Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Natal = Kinect potwierdzone przez http://www.usatoday.com/tech/gaming/2010-06-14-vidgame14_ST_N.htm

 

Pierwsze gry:

-Kinectimals lets you train and play with 20 different virtual cats, including a lion, cheetah and tiger.

- Joyride, a racing game, lets players use their hands to hold an imaginary steering wheel ? pull your hands toward you and push back out for an acceleration boost ? and their bodies to execute jumps and tricks.

- Kinect Sports has six activities including boxing, bowling, beach volleyball, track and field, soccer and table tennis. To serve a volleyball, you mimic the real motion; in soccer, you can kick the ball or do a header.

- Kinect Adventures includes a river-raft time trial and obstacle course, playable by up to four players. On the raft, playing as a duo, you and a partner must lean one way or another to steer. Jumping helps the raft reach special areas for extra points.

- Dance Central, in development by MTV Games, brings a So You Think You Can Dance experience home.

- Star Wars characters and iconic Disney favorites will be featured in separate new games being developed at Microsoft in conjunction with LucasArts and Disney.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kinect:

 

Gry - nic dla nas, tak jak myślałem, a tym co pokazali to nawet casuali nie przekonają.

Cena - jeśli 189$ to ich po(pipi)ało :) Nikt im tego nie kupi. Cena jest tak absurdalna, że aż niewiarygodna. No i nie wiem jak mogłyby być dwie wersje kamery - rozumiem konsola, ale kamera ?

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Kinect:

 

Gry - nic dla nas, tak jak myślałem, a tym co pokazali to nawet casuali nie przekonają.

Cena - jeśli 189$ to ich po(pipi)ało :) Nikt im tego nie kupi. Cena jest tak absurdalna, że aż niewiarygodna. No i nie wiem jak mogłyby być dwie wersje kamery - rozumiem konsola, ale kamera ?

 

Co do cen kinecta i dwóch wersji to mam taką teorię: nowy slim ma coś dodatkowego w pl. glownej i mozna kupic kinecta bez wbudowanego procka zas dla starych xow natal z prockiem za wieksza kase...obym się mylił.

 

Jeśli cena 189$ za droższą wersję to prawda to już na starcie przegrali z wii...kuvvva 200 dolców...tyle co nowa konsola x360 arcade, tyle co wii.

 

A ciekawe gry to będą po 19 :)

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

iPad jest jeszcze mniej sensowny i o wiele droższy a rozchodzi się jak świeże bułeczki, hamburgery uwielbiają takie nowości, zresztą cały świat uwielbia. I tu ma MS przewagę że jest czymś całkiem nowy, gdzie Move jest bardzo podobny do Wii (choć jak bym miał wybierać to kupił bym pewnie Move :D) i to powinno przyciągnąć klientelę.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wiem, wszystko zależy od tego jak wielkie wrażenie na rodzinach zrobi gra bez kontrolera bo to jest kluczowy aspekt. Jednak moim zdaniem nie zrobi to takiego wrażenia jak MS sobie założył. Chociaż ja byłem pod wrażeniem jak pierwszy raz pokazali to malowanie na ekranie, więc może będzie tak, że jak MS pokaże teraz Kinect to casuale zaczną robić pod siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

przynajmniej kinect wygląda porządnie a nie tak jak 2-4tyg temu :)

 

 

z8010204X,Kinetic.jpg

 

z8010203X,Kinetic.jpg

 

iPad jest jeszcze mniej sensowny i o wiele droższy a rozchodzi się jak świeże bułeczki, hamburgery uwielbiają takie nowości, zresztą cały świat uwielbia. I tu ma MS przewagę że jest czymś całkiem nowy, gdzie Move jest bardzo podobny do Wii (choć jak bym miał wybierać to kupił bym pewnie Move :D) i to powinno przyciągnąć klientelę.

 

niby tak ale kamerka w cenie konsoli to fail, obok wii za cenę tej kamery. W dodatku wyprodukowanie jej to grosze...z czym do ludzi, tfu! casuali MScie.

 

ale też trzeba zwrócić uwagę na to że kinect wystarczy dla 4 graczy zaś w przypadku ps move i wii trzeba dokupić kolejne kontrolery co wyjdzie znacznie więcej niż te 200$

Odnośnik do komentarza

Wiem, wszystko zależy od tego jak wielkie wrażenie na rodzinach zrobi gra bez kontrolera bo to jest kluczowy aspekt. Jednak moim zdaniem nie zrobi to takiego wrażenia jak MS sobie założył. Chociaż ja byłem pod wrażeniem jak pierwszy raz pokazali to malowanie na ekranie, więc może będzie tak, że jak MS pokaże teraz Kinect to casuale zaczną robić pod siebie ;)

 

IMO właśnie wrażenie zrobi, bo dopiero teraz Natal/Kinect trafił z reklamą do swojej klienteli, rok temu o nim wiedzieli tylko "hardkorowcy" oglądający E3.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem co macie do nazwy, mi się podoba. Jest też łatwa do wymówienia no i kojarzy się z ruchem.

 

Trzeba też przyznać, że jak ktoś kupi tego nowego X'a i postawi obok Kinect to taki zestaw wygląda na prawdę futurystycznie.

 

Kinect swoją ceną tak na prawdę od Move wcale nie odstaje bo pełny zestaw Move dla dwóch osób te 180$ spokojnie będzie kosztował, ale będzie można ten wydatek sobie rozłożyć na raty. Przy Kinect od razu będzie trzeba wydać pełną kwotę nawet jak ktoś będzie chciał grać sam, ale z drugiej strony MS kładzie ostry nacisk na grę przy Kinect w grupie. Wszystko ma plusy i minusy.

Odnośnik do komentarza

Butcher pisał o grze z mieczami świetlnymi - to może być ciekawe. Zresztą z ocenianiem przydatności to wstrzymajmy się jeszcze, ja liczę na jakieś pokręcone pomysły od third parties i na XLA.

 

@don - Kilka piwek, znajomi i jest szaleństwo, było GH teraz czas za Kinect. Zresztą kinecta będzie się używało cały czas, bo i w dashboardzie się przyda.

Edytowane przez Cethu
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na razie opisuję to co jest. Mnie i tak żadne patenty ruchowe nie interesują, ciekawi mnie tylko i wyłącznie czy plan MS wypali. Tak samo nie polecę przecież do sklepu po nowego X'a tylko dlatego, że prezentuje się za(pipi)iście skoro mój Falcon ciągnie od zakupu bez problemu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...