Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ostatnia część trylogii jako pierwsza część gry na PS3, toż to najbardziej niedorzeczna wiadomość.

To że Epic coś robiz gatunku horror, to nie znaczy że to Gearsy. <Wogole Girosy były horrorem?>

Ja myślę, że cos na wzór UT3/Painkiller.

UT3 był lepszy na PS3, więc pewno dlatego takie zapowiedzi...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A niby dlaczego miałoby to być niemożliwe?

 

Chyba nie myślałeś, że Gearsy należą do Microsoftu? :lol:

 

Marka Gears of War należy do Epic Games, które podpisało umowę z Microsoftem na exclusive GEOW przez dwie pierwsze części. Jak sami powiedzieli, trzecia część może wyjść na PS3.

 

Slupek88 - Po to się płaci za exclusiv. Multiplatform daje ci teoretycznie mniejszy zysk ze sprzedaży gry, ale za to dostajesz pieniądze za wydanie jej na jedną platformę.\

Odnośnik do komentarza

Rare ?

mi tu się zanosi raczej na kolejny Perfect Dark...

 

Lionhead ?

mam nadzieję, że to nie kolejna popierdółka w stylu Black&White...

 

z podanej listy najbardziej grzeje mnie Alan Wake i mam nadzieję (nie tylko), że się nie zawiodę i faktycznie ujrzę grywalny kod.

Forza 3 też brzmi smakowo, może w końcu przekonam się do racera, który nie jest arcadem.

MGS4 jak dla mnie mógłby nie wychodzić na X360. kompletnie nie rozumiem tego 'geniuszu' Kojimy i poza MGS na PSone nie mogłem przetrawić każdej kolejnej produkcji spod tych trzech liter.

Splintera to bym chciał ujrzeć na półce sklepowej a nie na E3.

mimo, że nie uległem magii Halo, choć zagrywałem się w pierwszą część, to na Halo ODST czekam

 

reszta ani ziębi ani grzeje.

Odnośnik do komentarza
A niby dlaczego miałoby to być niemożliwe?

 

Chyba nie myślałeś, że Gearsy należą do Microsoftu? :lol:

 

Marka Gears of War należy do Epic Games, które podpisało umowę z Microsoftem na exclusive GEOW przez dwie pierwsze części. Jak sami powiedzieli, trzecia część może wyjść na PS3.

 

Slupek88 - Po to się płaci za exclusiv. Multiplatform daje ci teoretycznie mniejszy zysk ze sprzedaży gry, ale za to dostajesz pieniądze za wydanie jej na jedną platformę.\

 

http://planetgearsofwar.gamespy.com/fullstory.php?id=158473

 

Także ani Gears of War, ani żadna inna excluzywna gra od Epic nie wyjdzie na chlebaka.

Nie pozdrawiam, ze względu na twoją nieżyczliwość.

Możesz wkleić to do "waszego tematu" o E3.

Odnośnik do komentarza

Ad1. Tamtego pierwszego posta odebrałem tak, jakbyś koniecznie chciał mi pokazać swoją wyższość wiedzy na temat developerów i wydawców, zakładając że ja jestem nie doinformowany.

Ad2. Uważam, że gdyby mieli coś pokazać na E3, to nie zaprzeczali by kilka dni przed E3. Jeśli by nad czymś pracowali, to najodpowiedniejszym zachowaniem jest po prostu milczenie. Działa pozytywnie w każdym kierunku (podkręca hype, zostawia w niepewności itd) Wydaje mi się, że Epic zapowie jakiś tytuł, ale będzie on multi platformowy (zaprzeczyli, że ma to być PS3 exclusive). Czas pokaże, a ja za bardzo nie lubię wróżyć z fusów...

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jacobss: Jak już pisałem, dopiero w marcu szukali głównego projektanta do nowego projektu w uniwersum Halo, dopiero teraz szukają programistów, więc nie ma żadnych szans na coś poza ODST. Do tego z ogloszeń MS można wywnioskować, że ten nowy projekt zmierza na kolejnego X'a, gdyż było napisane coś w stylu, że potrzebni są ludzie z doświadczeniem w pisaniu gier na next geny, a przecież X360 to już jest mocno current gen. Prawdopodobnie chodzi o nową serię w uniwersum Halo, wskazuje na to zakończenie Halo 3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Może chodzić o ludzi, którzy np. w czasie 1 X'a / PS2 pracowali już nad grami na X360 / PS3, czyli o ludzi, którzy mają doświadczenie w takich projektach - Logiczne nie... Przecież jak startuje nowa konsola to już z grami.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ale steryd ja się tylko odnoszę do tego co napisałeś. Nie siedzę ci w głowie by wiedzieć co miałeś na myśli. A napisałeś "doświadczenie w programowaniu" (Jak człowiek z zewnątrz może mieć doświadczenie w programowaniu nieistniejącej lub będącej dopiero w sferze planowania konsoli?). Niektórzy jeszcze w domyśle używają określenia "Next gen" do obecnie panującej, jak słusznie zauważyłeś, current genowej trójki. To pewnie miał na mysli koleś robiący ogłoszenie (A może to z jakiegos newsa wziąłęś?) traktujące o poszukiwaniach ludzi przez Bungie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem czy tak jest, po prostu wydaje mi się, że jest też taka ewentualność, że potrzebują ludzi twórczych, którzy kiedyś pisali jakieś gry na jakieś konsole będące dopiero w powijakach i nie chodzi tu o konkretne doświadczenie w programowaniu na konkretnej specyfikacji tylko o te twórcze podejście i "wizjonerstwo", może potzrebują ludzi z właśnie tego rodzaju doświadczeniem :-)

 

PS. Widziałem jakieś ploty o Halo Reach i że niby ma być na E3 ujawnione, jakby taki projekt był faktycznie przedstawiony to M$ by mną pozamiatał bez 2ch zdań :-)

 

PS1. ODST będzie bardzo istotną częścią konferencji ----> http://twitpic.com/69ol3 :-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...