Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Dlaczego z UK? Nie lepiej z Ultimy? ;p

 

Z UK mam za 180zł podstawową wersję po angielsku z przesyłką do Polski. Czyli zaoszczędzę na grze i przesyłce jakieś 30zł, no i będę miał grę po angielsku w zwykłym pudełku. Nie podoba mi się dubbing polskiej wersji, a z Ultimy po angielsku jest tylko kolekcjonerka, a ja kolekcjonerki nie chcę bo mam takie spaczenie, że lubię mieć wszystkie gry w takich samych pudełkach :)

 

@donsterydo: No to źle zrobiłeś z tym pre-orderem - w Ultimie angielska wersja jest za 159 zł :)

 

No faktycznie 10zł drożej mnie wyjdzie, ale w thehut mam już wstukane dane karty kredytowej do której "normalnie" nie mam dostępu, a że nie mam na ten moment kasy to mi pasuje, że nie muszę płacić gotówką :whistling:

Odnośnik do komentarza

A tak na marginesie. Jak kogoś interesuje sprzedaż gier to ME2 ma szansę zanotować na premierze sprzedaż na poziomie 800 tys. - 1 mln (X360). W USA preordery cholernie mocno podskoczyły i na 10 dni przed premierą było ich prawie 400 tys.

Reklama dźwignią handlu, a tą MS włada jak mało kto.

 

Przez ostatni miesiąc, widzę i słyszę reklamy ME2 dosłownie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeszcze pytanie, bo pamiętam, że było zamieszanie małe jak ogłoszono, że będą dwie płyty - będzie można je zainstalować na dysk ?

 

\/Dziwne rozwiązanie :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ja narzekałem na dubbing ME2? na Bohosiewicz narzekałęmw grupowcu bo mnie wk.urwiła tym swoim paściarskim dubbingiem kompletnie niepodobnym do oryginału. Czyli nie na cały dubbing a na jedną rolę. Jest różnica. A poza tym jestem użytkownikiem który całe życie grał w erpegi po angielsku, a w Mass Effecta chce grać po polsku i basta. Nie czekałem całe życie na dubbingi PL bo ja do 2006 roku grałem na tylko PC, na którym dubbingi były normalnym zjawiskiem.

 

 

Znamy orientacyjną datę premiery Mass Efffect 3.

 

http://www.valhalla.pl/news20250-Znamy-orientacyjna-date-premiery-Mass-Effect-3.html

Odnośnik do komentarza

właśnie poluje za wersją polską ;) tak tak wiem jestem dziwakiem :D

 

Ja tak samo jak Gooral zamówiłem pre-ordera na gramer.pl.Muszę przyznać,że do zakupu skłoniły mnie dwa gratisy jakie dają :P Skusiłbym się na angielską wersję,ale tylko wtedy gdy miałaby polskie napisy.A tak gdy ich nie ma to automatycznie biorę polska wersję nawet jeśli miałoby to się odbyć kosztem genialnego angielskiego dubbingu ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Myślałem że czytałeś moja reakcję na ujawnienie próbek dubbingu Bohosiewcz. >>TUTAJ<< wszystko znajdziesz. Mysza skusiły cię te same gratisy, które dają wszędzie do preordera? No to gratuluję łapania okazji ;)

 

piękne zjawisko narzekania na jakikolwiek dubbing..

Powiem ci tak - narzekanie jest uzasadnione bo polacy przygotowują gówniane pełne lokalizacje (Killzone 2, Fallout 3, Mass Effect PC, Infamous, że tylko wymienię najnowsze produkcje). Nie zrozum mnie źle, ja popieram ideę polonizacji ale nie kosztem drastycznego spadku jakości ról jakie odgrywają "głosy" w naszej wersji w porównaniu z wersja oryginalną. Najlepszym przykładem i to bardzo na temat jest Wrex ENG i Wrex PL. Kto nie wie o czym mówię niech sobie w youtube wklepie "Wrex dubbing pl" i wszystko stanie się jasne.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Myślałem że czytałeś moja reakcję na ujawnienie próbek dubbingu Bohosiewcz. >>TUTAJ<< wszystko znajdziesz. Mysza skusiły cię te same gratisy, które dają wszędzie do preordera? No to gratuluję łapania okazji ;)

 

No nie gadaj,że tę zbroję i broń dają w każdym innym sklepie?

 

ME2_zbroja.jpgME2_bron.jpg

 

Z tego co widziałem dają tylko Inferno Armor?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...