Skocz do zawartości

PPE.pl - portal graczy


Rekomendowane odpowiedzi

NoKm9cx.png

 

Tak jestem xbotem, łotewer, ale ilu jeszcze nołnejmów wannabe dziennikarzy będziecie kołować do serwisu, którzy chcą wejść do branży wypierdzając takie fanbojskie teksty? Albo typków których jedyne na co stać to wypłodzenie tytułu ze znakiem zapytania na końcu? Bierzecie te odpady z jakiś staży w Onecie czy jak?

 

Albo najnowszy nius Psyko

 

"Procedura serwisowa Xboksa One leży i kwiczy". A treść newsa: przeczytaliśmy kilka postów na oficjalnym forum o wpadkach serwisu. NOŻ KURWA TRZYMAJCIE MNIE

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kilka gier, które ukazały się na DC i PS2, a w encyklopedii nie ma wersji na konsolę Segi. Może warto je dodać? hehe

 

Evil Twin, Donald Duck: Quack Attack, F1 Racing Championship, NBA HOOPZ, NBA 2K2, Space Channel 5, Soldier of Fortune, Rayman 2, Fur Fighters, 18 Wheeler: American Pro Trucker, 4x4 Evolution, MDK2, Capcom vs SNK 2, Virtua Tennis 2, Ready 2 Rumble Boxing Round 2, Silent Scope, Wacky Racers.

Odnośnik do komentarza

Panowie czemu na telefonie z Windows Phone jak wchodze na ppe.pl co chwile wywala mnie do menu telefonu? Co jest nie tak z ta strona ze tylko tu sie tak dzieje. Nigdy na zadnym portalu,stronie internetowej nie mialem takiego problemu tylko na ppe musze co chwile wlanczac od nowa. Ten problem juz jest od bardzo dawna i nie ma żadnej poprawy. Forum chodzi bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś błąd z odpowiadaniem na wątek. W profilu pojawia się powiadomienie, że ktoś odpowiedział w wątku który obserwuje, a po kliknięciu w tym powiadomieniu w "Gra: Chrono Trigger" (w moim przypadku), przenosi do nowego okna i odpisując w tym miejscu nie widac komentarza w głownej liście wątków w grze

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

I co znalazł coś?

 

 


Asano` dodano: 28.12.2013, 15:09
Roger Perreiro

wypowiedź tego gościa nie świadczy o tym, że miśki z sony robią nową konsolę.
[ukryj]
Czyngis [109.241.***.***] do Asano` dodano: 28.12.2013, 16:34
ZAMKNIJ RYJ TY CWELU (pipi)ONY TY S(pipi)IAŁY (pipi)U ZE ZGRZYBIAŁYM FIUTEM. UMRZYJ W KOŃCU (pipi) (pipi)ANA
 
 

 

 

nadal jesteście za tym, żeby dawać niezalogowanym możliwość pisania?

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest jakiś błąd z odpowiadaniem na wątek. W profilu pojawia się powiadomienie, że ktoś odpowiedział w wątku który obserwuje, a po kliknięciu w tym powiadomieniu w "Gra: Chrono Trigger" (w moim przypadku), przenosi do nowego okna i odpisując w tym miejscu nie widac komentarza w głownej liście wątków w grze

 

Sprawdź. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Weźcie wywalcie ten pasek od facebooka, bo całą stronę crashuje, nie da się dodać komentarza z cytatem, a żeby dodać plusa i minusa muszę ustawić komentarz, który chcę ocenić na dole ekranu, by nie był na równi z tym paskiem, inaczej nie działa!

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Weźcie wywalcie ten pasek od facebooka, bo całą stronę crashuje, nie da się dodać komentarza z cytatem, a żeby dodać plusa i minusa muszę ustawić komentarz, który chcę ocenić na dole ekranu, by nie był na równi z tym paskiem, inaczej nie działa!

 

Ja mam tak samo od wczoraj, ale co ciekawe wczęśniej (od wyjścia dlc na ppe) ten problem się nie pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Co to jest?

http://www.ppe.pl/news-26259-the_last_of_us_na_vicie_niczego_nie_brakuje.html?t=1389473795#c_last

Czy wy sobie jaja robicie? To jest blog 13 latka, czy profesjonalny serwis? nie powinienem uzasadniać, co tu jest nie tak, ale dla pewności... Tak się nie pisze newsów, za coś takiego "redaktor" powinien nieźle dostać po łbie. Ludzie myślą, że TLoU ukaże się na Vicie, bo się nie chce napisać profesjonalnego newsa! Co gorsza, to nie pierwszy raz (10 newsów o PS Now? To powinno być w jednym!), a szefostwo portalu nie ma z tym problemu? Już ludzie robią wojnę za levelomanię, a założę się, poziom newsów będzie następnym powodem do flame'u... nie wiem, w jaką bazę użytkowników celujecie, ale inteligentny człowiek może się poczuć urażony, tym że ktoś sobie robi jaja ze swojego zawodu. Nie jesteście jedyni w internecie, ludzie wybiorą inny portal, jak się wk***ą za taki syf...

Poza tym, miło by było, jakby ktoś w końcu wniósł korektę do newsa o 3DSie... Jak bardzo trzeba profesjonalnie podchodzić do zawodu, by nawet nie sprawdzić komentarzy pod swoim newsem?

Edytowane przez Sycho141
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Niezły rodzyn wyszedł z tej wiadomości o twitterze Xboxa, ilu jeszcze dzieciaków będziecie zatrudniać co za darmola wystukują te wasze niusy?

 

Nie dość że nie dbacie o pjerdolnik w komentarzach i nadal pozwalacie bluzgać niezalogowanym to wyje.bane j eszcze macie na poziom niusów. Brawo, ale hajs z reklam się zgadza to pewnie ważne.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kilka gier, które ukazały się na DC i PS2, a w encyklopedii nie ma wersji na konsolę Segi. Może warto je dodać? hehe

 

Evil Twin, Donald Duck: Quack Attack, F1 Racing Championship, NBA HOOPZ, NBA 2K2, Space Channel 5, Soldier of Fortune, Rayman 2, Fur Fighters, 18 Wheeler: American Pro Trucker, 4x4 Evolution, MDK2, Capcom vs SNK 2, Virtua Tennis 2, Ready 2 Rumble Boxing Round 2, Silent Scope, Wacky Racers.

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-26383-nintendo_ma_dosc_dostawania_po_tylku_i_rozwaza_ciecia_cen.html

 

http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424052702303465004579325760899958956

 

Autor pisze tutaj o tym, że Nintendo rozważa cięcia cen gier na swoje konsole. Jak mniemam, źródłem tego newsa jest wczorajszy artykuł z TWSJ, który opisuje konferencję w Osace. Czy mogę się dowiedzieć, skąd autor wyciągnął rewelację o cięciu cen gier? W swojej wypowiedzi, prezes Nintendo podkreślił jedynie, że będą musieli rozważyć nową strategię, jeżeli dalej chcą się liczyć na rynku. O cięciu cen gier nic tutaj nie ma.

 

Chyba, że to było brane z jakiegoś innego źródła, wtedy zwracam honor. No ale szukam i nic nie mogę znaleźć. Na ten moment wygląda to tak, że na PPE mamy newsa, który z całego wydarzenia wyławia coś, o czym nie było nawet wspomniane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...