Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: Peace Walker


Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie wiadomo tylko tyle, ze bedzie i jaki bedzie miec podtytul. Moze na konferencji sony dowiemy sie cos wiecej ;]

 

Prawdopodobnie komuś w Konami nie chciało się wykonywać swojej pracy zbyt dokładnie, więc uznał, że może już zamieścić nazwę nowego Metal Geara na PSP w katalogu gier na GamesPress. Wszystko wskazuje zatem na to, że oprócz multiplatformowego MGS: Rising otrzymamy jeszcze Metal Gear Solid: Peace Walker na PSP, o którym wspominał John Koller przy prezentacji PGP Go. Planowana data premiery to 2010 rok i na razie nie są znane żadne dodatkowe szczegóły, ale przecież już jutro konferencja Sony.

polygamia.pl

Odnośnik do komentarza

Eeeeno, i czar rozstawania się i przypieczętowywania losu BB w MGS: PO prysł :(

 

Już wolałbym Revolver Ocelota, albo Liquid Snake'a, a tu jeszcze tego Big Bossa mamy - pewnie będzie kontynuacja PO, tzn. zbierać będzie żołnierzy do OH. Ewentualnie dostaniemy historię pomiędzy MG i MG 2. Tam jest jakaś luka.

Chyba, że jakoś to co działo się na krótko po MG 2.

 

Odnośnik do komentarza

Kojima na konfie :

 

MGS : Peacewalker na PSP - akcja odbywa się 10 lat po wydarzeniach z MGS: Snake Eater.

 

 

edit

Pokazali trailer. Widzimy jak Big Boss zasuwa po dachach. Wygląda fajnie. Akcja 1974. Pokazali Kolumbię, Karaiby. Ogólnie będzie o Outer Heaven. Sorry za nie ład ale słucham co dalej mówią :)

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza
Trailer naprawdę fajny,końcówka za(pipi)ista xD

Tylko co ma na klacie wyryte Big Boss?

 

http://www.youtube.com/watch?v=4wiXBivgzfg

 

3:55

Węża takiego samego jak miała The Boss w Trójce.

 

A z tym 4 x Big Boss to żenka na maxa (chyba że chodzi o tryb online co jest wielce prawdopodobne patrząc co w MGO2 wyrabiają).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Trailer naprawdę fajny,końcówka za(pipi)ista xD

Tylko co ma na klacie wyryte Big Boss?

 

http://www.youtube.com/watch?v=4wiXBivgzfg

 

3:55

Węża takiego samego jak miała The Boss w Trójce.

 

A z tym 4 x Big Boss to żenka na maxa (chyba że chodzi o tryb online co jest wielce prawdopodobne patrząc co w MGO2 wyrabiają).

 

 

no przecież było napisane jak byk, że współpraca i coop.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze dopiero 2010 z tą prędkościa moze trafic na nastepce psp go2 i psp 3005 :P ewentualnie psp2

Co do wczesniejszych MGS na psp grałem świetnie sie bawiłem przy tych tytułach i załuje sprzedaży szczególnie chodzi o fabułe bardziej zwiazaną z całum story-line niz Portable Ops ...eh czekam az wyjdzie i moze pokusze sie o kupno

Odnośnik do komentarza
no przecież było napisane jak byk, że współpraca i coop.

No i co w związku z tym? Logiczne wytłumaczenie?

Nigdzie nie widziałem i nie słyszałem że to chodzi akurat w tej scenie o tryb online więc rozmyślam bo mam do tego prawo a nie wyskakuje z niesamowitymi komentarzami.

