Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

RSS blogów - naprawdę byś korzystał? :)

 

Jakby mi to ułatwiło w jakimś stopniu możliwość przeczytania wszystkich blogów to raczej tak. Czasami jest tak że przeoczę jakiś wpis, w rssie by się pojawił. No ale dla jednej osoby nie musicie tego robić :) (nie pogniewam się).

 

 

edit@ nieaktualne

Edytowane przez Sephrio
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy było wspominane, ale dwie sprawy, choć to pierdoły, trochę wkurzają :

 

- główny "panel" z newsami, ten z sześcioma kafelkami : nie można otworzyć ich jako nowe okna w przeglądarce, muszę przeskakiwać z poziomu głównej strony. W sensie, że nie da się kliknąć  PPM i "otwórz w nowej karcie", w żadnym obszarze. W przeciwieństwie do normalnych newsów na dole. Niezbyt wygodne.

 

- żeby się cofnąć z newsa do strony głównej, za każdym razem trzeba klikać wstecz dwa razy.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś odpowie po tobie to już edycji nie ma

 

Ale było tak, że brak możliwości edycji miałem 15s od napisania komentarza - raz i dwa razy po ok 30s i trzy razy z rzędu tak się stało, że ktoś tak szybko coś dodawał? Poza tym edycja raz zakończyła się nie poprawieniem posta a dodaniem jego pierwotnej wersji ponownie, może ten drugi post (dubel) zblokował?

Używam Opery. Może jakiś skrypt ma z nią problem?

 

Edit:

o, opcja "cytuj" też mi nie trybi .

Edytowane przez Ronson
Odnośnik do komentarza

Ile trzeba czekac na publikacje recenzji na stronie ? 
Czekam juz dwa dni, moje pierwsze recki pojawialy sie dosyc szybko, a tym razem autoryzacja trwa jakos dlugo. Zadnych bluzgow czy zakazanych obrazkow w moim tekscie nie ma, wiec az tak nie trzeba tego przeswietlac, zreszta mega dlugi tez nie jest.

Odnośnik do komentarza

Z tym to różnie. Mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że na początku też było to kilka dni, a ostatnio 2 tygodnie. Od czego to zależy to nie wiem, być może od czasu, bo każdy taki tekst trzeba zweryfikować. Ja dalej czekam na jakieś oceny recenzji przez innych userów czy wygodniejszy dostęp do recenzji użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Nowy spamer na pokładzie:

dominik123

Jego działalność widać w tym momencie na dole komentarzy tutaj:

http://www.ppe.pl/blog-24046-1123-wielka_ankieta_ppe___wybieramy_top10_antagonistow.html

 

W dodatku Pan ten ma multi konto na PPE http://ppe.pl/spolecznosc-39820-johnny_cage.html ten użytkownik jest zdecydowanie tym samym co wspomniany dominik123 wystarczy porównać poziom wypowiedzi i datę dołączenia. Proszę o sprawdzenie tego Pana po IP 

Odnośnik do komentarza

Akurat cytując Pana "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" Fakt może to było głupie i nie śmieszne, ale nie ma człowieka bez winy. "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" masz bruda na mnie i czy to świadczy o tym, że całą pracę jaką wkładam w PPE można podpiąć pod jeden komentarz?, krytykanctwo to domena naszych rodaków, nie znam Cię, ale jeśli według Ciebie jestem najgorszym człowiekiem na PPE to napisz do Rogera w tej sprawie, a ja bez słowa pozwolę usunąć swoje konto. 

 

ps. wrzuć jeszcze jakieś ciekawe teksty z chęcią się pośmieję ciekawe jak dużo znajdziesz, daj znać będę miał co na bloga wrzucić i poprawiać sobie nastrój w chwilach przygnębienia 

Edytowane przez Iron
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...