Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa to chyba przez Net, druga osoba musi być zalogowana na konsoli. Z moją dziewczyną dostaliśmy sporo, ale przez to, że graliśmy razem.

 

dance cantral na x360achievment jest ocenione jako łatwiejsze. Niedługo sam się przekonam, bo to będzie moja następna gra do masterowania.

 

Z chwilą, gdy to piszę tylko jedna osoba na www.mygamercard.net ma tysiaka w Dance Central. W Kinect Adventures jest 49.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

nowe wiadomości na temat Project Draco

 

Od zakończenia tegorocznej edycji Tokyo Game Show nie słyszeliśmy nic o Project Draco, które w 2011 roku ma się okazać duchowym następcą Panzer Dragoon. Wreszcie jednak coś się ruszyło. Famitsu wydrukowało krótką zajawkę tytułu Futatsugiego. Są pierwsze screeny.

 

W produkcji studia Grounding Inc. sterować będziemy tylko i wyłącznie za pomocą Kinecta. Dla deweloperów największym problemem jest więc takie zrównoważenie sterowania, w którym gracz nie czułby się zmęczony po długich sesjach przy konsoli. Project Draco zostało zaprezentowane w nowym numerze Famitsu, jako strzelanina dla hardkorowców - ludzi, którzy będą godzinami doskonalić swoje wyniki. Przy Project Draco gracz nie ma się męczyć, ani ćwiczyć swojego ciała - sterowanie ma być przede wszystkim dokładne, pozbawione opóźnień i pozwalające na zrelaksowane prowadzenie potyczek z grzbietu smoka.

 

Futatsugi podkreślił w wywiadzie udzielonym Famitsu, że ważną rolę w Project Draco będzie odgrywać motyw przywiązania do latającego gada. Gracze poprzez własne gesty będą oswajać ze sobą smoczysko, trenować i układać jego psychiczne jak i fizyczne możliwości. Brzmi to wszystko znakomicie - Kinect potrzebuje więcej takich tytułów, które przeznaczone są dla hardkorowców.

 

by: PPE

 

530x650_12433.jpg

 

530x650_12434.jpg

 

takie gry chyba zasługują na własny temat :P

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem fighter uncaged. Z tego co widzę na leaderboards, to niewielu przeszło przez grę. I nie dlatego, że gra jest trudna, ale tak słaba.

Gra jest okropnie biedna. Nie ma żadnej fabuły. Intro, to zbitek walk. Outra nie ma - tylko credits.

System walki jest z du.py. Opiera się głównie na unikaniu ciosów i wykonywaniu kontry. Jak się wykona poprawny unik, to czas zwalnia i mamy czas się zastanowić co zrobić.

Gra nie oddaje ruchów 1:1. Po prostu niektóre pozycje odczytuje np. za cios z obrotu.

 

Samo granie wygląda tak, że czekamy na cios, robimy unik (jest tylko jeden unik do tyłu) lub blok na kopnięcia (podnosimy odpowiednie kolano), a potem wykonujemy kontrę.

Kontra to przeważnie pojedyncze kopnięcie. Serie są ryzykowne, bo przeciwnik może łatwo je przerwać.

 

Tak więc można stosować różne kombinacje ataków, ale nie są to prawdziwe comba.

Comba co prawda są i jest ich aż 8, ale warunki potrzebne do ich wykonania są tak absurdalne, że się tego nie stosuje. Może ze 3 razy zrobiłem combo.

Jest też specjal po naładowaniu paska. Teoretycznie by go aktywować trzeba krzyknąć i wykonać dowolny cios. W praktyce u mnie dźwięk z kolumn aktywuje specjala.

 

Są jednak wariaci, którym się gra podoba. Po części sam do nich należę, a przechodzenie gry naprawdę mnie wciągnęło. Zakwasy też mam bardzo konkretne.

Gry jednak bardzo nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

FU to crap, na to szkoda 200zł

 

na XBL jest demo sonic freeriders, kompletnie mi nie podszedł racer z takim sterowaniem > stanie bokiem do kinecta i wychylanie się. Joy Ride znacznie lepsze i ładniejsze, co do tego filmiku z JY sprawdziłem i faktycznie na siedząco gra ma takie wspomaganie zaś na stojąco kompletnie znika.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...