Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

mialem okazje poskakac przed kinectem :) dokladnie to pontony ;) ogolnie za(pipi)iscie, zadnych zwiech i opznien nie uswiadczylem :) po mnie byly dziewczyny co tanczyly i jakas para co grala w kregle :) z tancem byl maly kociol, a gra w kregle wygladala ok :)

 

wrazenia mega pozytywne i powaznie mysle ze sprzedaz moze zaskoczyc nie jedna osobe :)

 

jezeli chodzi o zakup to jednak mieszane uczucia to co bylo pokazane to jedynie nadaje sie na game party :)

Odnośnik do komentarza

hmv na oxford street, londyn

 

acha waracajac do tych lasek co tanczyly to problem byl taki ze jak sie zaczely wyginac i podchodzily za blisko kinecta to wlaczala sie pauza ze zgubilo panienke ;) i wtedy wchodzil koles machal rekami (kalibrowal) i smigalo od nowa :)

 

w pontonach fajny patent ze mozna robic podwojne skoki ale bez kitu szybko sie zmeczylem

Odnośnik do komentarza

Chodzi pewnie o Dance Central. Sprawdzone info to przerywanie. Na ON/OFFie grałem w to pierwszy raz i jak ja grałem, nawet z hostessą, to nic się nie działo. Problemy pojawiły się, kiedy wspomniana kobieta dała pokaz na scenie głównej, gdzie Kinect tworzył problemy i przerywał grę.

 

Ten sam problem pojawił się, kiedy ostatnio na imprezie Microsoftu - Magia Gier - Ania Bosak dawała pokaz na scenie. Gra po prostu się spauzowała w pewnej chwili. Dodatkowo, jak coś takiego się dzieje, to przez chwilę sprzętowi zdarza się nie reagować na ruchy gracza.

 

Rozmawiałem o tym z Kubą Mirskim i wychodzi na to, że wspólnym mianownikiem obu zdarzeń był fakt, że robiono podczas pokazów zdjęcia z flashem. Podał to właśnie za przyczynę pauz.

 

Ja jestem wniebowzięty po trzech dniach na ON/OFFie okazyjnego grania i dodatkowej porcji tegoż z wtorku.

 

Jakoś po 10 biorę się za wcielanie w życie pewnego pomysłu związanego z Kinectem, którego realizację znajdziecie u mnie na blogu, do którego link na dole możecie znaleźć. Będzie beka, ale i będzie miejsce na rzetelne wnioski.

 

 

 

Najbardziej kompromitujący materiał w moim wykonaniu na naszym kanale PLXC na YT pod LINKIEM.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, jakie opóźnienie ? Mit o występowaniu czegoś takiego ma takie samo zastosowanie, jak mit o padających Xach w przypadku Slimek i nowszych modeli poprzedniczki.

 

Opóźnienie, jeżeli występuje, jest nieodczuwalne. Obecne wersje gier i oprogramowania Kinecta nie krzaczą już przy pierwszej lepszej okazji, jak na Xbox Fun Day chociażby, gdzie często coś się (pipi)ało i postać dostawała drgawek, a jej kończyny na raz wskazywały wszystkie strony świata.

 

Teraz mamy naprawdę dobre przełożenie ruchów gracza na to, co widzimy na ekranie. Nadal nie mogę się przyzwyczaić do tego, że Kinect czyta ruchy w trzech wymiarach i że kiedy stoję, to nie tylko mogę machać rękami na ekranie, ale autentycznie widzę, jak postać zgina łokcie, prostuje ręce przed sobą - po prostu mamy pełną kontrolę nad postacią w grze, chyba pierwszy raz w historii gier.

 

Przy takim Dance Central doskonale widać brak opóźnienia. Tańczy się dokładnie to samo, co postać na ekranie, i jest się na bieżąco ocenianym, co jest wyrażone kolorowym kołem u stóp postaci. Jeżeli dobrze ci idzie, to ono rośnie i w końcu pęka na końcu figury, a gracz może obserwować dumnie napis "Flawless".

