Skocz do zawartości

Kinect


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

IGN:

Kinect Sports 8.0

Dance Central 8.0

Kinect 7.5

Sonic Free Riders 7.5

Kinectimals 7.0

Kinect Adventures 6.5

Joy Ride 6.0

 

GameInformer:

Dance Central 8.75

Kinect 8.0

Kinect Sports 8.0

Kinectimals 8.0

Kinect Adventures 7.5

Joy Ride 7.0

Sonic Free Riders 5.75

 

GameTrailers:

Kinectimals 8.5

Kinect Adventures 6.6

Kinect Sports 6.4

 

Joystiq:

Kinect Sports 4/5

Kinectimals 4/5

Dance Central 4/5

Your Shape Fitness Evolved 3/5

Joy Ride 2.5/5

 

1UP:

Dance Central A-

 

Eurogamer:

Dance Central 8

Kinectimals 7

Kinect Sports 7

Kinect Adventures 6

Joy Ride 5

 

CVG:

Kinect 8.8

Kinect Sports 7.9

Kinect Adventures 6.3

Joy Ride 5.3

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie ta ocena 5.75 dla Sonic Free Riders od GameInformer zbiła z tropu, bo właśnie pomiędzy Sonic'iem a Kinect Sports wybierałem jeśli chodzi o drugi tytuł jaki kupię z Kinectem.. No nic, idę czytać recenzje..

 

@edit. Biorę Kinect Sports w ciemno, wraz z sensorem i Kinect Adventures

Jestem teraz tylko ciekaw czy dostanę go w moim sklepie w dniu premiery :|

Edytowane przez soggare_PL
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak to się mówi, to jest (pipi) prawda. Benchmark skopiował artykuł Lazy Gamer, który przeinaczył fakty i napisał to czego w regulaminie nie ma. W regulaminie są standardowe zapisy, że MS może kontrolować wszelkie treści jakie są przesyłane w trakcie korzystania z komunikacji przy użyciu Live. Nikt nikogo nie będzie śledził. Na 99% podobne zapisy znajdują się w regulaminie korzystania z PSN. Do tego dochodzi fakt, że takie zapisy są dodatkowo wymuszone regulacjami jakie obowiązują w USA i regulamin musi je uwzględniać, w Europie można tę funkcję z poziomu konsoli wyłączyć.

 

Takie artykuły tylko pokazują, że w 80% portali pracują debile bo zamiast przeczytać regulamin i porównać z tym co jest u konkurencji kopiują kłamliwe informacje.

 

Na poly masz dodatkowo analizę prawną.

 

 

PS. Tutaj adres do filmiku pokazującego nawigację po dashu przy użyciu motion control i komend głosowych. Z kotaku czyli bez zbędnego bullshitu i hejtingu: http://kotaku.com/5680932/examining-kinects-minority-report-effect

 

PS2. Gry wykorzystujące Kinect + Pad w drodze: http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-04-ms-hybrid-control-xbox-360-games-coming

 

PS3. Pierwsze filmiki posiadaczy Kinect'a:

 

Dobra muzyczka :P

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@keymaker - a grałeś w joy ride ? jak spisuje się kinect jako kierownica albo jak wypada sama gra ? moze jakieś podsumowanie po pierwszych grach ? :P

 

@don - smutna prawda że nikt nie przeczyta regulaminu co = wiarygodność portali, większość kopiuje od innych totalne bzdury nawet PPE które się zbłaźniło tym newsem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

pare filmikow ode mnie... moje posladki sa niezle widoczne na tych filmikach :)

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2010/11/ustawianie-kinect-i-test.html

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2010/11/odpakowywanie-kinect.html

 

Ogolnie fajna zabawka, duzo miejsca w pokoju trzeba miec i najlepiej miec mniej niz 184cm wzrostu

Odnośnik do komentarza

@keymaker - a grałeś w joy ride ? jak spisuje się kinect jako kierownica albo jak wypada sama gra ? moze jakieś podsumowanie po pierwszych grach ? :P

 

W Joy Ride akurat o dziwo nie grałem :)

 

W przyszłym tygodniu jadę prawdopodobnie na kilkugodzinne testy Kinecta, także będę mógł Wam dużo napisać o tym sprzęcie. Materiał filmowy macie jak w banku :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na poly mają zdjęcia rozebranego Kinect'a. W jednym z komentarzy jest napisane, że w skład Kinecta wchodzą:

 

- projektor podczerwieni

- kamera na podczerwień

- kamera kolorowa

- 2x procesor

- 512 MB pamięci DDR2 SDRAM (tyle samo co aktualne konsole)

- 4 mikrofony

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

rozbieramy kinecta :D

 

 

oraz to co donsterydo napisał:

 

- projektor podczerwieni

- kamera na podczerwień

- kamera kolorowa

- 2x procesor

- 512 MB pamięci DDR2 SDRAM

- 4 mikrofony

 

cccss.jpg

 

w kamerce znajduje się nawet wentylator :potter:

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Czytając co tam jest wypisane to można olać ciepłym moczem tych co gadają że to EyeToy. Ramu ma tyle co konsola :P

 

Oglądałem trochę filmików o używaniu Kinecta do sterowania dashem i używania komend głosowych. Te ostatnie mi dość mocno zaimponowały, redaktor z kotaku włączył głośno muzykę i wypowiedział komendę głosową - Kinect zareagował bezbłędnie nawet w takim hałasie.

 

Wydaje mi się że prawdziwe możliwości Kinecta poznamy tak dopiero pod koniec przyszłego roku. Czytałem ostatnio artykuł, że jakaś zewnętrzna firma opracowała dla developerów moduł, który pozwala zminimalizować lag w grach i sporo developerów już zaczęło prace z tym urządzeniem.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Następna generacja Kinecta do kolejnego X'a pewnie będzie miała zaimplementowane ze 2 Gb ramu i kamery o dużo większej rozdzielczości. Do tego pewnie wprowadzą nowe rozwiązania w wykrywaniu ruchu w przestrzeni 3D, ostatnio można było przeczytać, że MS wykupił kolejną firmę zajmującą się tego typu technologią podobno jeszcze bardziej zaawansowaną.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

2razyjot: Zależy co Cię interesuje. Na dzień dzisiejszy zarówno Kinect jak i Move z gier HC nie oferują zupełnie nic. Chodzi mi tu o gry robione pod te nowe urządzenia, bo jeśli jara cię sterowanie Move w FPS'ach (MAG, Killzone 3, SOCOM, RE5) to tego na Kinect nie zobaczysz (najprawdopodobniej). Ale jeśli chodzi o zapowiedzi jako takich gier HC robionych tylko pod te nowe urządzenia to na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak:

 

Kinect:

- Haunt,

- Steel Battalion,

- Project Draco,

- Codename D,

- Rise of Nightmares,

- Star Wars.

 

Move:

- Sorcery,

- PlayStation Move Heroes.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@2razyjot - lepiej poczekać na rozwój sytuacji, MS dwa dni temu potwierdził że będzie dużo gier wykorzystujących mix kinect + pad. Wiadomo też że FM4 będzie miała dwa sterowania do wyboru, kinect/pad.

Jeśli chcesz nowy kontroler tylko dla siebie i nie zależy ci na ciekawych nowych IP ale alternatywnym sterowaniu to ps move, zaś jeśli chcesz nowych ciekawych gier i czasem z ekipą pograć w party games to kinect.

 

 

na wcześniejszych stronach masz opinie keymarkera i oriona, ja swoją pewnie dodam w przyszłym tygodniu :]

 

http://www.youtube.com/watch?v=nvvQJxgykcU&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...