Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Do rozpoczęcia targów pozostało już tylko nieco ponad 60 godzin, więc najwyższy czas na założenie odpowiedniego tematu :). W tym roku Microsoft starał się przekonywać, że ich konferencja na E3 zrobi spore wrażenie, a patrząc na to, co prawdopodobnie zostanie na niej, lub też na pokazach po, zaprezentowane, trudno się z tym nie zgodzić:

 

Halo ODST

Mass Effect 2

Crackdown 2 (?)

All Points Bulletin

Alan Wake

Forza Motorsport 3

GTA IV: The Ballad of Gay Tony

gra(y) Rare

gra Lionhead (już potwierdzona)

Splinter Cell Conviction

Metal Gear Solid 4 (?)

Lips: Number One Hits

Halo Reach (?)

kamerka wykrywająca ruchy ciała

plus zapewne kilka multiplatform i gier arcade

 

 

Wszystko to i wiele więcej będzie można obejrzeć na:

 

http://e3.gamespot.com

http://e3.ign.com/

http://g4tv.com/e32009/splash.aspx

http://www.gametrailers.com/e3 (o ile się nie przesłyszałem to konferencje będą transmitowane w HD)

 

Pierwsze zdjęcia z targów:

 

http://www.gamekyo.com/newsen31148_e3-2009...ion-center.html

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakiś gameplay z Alan Wake i Splinter Cell: Convitcion. Nowe informacje-materiały z Mass Effect 2 i GTA IV: epizod II. No i przydałaby się jakaś bomba jak rok temu z FFXIII tym razem np. o MGS4 ;) . Nie obraziłbym się również na zapowiedź The Darkness 2, The Bully 2 i Star Wars: TFU 2 ale w te gry raczej wątpię żeby wyszły przynajmniej dwie pierwsze.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Licze ze MS da w koncu jakiegos mocarnego eksa (nawet kilka) a nie gry pokroju H3/HW, Fable 2,Forza 2 itd ktore nie zabijaja graficznie to swoj gameplay maja. Zas eksy od Sony posiadaja to co powinny - za(pipi)iaszcza grafike i gameplay. Nie mowie o jakosci jak KZ2 ale jak GOW ktore pomimo kilku lat ma czym zauroczyc w przeciwienstwie do Halo 3 (najwiekszy tytul na ta konsole).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja tam wiele nie oczekuję, chciałbym tylko zobaczyć Gameplay z ODST i Alan Wake no i może Forza 3. Mam nadzieję, że ODST ma taką grafikę jak na trailerze, myślę, że to możliwe bo teraz wszystkie trailery są na silnikach gry (mniej lub bardziej dopieszczone), chociaż i tak najważniejsza jest grywalność.

 

Najśmieszniejsze jest to, że jak już wszyscy łacha w tym roku polożyli na M$ to na E3 i tak ma coraz większe szanse wypaść lepiej niż Sony, przynajmniej ja mam takie wrażenie jak czytam newsy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Taka sugestia do modów - Może by tak połączyć oba tematy o E3? Bo wiecie, potem będzie jak co roku, czyli o konfie Sony i Microsoftu będzie się gadać w dwóch osobnych tematach. :P

 

Ale to tylko taka sugestia.

 

Co do konfy Microsoftu - ja oczekuję przede wszystkim nowego Halo. I nie mam tutaj wcale na myśli ODST. 8)

Odnośnik do komentarza

No tak, to możliwe.

 

Ale dobra. Snucie, snuciem, ale w poniedziałek wieczorem już wszystko będziemy wiedzieć.

 

Na streaming HD się nie pokuszę, moje łącze jest chyba jeszcze na to za słabe. A biorąc pod uwagę te miliony ludzi, to już w ogóle.

 

Pamiętam jak trzy i dwa lata temu padł Gamespot, bo tylu ludzi chciało oglądać. Dobrze, że jest coraz więcej alternatyw, tak jak rok temu.

 

Abstrahując od tego, że to forum ZAWSZE pada podczas E3 :D :D

Odnośnik do komentarza
Taka sugestia do modów - Może by tak połączyć oba tematy o E3? Bo wiecie, potem będzie jak co roku, czyli o konfie Sony i Microsoftu będzie się gadać w dwóch osobnych tematach. :P

 

Ale to tylko taka sugestia.

