Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oj ja też bardzo chcę Onimushę. Capcom ma chyba niespodziankę którą jest kontynuacja znanej serii, nie jest to Devil i gra powstaje w Capcom Japan, więc może się doczekamy. No i jeszcze mi się marzy materiał jakikolwiek o Hitmanie. Na kompie zagrywałem się w każdą część. Kręci mnie łysy i jego brzydkie zabawy. Dobrze że E3 już się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Slupek88 - Takie pytanko - dlaczego uważasz, że MGS4 to byłaby bomba? :P

 

Przecież Microsoft stać na więcej, niż na konwersję gry sprzed roku.

 

Nie doceniacie ich zdeterminowania. :D

Ale jakiej gry, zobacz ile osób czeka z wywieszonym jęzorem na MGS4. Każda plotka wywoływała burzę, a tym bardziej jeżeli miałby wyjść na XO to pewno jakiś rozszerzony to znaczy subsistence czy coś. To byłaby masakra dopiero. Zresztą sam kończę teraz na pleja, a modlę się żeby wyszedł również na Xbox-a.

 

Ja osobiście polecam oglądać na IGN.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
nowy MGS również na x360

time eksluzyw dla GTA5

dogadanie się z blizzard by Diablo3 wyszło na x360 i pc

 

ja obstawiam coś z tych trzech :)

zgadzam się... MS stać na o wiele więcej niż tylko pozyskanie MGS4 na X360. Ci co mieli kupić tę grę (nawet z konsolą) to już to uczynili. tego typu zagrywka była by bardziej prestiżowym prztyczkiem w nos dla Sony niż faktycznym podniesieniem słupków.

time exlusiv dla GTA5 prawdopodobnie pozamiatałby wszystko, co oba koncerny pokażą.

Diablo3 jako konsolowy exclusiv dla X360 też mógłby okazać się strzałem w 10.

 

jeśli ma to być coś spektakularnego to obstawiam GTA5.

D3 brzmi bardzo sycąco, chociaż w świecie konsolowców ta gra nie jest taką legendą jak u pecetowców. chyba, że mowa o takich osobach jak ja, którzy swego czasu tłukli w największy hity na PC, a teraz molestują już tylko konsole.

na MGS4 stawia za dużo osób, żeby to faktycznie miało wstrząsnąć tym biznesem.

 

dla mnie kolejność dla tej kategorii to GTA5, D3, MGS4

 

o ile dobrze pamiętam, to GameSpot rok temu nie zawiódł w temacie transmisji live z E3.

Odnośnik do komentarza

D3 na Xa to był by hit na jaki czekam :D Z Sacred dali rade to i Blizz powinien sprobowac. Ghost nie wypalił no ale kiedys musza wreszcie wrócić na konsole :D MGS czy to 4 czy 5 czy jakikolwiek inny kolejny projekt Kojimy na Xa już chyba mniej ludzi zaskoczy - choć moze się mylę :D

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza

Microsoft jak dla mnie to może się nie pokazywać bez Forzy 3.

 

Dzisiejsza konferencja jest bardzo ciekawa, bo MS mówi o niej pare miesięcy i zawsze w stylu "że mają coś super ale pokaża to dopiero na E3". Oby to nie było coś w stylu zeszłego roku czyli jakiś chłam "you're in the movies" czy jakoś tak. Liczę na killera.

Odnośnik do komentarza
D3 na Xa360 się nie doczekacie, tak jak się pierwszy X nie doczekał WoWa. Z prostej przyczyny. M$ idzie w zaparte i nie puści gry, która miałby omijać X-Live i lecieć na zewnętrzny serwer (Battle.net). Nie dogadali się o WoWa (!), to co dopiero o Diablo.

 

Dla kasy to MS i na to znajdzie sposób. Z WoWem zawalili ale mogą się jeszcze zrehabilitować :D

Odnośnik do komentarza

No ja jednak pozostaję przy herbacie :P. Nie pijam alkoholu, a poza tym lepiej być trzeźwym, jak już ogłoszą te Halo 4 (taki żarcik :P). :D

 

Strasznie się cieszę na tegoroczne E3. Zaglądajcie na IGN, oni już zajawki puszczają. Teraz leci Uncharted 2.

 

http://video.ign.com/streaming/e3-2009/

 

WAŻNE! IGN będzie wszystko puszczał z 3 minutowym opóźnieniem, tak jak rok temu.

 

Ale za to IGNowi nigdy serwery nie padły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...