Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Piotruś ze swoim projektem mnie rozwalił. Może to przez % we krwi ale wg. M$ pozamiatał nowe funkcje live, nowy kontroler a raczej sensor ruchu, MGS na XO, Hideo Kojima i Steven Spielberg na konfie, Alane Wake- SP: Conviction- Forza 3 to killery już teraz. Nowe Halo: Reach, możliwość oglądania filmów razem, dzielenia się zdjęciami, filmy w full HD bez potrzeby ich ściągania. Szok, szok i jeszcze raz szok jedyne co nie skumałem jak coś gadali o poszerzeniu Live w innych krajach nie zdążyłem się przypatrzeć czy jest flaga Polski na tym zdjęciu co pokazywali. Brawa dla MS ciężko będzie pobić tą konferencję.

mi sie zdaje ze nie bylo...ale moge sie mylic...chociaz chcialbym aby dali Wam oficjalnie Live w PL...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Czemu posiadacze PS3 śmietnik tu robią, jedyne negatywne opinie to chyba od was, heh. Co, Natal się nie podoba, czy ktoś powiedział, że wyprą pady - NIE, MS po prostu dorzuca kolejne możliwości do X360. Normalne, że nie ma hura optymizmu, bo widać wszystko wyciekło wcześniej, ale gdyby nie było wycieków to by wszyscy szczali po gaciach.

 

Fanboje PS3 do domu :-)

Odnośnik do komentarza
Sony jutro może nie pokazać nic nowego, a i tak będzie lepiej niż MS.

L4D - odcięty kupon,

Alan Wake - miała być gra katastroficzna, a jest survival horror, klon Residenta 4,

kolejne "wielkie" Halo... szkoda gadać,

tylko tego Splinter Cella szkoda, bo Ubi pokazuje klasę i to była jedyna rewolucyjna gra (podkreślam, gra, nie zabawka) pokazana na tej konferencji.

 

Podzielam po trosze Twoje zdanie ale z jednym się nie zgogodzę:

 

Alan Wake, przyznam, że też miałem skojarzenie z RE4 ale, ale... tu mamy FABUŁĘ, zatem gameplay RE4 plus dobra historia, z ciekawie zarysowanymi postaciami... pozytywnie ten tytuł mnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę w to uwierzyć ze nowy mgs został exclusivem ms . Pewnie będzie to tylko tymczasowy bo to jest niemożliwe żeby sony dało aż taki kawał dupy !! . Forza 3 pozamiatała mną konkretnie . Nie mogę w to wszystko uwierzyć . Jeśli sony tego nie przebije to marnie to widzę . Microsoft umie dbać o klienta jak mało kto . Jeśli sony pokaże coś jutro z ff 13 versus to i tak kupie tą konsole choćby nie wiem co .

Odnośnik do komentarza

Tak na serio taki Natal może być zabawką dla pedofilów ewentualnie jakichś hikikomori. Tamagochi też kiedyś było wilekim hitem więc i to się sprzeda. Może tylko mi się zdaje ale człowiek to się zasapie przy tych gierkach sterowanych ciałem (chyba że to będą tytuły ale eye toy).

Odnośnik do komentarza
Czemu posiadacze PS3 śmietnik tu robią, jedyne negatywne opinie to chyba od was, heh. Co, Natal się nie podoba, czy ktoś powiedział, że wyprą pady - NIE, M$ po prostu dorzuca kolejne możliwości do X360. Normalne, że nie ma hura optymizmu, bo widać wszystko wyciekło wcześniej, ale gdyby nie było wycieków to by wszyscy szczali po gaciach.

 

Fanboje PS3 do domu :-)

Dokładnie, to że dodali trochę casualowego (i to w jakim stylu) gameplayu nie musi zmieniać oblicza konsoli z hardcorowego ciorania achievementów na party game w stylu Wii. A jeżeli tak się stanie to będę zły.

Odnośnik do komentarza
mi sie zdaje ze nie bylo...ale moge sie mylic...chociaz chcialbym aby dali Wam oficjalnie Live w PL...

Nie było polskiej flagi.

Co do konferencji MS wyraźnie brak większych ex`ów zastępuje casualowymi gadżetami ;) Peter no cóż..... już 5 lat temu, obiecywał że drzewa w Fable, jak i wiele innych rzeczy, będzie dojrzewać, rosnąc w real time`ie ;)

Sądzę, że i tak Sony będzie ciężko pobić MS, wprawdzie mają ciekawy line-up na 2009r. ale rozwój społeczności sieciowej oraz wyścig o casuali jednak przegra.

