Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

konfa M2- mieszane uczucia ,z gier nic nowego o czym nie plotkowano przed E3,nic nadzwyczajnego nie pokazali,kozacki jedynie nowy Splinter Cell i Alan Awake(tam wyobrażałem sobie Silent Hill next gen). Nowy Metal Gaer jako multiplatforma był do przewidzenia,byłem tego pewny i trąbiłem o tym na kilku forach...

 

...co do kontrolera ruchu i głosu....nie wierzę,nie wierzę,że to będzie działać tak jak na tej konfencji,może na nowym xboxie za kilka lat ale nie teraz...ale jeśli się mylę i za np rok Microsoft dostarczy graczom urządzenie tak działajace jak na tej prezentacji to mamy nowego króla casualowego gamingu...

 

czekamy na odpowiedź Sony :D

Odnośnik do komentarza

szczerze mowiac to sie zawiodlem troche... mialem nadzieje, ze ekipa z epic games jakiegos hiciora wystawi do walki a tu nic..

w sumie to co mi sie spodobalo to jedynie splinter cell i alan wake, chociaz mialem nieco wieksze oczekiwania wobec tych gier

 

a mgs.. jak narazie za malo wiadomo by sie podniecac ;)

 

a sprawa natala - zdecydowanie jestem na nie :/ tymbardziej, ze jesli to wypali to na pewno sie dobrze sprzeda, a ludzie zyjacy w wirtualnej rzeczywistosci to bedzie cos codziennego... eh az szkoda myslec o tym, nie lykam tego!

Odnośnik do komentarza

No to teraz się posypie postów. Co niektórzy już grzebią Sony po konfie MS, ale chyba przedwcześnie. Konkurencja wg mnie pokazała kilka dobrych gier na X360 i wszystkie zapowiedziała na 2010 rok. Nowe usługi na XBL też ciekawe, ale żadej rewolucji. A to skakanie przed telewizorem i malowanie słoni, to nie dla mnie. Najwiekszy news to MGS na X'sa, ale mi to zwisa :P

Odnośnik do komentarza
Ta konferencja potwierdzila jedno- line up gier na rok 2009 jest slaby. Nawet exlusivy nie zrobily wrazenia. Mam wrazenie, ze z tej maszynki nie mozna juz nic wycisnac (w sensie technicznym). Zadna z przedstawionych gier na konferencji, nie zrobila na mnie wrazenia (poza Splinterem). Slabo! Bardzo slaboo! Widac Microsoft szuka kasy w multimediach, pseudo-innowacyjnych gierkach al'a Wii party game, nowych kontrolerach, i innych tego typu duperelach. Najbardziej szokujacy byl jednak wystep Kojimy. Nie jestem jakims zacietym wrogiem Microsoftu, ale na usta od razy cisnly mi sie slowa " Co za dziwk@ z tego Kojimy! Nie nawidze go!". No coz, czekamy na uderzenie SOny... :) Jezu, i ten Peter Molyneux! Buuuuuuuu.... :)

 

Na mnie SC:C zrobił spore wrażenie. Alan Wake takie se, ale nie wiem czy zauważyliście, że nie było mowy o ekskluzywności przy tym tytule ;)

Odnośnik do komentarza

Piotruś ze swoim projektem mnie rozwalił. Może to przez % we krwi ale wg. MS pozamiatał nowe funkcje live, nowy kontroler a raczej sensor ruchu, MGS na XO, Hideo Kojima i Steven Spielberg na konfie, Alane Wake- SP: Conviction- Forza 3 to killery już teraz. Nowe Halo: Reach, możliwość oglądania filmów razem, dzielenia się zdjęciami, filmy w full HD bez potrzeby ich ściągania. Szok, szok i jeszcze raz szok jedyne co nie skumałem jak coś gadali o poszerzeniu Live w innych krajach nie zdążyłem się przypatrzeć czy jest flaga Polski na tym zdjęciu co pokazywali. Brawa dla MS ciężko będzie pobić tą konferencję.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to było święto casuali. Nie licząc kilku spodziewanych zapowiedzi, MS skupił się na dokopaniu Wii i ściągnięciu ludzi bardziej zainteresowanych Facebookiem niż graniem.

Święta prawda LastFM/ Twitter/ FaceBook i oglądanie filmików razem z kumplami online to jakaś casualowa lipa.

Mam nadzieje że na stoiskach pojawi się trochę gierek bo jak nie to trochę lipa nowy mgs kiedyśtam -wow

Wielki Plus za L4D2

Odnośnik do komentarza

Reasumując:

 

Rendery:

Crackdown 2

L4D 2

Halo

 

Gameplay:

Forza

Halo ODST

Splinter Cell

 

Fchój gier dla casuali. Fchój trendidżezi rzeczy, które robią wszystko oprócz GRANIA. Pełno pierdół, kamer video i casualstwa. Dodatkowo nie-exclusive MGS5 i przerażająco-dziwne ekscesy Piotrusia. Werdykt:

Słaabo, pare fajnych gier, troche renderów, dużo rzeczy dopiero za rok, prawie nic nie dostępne w Polsce i już od dłuższego czasu wiadome MGS na Xa. Hmmm, czekamy na Sony.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...