Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie mnie nie wkur**ajcie :/ Przeszedłem jedynkę 3 razy 3 różnymi sposobami, tylko że wszystkie mam na jednym sejwie (nie zostawiałem sobie "finału" na innym), także dupa i będe musiał grać w wersji, jaką zaproponują mi twórcy, bo ostatni sposób, w jaki grałem to dokładne przeciwieństwo postaci jaką chciałbym kierować w dwójce (wszystkie wybory przeciwne do tych, które bym podjął wg siebie).

Pięknie kur*wa, pięknie...

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Ja sumie przeszedłem raz gre, jako żołnierz, a dwojke bym wolal jako biotyk albo jako jakaś nowa klasa (w koncu mają być jakieś nowe?) Z drugiej strony w dwojce zapowiadaja wieksze zroznicowanie broni, wiec moze żołnierz nie będzie tak nudny. Mam nadzieje że bedzie to jakos dobrze rozwiązane dla ludzi którzy nie mają sejwa z jedynki, albo nie chca z niego korzystać.

 

Z drugiej strony ja duzo nie wymagam - kontynuacja fabuly z jedynki, wiecej planet, miast , ras, ciekawsza walka - wiec standardowy sequel Mass Effect to i tak w moim odczuciu dla mnie gra na dyche :)

Odnośnik do komentarza
Weźcie mnie nie wkur**ajcie :/ Przeszedłem jedynkę 3 razy 3 różnymi sposobami, tylko że wszystkie mam na jednym sejwie (nie zostawiałem sobie "finału" na innym), także dupa i będe musiał grać w wersji, jaką zaproponują mi twórcy, bo ostatni sposób, w jaki grałem to dokładne przeciwieństwo postaci jaką chciałbym kierować w dwójce (wszystkie wybory przeciwne do tych, które bym podjął wg siebie).

Pięknie kur*wa, pięknie...

Nie denerwuj się Stefan tylko przejdź jeszcze raz. Tym razem podejmij takie decyzje jakie byś chciał podjąć. Taka szybka kampania w której olewasz wszystkie poboczne zadania i jedziesz tylko główny wątek to dobra rzecz ;)

Odnośnik do komentarza

Tiaaaa... Tylko że jak tylko sobie pomyślę o kolejnej "przejażdżce" tym pożal się boże "Mako" to mi się na wymioty zbiera...

I coś mi się zdaje, że z wątków pobocznych też jakieś smaczki będą (widzę na tym polu mnóstwo możliwości)...

Edytowane przez szymen
Odnośnik do komentarza

Dzięki zachowaniu sejwów z jedynki będziesz miał taki kształt otoczenia jaki sobie sam wykreowałeś. Przykładowo jeśłi zabiłeś Wrexa, dałeś zginąć Ashley i pozwoliłeś zabić radę tych osób nie spotkasz w dwójce. Oczywiście jeśli pozwolisz grze skorzystać z sejwów. Natomiast jak będzie wyglądał defaultowo ustawiony świat gdy gracz z sejwów korzystał nie będzie? Nie mam zielonego pojęcia. Czerwonego zresztą też.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dzięki zachowaniu sejwów z jedynki będziesz miał taki kształt otoczenia jaki sobie sam wykreowałeś. Przykładowo jeśłi zabiłeś Wrexa, dałeś zginąć Ashley i pozwoliłeś zabić radę tych osób nie spotkasz w dwójce. Oczywiście jeśli pozwolisz grze skorzystać z sejwów. Natomiast jak będzie wyglądał defaultowo ustawiony świat gdy gracz z sejwów korzystał nie będzie? Nie mam zielonego pojęcia. Czerwonego zresztą też.

 

Tyle to ja wiem. Chodzi mi o to, że jeżeli przejdę grę 5 razy na wszystkie możliwe sposoby to uzyskam 5 clear save'ów i będę mógł sobie wybrać z którego z nich chcę kontyunować przygodę w ME2?

Odnośnik do komentarza
Pierwszą z nich ma być niejaki ânuke gunâ, wystrzeliwujący niewielki ładunek nuklearny będący w stanie zranić lub zabić większość przeciwników zlokalizowanych w pobliżu epicentrum wybuchu. Natomiast druga broń zamieni wrogów w pył (dosłownie).

Ktoś tu widzę grał za dużo w Fallouta 3. Fatman i Alien Blaster w ME2. Olaboga! ;)

 

A na poważnie nowe info rzuciło trochę światła na kilka aspektów. Wyjaśniła się sprawa z brakiem Sheparda, mamy um. broń ciężka. Z pewością znajdą się w tej kategorii bronie robiące naprawdę wyszukane kuku wrogom. Mamy jakąś nową rasę. Szczerze mówiąc nie wiem po co, ale niech se będzie. I tak interesuje mnie poprowadzenie i jakość fabuły oraz bardziej zróżnicowane planety zamieszkane przez pokojowo nastawionych kolonizatorów (np odwiedziny placówki na Marsie). Ogólnie zapowiada się killer 2010. Nic go nie przebije. Jak to dzieło się ukaże to idę na chorobowe.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Jo, zabierzcie ode mnie ME. Włączyłem po roku przerwy i przeszedłem trzy razy, lol.

 

Też idę na chorobowe przy dwójce (zresztą poszedłem i przy jedynce, hehe, trzy dni pod pretekstem choroby żony i braku opieki nad małą).

 

A nowych ras niech będzie i 1000, w końcu odkryto tylko 1% galaktyki. Super byłoby nawiązywać pierwszy kontakt w imieniu Cytadeli... Jakieś decyzje (np podobne do tych, które podjęli Turianie w czasach First Contact War :)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...