Odnośnik do komentarza

Na mnie tylko wrażenie nowa Forza (rozbudowanie) zrobiła (GT może lizać jej literki IMO) i możliwość oglądania filmów w 1080p bez dysku. Zawiodłem się trochę po pokazie Alan Wake :/ Myślałem że trochę inaczej to będzie wyglądało (rozgrywka). Stawiałem na mocną historię ale nie spodziewałem się że będzie ona w konwencji horroru strzelanki.

Szkoda tego Splinter Celll'a - pierwszy który mnie naprawdę zaciekawił.

 

Edit: Ogólnie na spokojnie jak się popatrzy to mało gier a dużo "ficzerów" - ot konfa MS ;)

Odnośnik do komentarza
Nie mogę w to uwierzyć ze nowy mgs został exclusivem ms . Pewnie będzie to tylko tymczasowy bo to jest niemożliwe żeby sony dało aż taki kawał dupy !! . Forza 3 pozamiatała mną konkretnie . Nie mogę w to wszystko uwierzyć . Jeśli sony tego nie przebije to marnie to widzę . Microsoft umie dbać o klienta jak mało kto . Jeśli sony pokaże coś jutro z ff 13 versus to i tak kupie tą konsole choćby nie wiem co .

Gdzieś ty niby usłyszał, że nowy MGS będzie exem?

 

Nic takiego nie padło. Po prostu wyjdzie również na 360.

 

W każdym razie, jak powiedziałem, konferencja była bardzo dobra. Myślę, że Sony i Microsoft zaczynają obierać inny target. O tym pisał już Zeratul rok temu.

 

Microsoft idzie w kierunku casualowego, jak Wii, a Sony bardziej w stronę gier "hardcorowych". Nie wiem czy mi się to podoba. Ale za to będzie multi beta nowego Halo :D. Nie mogę się doczekać.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Jestem w 100% usatysfakcjonowany tym co widziałem.

 

Wpierw byli Beatlesi, nic specjalnego bo nie rajcuje mnie ani GH ani Rock Band.

 

Modern Warfare 2 robi wrażenie, aczkolwiek myslalem ze pokażą dużo więcej niż etap na Syberii. Dwa mappacki ekskluzywne nie robią wrażenia.

 

Crackdown 2 i Left 4 Dead 2 to chyba największe niespodzianki. Aczkolwiek mam wrażenie że Valve jedzie po krawędzi, bo to jest znowu Source, mam wręcz pewnosc ze nie bedzie to nic nowego. Raczej Left 4 Dead 1.2 albo 1.3. Nie wybaczę Valve tej gry, jeśli nie pokażą czegoś z HL2 Episode 3.

 

Forza 3 czyli to na co czekałem. Jak dla mnie to Gran Turismo 5 może nawet nie wychodzić. 60 fps i taka grafika? Jeszcze tylko kiera do kupienia i nie ma mnie.

 

Alan Wake trochę mnie rozczarował, bo ten gameplay ukazał, że za bardzo jest on podobny do Resident Evil. Nie tego oczekiwałem.

 

Splinter Cell bardzo sie zmienił przez te dwa lata, IMO na plus bo wcześniejsze arty pokazywały Sama jako jakiegoś żula... w tej prezentacji widziałem sporo z klimatów Chaos Theory.

 

Halo ODST wygląda dużo lepiej niż Halo 3, ale nie jakoś za(pipi)iście. Jeżeli bedzie rozsądna cena, to zakupie. Ciekawe co to będzie Halo Reach. Mam nadzieję że FPS, tym razem z grafiką wyrywającą z butów.

 

Nieźle Kojima się wkręcił :D Co prawda mało mnie MGS interesuje ale warte jest to odnotowania. Brawo Microsoft. Choć istnieje prawdopodobieństwo, że jutro ta dziwka Kojima przyjdzie na konfę Sony i powie, że robi MGS5 na PS3 :)

 

Project Natal jest bardzo ciekawy. Wszystko to co zaprezentowali robiło wrażenie. Rozpoznawanie człowieka to fajna sprawa. Gierki mogą być, aczkolwiek może być tak jak z Wii - znudzi się po paru razach.

 

Peter Molyneux i jego chłopak to najwiekszy FAIL konferencji. Owszem, imponujące, sztuczna inteligencja prawie że, ale lepiej jakby to zaprezentował w formie gry, a nie jakiegoś przyjaciela dla nołlajfów.

 

Inny fail to Epic Games. Myślałem że zapowiedzą coś więcej niż gierkę na Arcade...

 

Mimo tych dwóch minusów jak dla mnie MS spisał się na 5+. Nie wiem co musiałoby Sony jutro pokazać :D Pewno jakieś 5 gier które wyjdą w 2012 :> Dla mnie to w ogóle jutro mogą nie wychodzić :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...