 

Co do konfy Microsoftu - ja oczekuję przede wszystkim nowego Halo. I nie mam tutaj wcale na myśli ODST. 8)

Modzi - nic nie łączcie. Niech tematy o E3 będą w osobnych subforach i niech o konfie Microsoftu gadamy sobie w ekskuzywnym topicu. Nie chce przedzierać się przez posty rozcietrzewionych Sonowców (jak Yeti rzucających co rusz kawałki o niesamowitości oświetlenia w Heavy Rain itp) byleby dowiedzieć się czegoś nowego o sofcie na Xboxa 360. Chce posłuchać co mają do powiedzenia ludzie zainteresowani grami na X360 i nic więcej. Jak będę chciał poczytać stękanie Yetiego to się wybiorę do tematu o E3 w dziale PS3.

 

Co do konfy Microsoftu - przede wszystkim oczekuję obszernego video info na temat Mass Effect 2. Gameplay'em z Alana Wake'a nie pogardzę. Datą premiery tego tytułu również.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Forza 3 i tajemnicza gra od Lionhead to moi faworyci. Molyneux już dawno zapowiadał, że pracuje nad jakąś rewolucyjną produkcją, zobaczymy co to będzie. Ale z drugiej strony bida w MSowych exclusive'ach... Jak widać tylko 2 gry mi przypasowały, zdałoby się więcej :)

 

Konferencję Microsoftu można jeszcze obejrzeć na xbox.com

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Powiem tak, Heavy Rain będzie przesunięte prawdopodobnie na 2010 i to stwarza ryzyko, że M$ będzie chciał to samo zrobić z Alan Wake, żeby mieć do sparowania jeden wyjątkowy tytuł drugim, ale jeśli tego nie zrobią to może to oznaczać, że jednak szykują jakieś dobre gierki na 2010 o których jeszcze nie wiemy. Moim zdaniem Alan Wake musi wyjść w tym roku bo zbytnie przeciąganie tylko wyjdzie na minus dla gry pod względem sukcesu marketingowego już o przestarzałej technologii nie mówię, o ile w FPS'ach gra musi mieć przede wszystkim dynamikę i grafika nie jest aż tak ważna to efekt wizualny w Alan Wake będzie chyba jednym z kluczowych elementów ze względu na klimatyczność gry.

Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością obejrzę konferencje Sony i Microsofu. Rok temu rozczarowałem się na prezentacji Sony, teraz Sony ma w rękach kilka potężnych gier, które sprawiają że znów chce mieć chlebaka (Heavy i Trico). Microsoft z kolei ma coś nowego od Rare (oby nie Pinata 3) i Splinter Cella. Bardzo mnie ciekawi nowy projekt Lionhead (marzy mi się Fable 3). No i znając życie będzie jakaś niespodzianka, która wstrząśnie (lub nie) growym światkiem. MGS4 mi zwisa, bom go ograł na PS3, chciałbym na przykład Half-Life 3. Liczę że opadną nam szczęki. Forza 3 mnie nie kręci bo wolę Gran Turismo. Znudziło mi się czekanie na Alana Wake, ale może pokażą coś nakręcającego. Czekam bardzo na GTA IV: The Ballad of Gay Tony i na jakiekolwiek info o GTAV. Na materiały z Halo ODST i Mass Effect 2 nie czekam, bo to takie gry że można brać w ciemno. I tak jak przedmówcy, bardzo bym chciał Bully 2. A nowy trailer z Dead Rising 2 krąży już po sieci.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

A przy tej liście chyba brakuje info o Lost Planet 2...

 

Poza tym jak trochę poczytałem na sub-forach Sony - to tamtejsi userzy trochę przesadzali <zresztą jak zawsze>, że Sony zmiecie grami i konferencją cały MS...

W obydwu stajniach są dobre konie, hehe.

Ja chcę tylko 3 rzeczy.

Potwierdzenie MGSa4 coś w rodzaju "MGS4 SubXXXX"

Gameplayowe-trailery ze Splinter Cella i Alan Wake - ide o zakład, że sie nie zawiodę

Dobrej gry <platformera> z bdobrą grafiką od Rare, coś na wzór Conkera i Kameo <z dala od Pińat, PDZ i Banjoo, bez jaj :P>...

O Halo, Forze, Mass Effect i GTA się nie boje - bedą killery, na 100%. Nic nie muszą pokazywać :P

Kamerka, LIPS, Crackdown i Lionhead, mogą ale nie muszą zaskoczyć, tak czy inaczej - podchodzę do tego bez emocji.

A z takich wymarzonych informacji to marzy mi się H-L2 ep 3

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Bo Epic ma dać coś exclusive dla PS3. I ma to być horror. Czytałem że to może być jakiś nowy tytuł od PCF, którzy są teraz pod skrzydłami Epic. Albo rzeczywiście Gearsy 3 i będzie pozamiatane :) Ale to równie prawdopodobne jak Gran Turismo 5 na PC i Xboxa360.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...