słaba, bo to tylko wprowadzenie a następne dwie to BUM ;) Oznaczam jako spoiler, bo ta wiadomość pewnie też nim jest :)

 

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się knota jak ten ep o Kate, a dostałem bardzo fajny odcinek!

Baaardzo przyjemny, ciekawy, czasem dobre dialogi, dobra gra aktorska, poprawna praca kamery...

 

Ogólnie podoba mi się, ma ten odcinek taki fajny, lostowy trochę klimacik.

 

W tym kto jest dobry, a kto zły, kto co zamierza, kto ma prawdziwe intencje, i kto ma jaki cel już się pogubiłem. Widzę, że nadchodzi jakaś konfrontacja.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

 

 

-Nie weźmiemy samolotu...lecz łódź podwodną.

 

Dokladnie. Z poczatku myslalem ze mam jakis uciety odcinek, a oni serio jako CF dali ten tekst. Bidny odcinek, na rowni z tym Kate.

 

To juz 8 odcinek sezonu, a jakos zero emocji we mnie. Pamietam jak przy 2,4,5 sezonie sie spuszczalem niemal co tydzien, a tu w zasadzie ogladam tylko zeby doczekac finalu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...