Skocz do zawartości

Ubrania a miejsce zamieszkania.


Cegla

Rekomendowane odpowiedzi

I wracając do tematu różu, zakupiłam w ten weekend różowe sandałki. Co prawda wolałabym białe, ale akurat z mojego rozmiaru zostały tylko różowe i czarne, a czarny wydaje mi się całkowicie nie letnim kolorem.

I tu nasuwa mi się pytanie do Adera, czy podobają Ci się kobiety od stóp to głów ubrane w czarno-bure kolory, bez żadnego kolorowego akcentu, nawet w środek upalnego dnia?

 

I jeszcze o ubraniu w miejscu zamieszkania. W zeszłym roku byłam odwiedzić siostrę w Londynie i tam to dopiero ludzie ubierają się z fantazją. Szczególnie utkwił mi w pamięci koleś w brązowym sztucznym futerku, bardzo dopasowanych niebieskich spodniach, lekko przykrótkich, tak, ze widać było trochę włosów na nogach i do tego coś na styl trampek. No chcąc nie chcąc nasuwają się skojarzenia, ale co ciekawe koleś ów jechał metrem z całkiem niebrzydką dziewczyną.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze o ubraniu w miejscu zamieszkania. W zeszłym roku byłam odwiedzić siostrę w Londynie i tam to dopiero ludzie ubierają się z fantazją. Szczególnie utkwił mi w pamięci koleś w brązowym sztucznym futerku, bardzo dopasowanych niebieskich spodniach, lekko przykrótkich, tak, ze widać było trochę włosów na nogach i do tego coś na styl trampek. No chcąc nie chcąc nasuwają się skojarzenia, ale co ciekawe koleś ów jechał metrem z całkiem niebrzydką dziewczyną.

 

 

...mial pod pacha kilka numerow Big Issue..? (ludzie siedzacy w Anglii skumaja) :)

 

Odnośnik do komentarza
Kolejna (skądinąd ciekawa) teoria :

Jak komuś się nie podobają moje ciuchy,znaczy,że jest "gupi".

Coraz lepiej.

 

A co sądzisz o teorii różowe polo-> pedał. Różowe ciuchy dla kobiet-> k.urwiszon z IQ krowy mlecznej ?

 

 

Napisałem wyraźnie,że to są jedynie moje skojarzenia.Także żadna to teoria warszawiaku.

 

I wracając do tematu różu, zakupiłam w ten weekend różowe sandałki. Co prawda wolałabym białe, ale akurat z mojego rozmiaru zostały tylko różowe i czarne, a czarny wydaje mi się całkowicie nie letnim kolorem.

I tu nasuwa mi się pytanie do Adera, czy podobają Ci się kobiety od stóp to głów ubrane w czarno-bure kolory, bez żadnego kolorowego akcentu, nawet w środek upalnego dnia?

Żartujesz czy pytasz poważnie?A czy to,że róż mi nie podchodzi wiąże się jakoś z innym mi kolorami?Co ma piernik do wiatraka?

 

Odnośnik do komentarza
Żartujesz czy pytasz poważnie?A czy to,że róż mi nie podchodzi wiąże się jakoś z innym mi kolorami?Co ma piernik do wiatraka?

 

Chcę zwrócić Ci uwagę na fakt, iż to czy wygląda się "normalnie" czy kiczowato nie tyle zależy od koloru co od tego jak się go nosi, i w jakiej ilości. Równie tandetnie co w róż można się ubrać np. w intensywny błękit czy jaskrawą zieleń.

No a, ze Ty akurat nie lubisz tylko różu to takie mocno stereotypowe mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pochodze z miasteczka 7 tys mieszkancow , gdzie 'kazdy kazdego zna' i juz wiekszosc ludzi sie przyzwyczaila do tego ,ze czasem sie 'dziwnie ubiore', chociaz przyznaje, ze wsrod przyjaciol takiej osoby, z ktora moglbym pogadac o ciuchach, markach i tym innym syfie.

Ucze sie w 50 tys miescie, i tutaj wiedza na temat ciuchow, jak i 'tolerancja' na stroje jest na ZNACZNIE wyzszym poziomie, wiec wielkosc miasta tez o czyms swiadczy.

 

Że się tak wtrącę.

Po prostu w małym miasteczku/wsi tak jak mówisz jest mało osób które ubierają się "dziwnie".

A w mieście gdzie tych mieszkańców jest naście razy więcej takich "dziwnych" ubiorów jest naście razy więcej. Myślę że ludzie z większych miast są nie tyle bardziej tolerancyjni co po prostu mogą przywyknąć do tego że widzą na ulicy taki a nie inny ubiór.

 

 

 

 

edit

O (pipi) ale ze mnie archeolog xD

Nie spojrzałem na date posta tylko tak sobie z nudów czytałem temat.

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...