Skocz do zawartości

Brink


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem dlaczego ta gra nie cieszy sie zainteresowaniem. To pierwszy multiplayer FPP, w ktorym wychodzi sie poza ramy "strzelania". Mozna skakac przez przeszkody, robic wslizgi, etc., zupelnie jak zywy, normalnie reagujacy czlowiek na swist kul. A dynamika przy tym urywa leb- prawie jak Bournout. Jedyne co mi sie nie podoba to, karykaturalna stylistyka gry. Moglo byc troche realniej

Odnośnik do komentarza

Do wczoraj nie wiedziałem co to w ogóle jest ten Brink, ale gdy obejrzałem gameplaye gra automatycznie wkroczyła na moją listę "prawie-must-havów". Mam nadzieję, że ewentualna druga część będzie obsługiwała Natala (czyt. lekkie przechylenie głowy na lewo/prawo powoduje wychylenie się bohatera) :)

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra biednie wygląda. Design przekopiowany z Borderlands, wszystko oczywiście niezniszczalne i te pierp.rzone zielone liczby wyskakujące przy obrażeniach. Wolę kolejną odsłonę "The Elder Scrolls".

Keymaker, Bethesda powoli wyrasta w branży na nowe EA, Ubisoft czy 2K. Maja wiele studiów na własność, więc uwierz mi, że Brinka nie robia ludzie odpowiedzialni za Serię TES. Brinka robia ludzie, którzy jeszcze niedawno współpracowali z ID Software i mają w swoim portfolio choćby Enemy Territory Quake Wars (pecetowego shootera nastawionego na multi).

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Zwyklego ET tez robili, potem QW ktory byl crapem a mieli wszystko gotowe - podciagne ET do standardow 2 lata temu jak QW wyszlo i mamy hita. Raven tez nie potrafil wymyslec czegos sensownego w multi Wolfa 2. Jak widac oryginaly tryb mp z tych gier byl genialny i po co bylo cos zmieniac.

Mi chodzilo aby nie niszczyc imienia ET dajac mu SHIT WARS :>

Odnośnik do komentarza

Ale QW nie robilo Raven tylko Splash Damage ze wspolpraca z ID Software (w przypadku ET Wolfa dochodzil jeszcze do tego prawowity wydawca Activision - stad pewnie wziales Raven'a :P).

Co do Raven'a, ich przedostatnie dzielo (SOF II) nadal cieszy sie sporym uznaniem i gronem fanow, pomimo uplywu czasu - nawet oni mieli jaja do multi.

W nowym Wolfie za bardzo skupili sie na singlu po prostu (przy okazji prze-casualowali go).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

To twoje zaufanie spadnie poniżej zera jak zobaczysz za jakiś czas zajawki Fallouta 4 z taką grafą i takim dynamicznym systemem strzelania, nie mówiąc o obowiązkowej obecności parkourowego skakania :) Oj Daniel, Daniel co ty masz z tą Bethesdą. Przecież ona całkiem dobre gry robi :lol:

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dobra, koniec o Scorp1onie, bo jeszcze pomyśli, że jest popularny :whistling:

 

Ja tak analizuję to, co zobaczyłem na filmikach i widzę te grę jako połączenie Borderlands, COD:MW i Killzone. Niestety, jako wielki fan gier RPG od Bethesdy jestem rozczarowany.

 

Swoją drogą, nadal wierze, że w końcu powrócą do formy towarzyszącej im w czasie tworzenia Morrowinda. To była ich najlepsza gra w którą grałem. Po uproszczeniu mechaniki, wprowadzeniu kompasu i wielu uproszczeń seria TES nigdy już nie była taka sama ;( A gdyby tak Fallout 3 był bliżej Morrowindowi niż Oblivionovi.. Rozmarzyłem się :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...