Więc nawet jeśli to chodzi o tryb online to 4 x Big Boss jest przegięciem na maxa w mojej opinii. Po co się ograniczać? Dać od razu wszystkich razy 8 - będzie ciekawiej i więcej Naked Sneja a fani posikają się w majty od przepychu...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

looll ogolnie mam troche podobne przmyslenia jak inny - czyli mieszane, z jednej stroyn fajne, klimat przypomina mgs3, moją ulubioną część :D

ale dziwą te 4 snejki, i to bardzo, nie jestem wybitnym ekspertem od mgsa chociaz przeszedlem wiekszosc części, no i zastanawiam sie czy oni chcą zrobic coop poza fabułą, czy powiazac 4 snejki z fabułą?

ogolnie wolal bym max 2, ale najlepiej jednego ;p (chyba ze do multi) , bo 4 wygladaja komicznie i badziwnie ;p

 

2 osobowy karton na koncu niezły;p w koncu kazdy trailer mgsa mial jakies komiczne wstawki ;p

 

lepsze 4 snejki niz raiden albo snake dziadyga z wąsami z mgs4 :P

Odnośnik do komentarza

Fakt - z trailerka bił trochę klimat trójeczki (dżungla i te sprawy). Ale niestety nic nie zastąpi trybu online z trójki (hlip hlip - pierwsze MGO, poand 700h i mój tryb Sneaking - 4 w UE - koniec autoreklamy ;) ) a PSP zbytnio się nie nadaje na potyczki online (brak drugiego analoga).

 

Niemniej także uważam że "z dwojga złego" ;) wydanie na PSP bardziej jest mi bliskie. Ciekawe czy będzie Ocelot...

 

A teraz pytanie - ta scena na plaży z obezwładnianiem - to była Opracja w Zatoce Świń w roku 1961?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Cóż obejrzałem trailer, klimat zapowiada się bardzo fajny, muzyka jak zwykle genialna. Co się tyczy kolejnych przygód BB to nie mam nic przeciwko temu, gdyż zawsze będziemy mogli dowiedzieć się czegoś nowego o tym legendarnym żołnierzu,a przepaść czasowa jak dzieli MGS3 od wydarzeń z MG i MG 2 jest dostatecznie duża by wyjaśnić to i owo.

A co do tych czterech Snake'ów to pewnie te fragm. pochodziły z multi i stąd taka ich liczba ^_^

Najlepszym dopełnieniem wszystkich części byłyby moim zdaniem remaki MG i MG2 , które ostatecznie załatały by lukę w informacjach i wyjaśniły wszystkie teorie i spekulacje dotyczące BB i reszty faktów z tego uniwersum. No ale to pewnie szybko nie nastąpi...

Jedno jest pewne w 2010r. przyjdzie nam znów przeżyć świetną przygodę z nowym MGS'em .

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie spodobało mi się - szczerze. Nie wiem, ale mam ogromną nadzieję, że te duplikacje Snake'a nie będą miały miejsca w fabule. Po za tym, te napisy o legendarnym brakującym ogniwie w sadze wydają się naprawdę przesadzone.

 

No cóż, Kojima może jeszcze zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Grigori, a czy ja go znam osobiście? Czy ja z nim choć przez chwilę rozmawiałem? Ledwie go kilka razy widziałem na oczy - jak zatem mogę wiedzieć czym on się kieruje w życiu, czy też w pracy? Zaprawdę, drzewo rozpoznaje się po owocach, ale przecież poprzednich MGS - ów też nie robił za darmochę, prawda? Szczerze powiedziawszy, mam serdecznie w poważaniu jego motywy; dla mnie kolejnego MGS może robić nawet dlatego, że chce sobie polecieć w kosmos.

 

Dal mnie liczy się tylko jakość końcowa, a ta, jaka będzie, to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
A teraz pytanie - ta scena na plaży z obezwładnianiem - to była Opracja w Zatoce Świń w roku 1961?

 

To były rutynowe ćwiczenia najemników Big Bossa.

 

W przeciwieństwie do trailera Rising ten był godny Kojima Productions. Jak będzie z jakością gry to zobaczymy, ale zapowiada się nieźle. Świetna muzyka, niezła grafika i animacje. Fabularnie zobaczymy, ale team od MGS4 będzie nad nią pracować i ma być w końcu prawowitym MGSem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...