Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametrailers.com/player/47189.html

 

http://www.gametrailers.com/player/47191.html

 

Haha, geoff jak zwykle wyciągnął to co chciał. Shepard raczej żyje. Zresztą w GTTV Muzyka mówił, że wszystko co widzieliśmy na teaserze jest częścią fabuły. TO może oznaczac tylko jedno - Shepciu żyje i coś go zmusi do podania się za zmarłego.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Spójrzcie na wątki jakie ma do rozwinięcia Bioware w dwójce:

 

1. Cerberus - szersze i bardziej wnikliwe spojrzenie na tą organzację. Być może definitywne rozprawienie się z nimi.

2. Rodzime układy planetarne innych inteligentnych ras w galaktyce a co za tym idzie możemy zwiedzić dużo ekwiwalentów Cytadeli z jedynki.

3. Jeśli wypuścilismy matkę roju Raknii można sobie wyobrazić, że w dwójce napotkamy choćby wzmiankę o dalszych jej losach

4. Batarianie tak bardzo zaniedbani w jedynce

5. Gethy i ich przestrzeń w galaktyce czeka do zwiedzienia.

6. Frachtowiec Quarian, na którym się gnieżdżą od czasu wygniania ich przez gethy, czeka na eksplorację.

7. Korporacja Exo-geni i jej szermane placówki naukowe. Może zwiedzimy kolejne z nich i przyjrzymy się nieco bliżej intersom tej firmy

8. Wreszcie ziemia i jakże oczekiwane przeze mnie lądowanie na naszej planecie. Może być nawet tylko placówka wojskowa, przy okazji możemy poznać tego generała, który nam tyle zadań zlecił w jedynce. Jesli dostaniemy do zwiedzenia skrawek jakiejś wielkiej aglomeracji też bym się nie obraził.

9. Handlarz cieni - postać tajemnicza, która na bank poznamy. Jeśli nie w dwójce to w trójce

10. Na koniec zostawiłem sobie wisienkę czyli kozackich żniwiarzy, których istnienie, historia powstania, prawdziwy wiek oraz miejsce przebywania ich niezliczonej floty to najbardziej rajcujący wątek w erpegach od czasów poznania przeze mnie uniwersum Fallouta.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Gdyby wpletli te wszystkie watki do gry to o JEJKUUUUUUUU... ile to dobrych godzin bym przy konsolce spedzil =] ale i tak najwieksza chec rozwiklania zagadek zostawily we mnie pozycje numer

1. Kto nimi dowodzi? Czym tak naprawde sie kieruja? Kto ich finansuje??

3. Gdy ja zabijalem wyobrazalem sobie ze w innej czesci wraz z Wrexem bedziemy exterminowac planete na ktorej rankii zdolaly sie rozprzestrzenic =D

7. Rowniez kto nimi dowodzi, czym sie kieruja, kto ich sponsoruje =]

 

Achhhh pozostalo mi tylko zacierac rece i czekac ;=========]

Odnośnik do komentarza
Frachtowiec Quarian, na którym się gnieżdżą od czasu wygniania ich przez gethy, czeka na eksplorację.

W skład ich floty wchodzą różne statki.

 

przy okazji możemy poznać tego generała, który nam tyle zadań zlecił w jedynce.

Admirał Hackett.

 

Kto nimi dowodzi?

The Illusive Man.

 

kto ich sponsoruje =]

No nie wiem. Może sami się finasują? W końcu pewnie mają placówki w innych miejscach które przynoszą dochody.

 

O "Collectors" oczywiście nikt nie wspomina. Nikt nie czytał najwyraźniej Mass Effect: Ascension.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
W skład ich floty wchodzą różne statki.

Admirał Hackett.

O "Collectors" oczywiście nikt nie wspomina. Nikt nie czytał najwyraźniej Mass Effect: Ascension.

1. Fakt - flota czyli kilkanaście statków

2. Ano włacha Tomaszu :) admirał

3. Nikt nie czytał. Chciałem kupić. Już w księgarni miałem ją zamawiać ale się wtedy rozmyśliłem i do dziś nie kupiłem. Teraz to już mi się nie chce ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Skonczylem Ascension i jestem lekko zawiedziony, tak naprawde nie wiadomo czego mozna sie spodziewac w sequelu. Niby mozna latwo wywnioskowac, ze rada albo zostala ocalona przez przymierze, albo zginela ale sie odbudowala. Wieksza czesc ksiazki stanowi akcja z Cerberusem. Mam dziwne wrazenie, ze przez to, ze fabula jest ustawiona na trylogie, to bedzie lekko ssala w drugiej czesci...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...