Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

wiec jednak dobra decyzje podjąłem, by zostawić go sobie na koniec PW>3>4>2(aktualnie kończę).

w sumie to jeszcze długa droga przede mną ale bardzo sie ciesze, ze chodź chciałem to nie miałem, tak na prawdę okazji zagrać na małym ekranie, co mogłoby mi popsuć/utrudnić rozgrywkę. teraz na dużym ekranie nie może sie nie udać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Trochę odkopię temat ale mam problem. Przeszedłem w Peace Walkerze wszystkie dostępne misje (extra ops i main ops) aż do extra ops 118 czyli do walki z Peace Walkerem Type II. Po 3 próbach udało mi się przejść i tą misję ale tu zaczyna się mój problem. Po skończeniu tej misji nie odblokowało mi żadnej innej. Nie mam żadnych nowych misji. Czy może się to wiązać z tym że mój Metal Gear ZEKE jest nie ukończony? Pomóżcie bracia fani MGS bo strasznie chcę ukończyć tą grę i poznać to "brakujące ogniwo w historii Big Bossa".

EDIT: Mój ZEKE jest już ukończony (po całodziennym grindzie części) oprócz jednej opcjonalnej części (armor).

Kaz powiedział mi żebym go wypróbował w Outer Ops, więc tak zrobiłem. Przydzieliłem go do Outer Ops i poszedłem jeszcze raz rozwalić Pupe. Po misji Kaz powiedział że Zadornov znów uciekł ale nie może go namierzyć, a co za tym idzie dodać nowej misji ale niby mam wiedzieć co robić. Powtórzyłem więc jedną z Zadornov's Search Mission (dokładnie to 6). Złapałem go, Kaz się ucieszył ale nowych misji mi nie odblokował. Do tego zauważyłem że Zadornov'a nie ma w areszcie na Mother Base. Ma ktoś pojęcie o co chodzi? Wszystkie dotychczasowe misje mam oznaczone na wykonane.

Edytowane przez DzikiWaclaw
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

może mnie ktoś naprowadzić, czy dobrze robię segregacje ekipy w głównej bazie?

wygląda to tak: najeżdżam na gostka, daje info triangle.png i wyskakuje mi tabelka z której jasno wynika w czym koleś sie specjalizuje następnie wrzucam go do odpowiedniego działu, czy ten schemat jest poprawny ? plz..

tak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kasias

Nie. Zawsze będzie ich max. 50. Chodzi o to, żeby łapać najlepszych z najlepszych i wkładać ich na miejsce słabszych. Najlepsi wojacy są w najtrudniejszych Extra Ops - tam, gdzie jest pięć czaszek na helikopterach i czołgach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

czyli kazdy kolejny odgrzewany kotlet wg. Ciebie ?  sorry ale ja sie z tym nie zgadzam.

w sumie to nie wazne. wazniejsze, ze  servery dzialaja i beda dzialac :)

 

edit..

myslalem, ze wyszla duzo wczesniej, jeszcze przed 4, a potem wypuscili ja drugi raz, tylko juz w HD na PS3.

moj blad.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

No niestety jest. Kojima po prostu chłodno się wypowiada o PO - fabuła tej części ma marginalne znaczenia dla kanonu. 
http://metalgear.wikia.com/wiki/Metal_Gear_Solid:_Portable_Ops
 
Milan, nie grając nic nie stracisz - co najwyżej wspaniały utwór Calling to The Night.

http://www.youtube.com/watch?v=PXkgn3QUA2w

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...