 

Już dosyć sporo grałem na tym sprzęcie i mam sporo pomysłów na wykorzystanie go. Więcej w swoim czasie Wam powiem :)

 

A teraz mam pytanie: ilu z Was tak naprawdę grało na tym, że rościcie sobie prawo do wyrabiania opinii o produkcie ? To jak oceniać książkę po okładce i sprawia wrażenie czystego hejtingu czasami.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzyłem, że to powiem, ale Kinect na prawdę jest za(pipi)isty. Grałem sporo na ON/OFF i wkręciłem się. maszynka ma bardzo duży potencjał. Nadal uważam, że 600 zł to dużo, ale jak można dać 600 za gitarkę i bębny to czemu nie za Kinecta, który może być przełomem ?

Odnośnik do komentarza
Ludzie, jakie opóźnienie ? Mit o występowaniu czegoś takiego ma takie samo zastosowanie, jak mit o padających Xach w przypadku Slimek i nowszych modeli poprzedniczki.

Wiem, że kiedyś było widać małe opóźnienie i teraz pewnie zminimalizowali je na maxa. Po tym co piszecie, jestem jeszcze bardziej przekonany do KINECTA :) Zbieram kasę :Ddance.gif

 

 

PS: Nie grałem w KINECTA, więc nie wiem jak sprawa wygląda. Oceniałem tylko po filmikach :P

Odnośnik do komentarza

donsterydo: odpowiesz na moje pytanie ? Grałeś osobiście ?

 

Norbi13: po filmikach nie ma co oceniać. Piękna tego urządzenia trzeba doświadczyć samemu.

 

Osobiście ciekawe jestem, kiedy EA odkryje karty co do swojego EA SPORTS Active 2 ;) A i doczekać się nie mogę przetestowania kontroli głosowej z pomocą sensora.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

dokladnie to trzeba zobaczyc i zagrac na zywo, ja ogolnie bylem sceptycznie do tego nastawiony do momentu az sam nie poskalem ;p co prawda narazie nie zamierzam kupic bo tak jak pisalem jak narazie gry tylko na imprezke ( a jakos nigdy nie bylem za tym zeby na imprezach grac;))

 

ale pierwszy kontakt bardzo poztytywny. wydaje mi sie ze kinect bedzie elegancko sie sprzedawal

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Donie na sterydach, minimalny lag jest, ale nie przeszkadza on w absolutnie niczym. W ferworze walki tego nie czuć. Przy Dance Central nie stwierdziłem przeszkód, Kinect Adventures też nie bardzo straszyło. Chyba jedyną grą dotąd, w której coś można było zauważyć, była ta w której odbijamy piłeczki i rozbijamy jakieś kwadraty, ale nie jest to coś, co eliminowałoby to urządzenie z branży.

 

Nie mam pojęcia, skąd Wy macie swoje informacje o uber lagu. Ja grałem sporo, za każdym razem czułem niesamowity, wręcz namacalny fun płynący z gry z użyciem Kinecta. Bzdury o lagu uniemożliwiającym grę można wsadzić między książki.

 

Kinect rządzi :potter:

 

 

Słuchajcie, wpieniliście mnie i wczoraj z redakcyją żeśmy na spontanie polecieli z pierwszym naszym podcastem :) Tematyką był oczywiście Kinect, jako że wczoraj tutaj się naczytałem takiego Steryda :D Sprawdźcie co mamy do powiedzenia ! Głosy są podzielone po 1/3.

 

PLXCujemy - Kinect i wszystko co z nim związane

podcastlogopanoramamini.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja się zacznę tym martwić jeśli w 2011 roku się okaże, że te hardkorowe gry, które zostały zapowiedziane na Kinecta faktycznie kopią dupsko. Do tego czasu myślę, że większość z nas może spokojnie olać temat.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...