Skocz do zawartości

Mass Effect 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ej panowie z tym brakiem statystyk broni chodziło o wywalenie ich jako umiejętności, które szkolimy. Ale ilość obrażeń one pewnie mają wyszczególnione. Bez tego nie byłoby potrzeby zmieniać początkowego karabinu na takiego chociażby M-490 Blackstorm (czyli karabin, który otrzymujemy za preorderowanie ME2). Podsumowując - pewnie statystyki broni są ale nie ma rozwijania umiejętności posługiwania się konkretną grupą broni, którą dana klasa może używać.

 

No wlasnie o to chodzi, ze nie ma statystyk broni wyszczegolnionych konkretnie, tylko taki ogolny opis i ze np jest dobra na armor a slaba na shielda itp. Nie pamietam gdzie, ale gdzies tak wyczytalem.

Odnośnik do komentarza

Grałeś już w fulla? :P Czy tylko wyciągasz wnioski na podstawie zwiastunów? :P

 

 

 

Już wcześniej linka dostałem,ale dzięki za fatygę. ;) Kawałek wprost najgenialniejszy xD

 

W przeciwieństwie do pierwszej części będziemy mieli możliwość

romansu z trzema członkami załogi ...z Mirandą,Subject Zero i Tali (ciekawe jak naprawdę wygląda:sweat:)

Dla mnie bomba uwielbiam takie wątki :D

Odnośnik do komentarza

Producent Mass Effect 2, Jessie Houston o zmianie płyt podczas gry:

 

Gra zaczyna się na dysku numer jeden, na którym znajduje się wprowadzenie i początkowe poziomy, następnie mamy coś w rodzaju lejka, gdzie gracze będą musieli zmienić płytę na tę z numerem dwa. Na niej będą przebywać przez większość środkowej części gry, a następnie pod koniec historii będą musieli ponownie wsadzić pierwszy dysk.

 

Lejek? Ciekawe co to.

Odnośnik do komentarza

Aha estel - sprawa dla kogo zbieraliśmy i oznaczaliśmy położenie minerałów oraz dlaczego to robiliśmy się "wyjaśniła". A tak naprawdę była wyjaśniona przeze mnie ale oczywiście ty musiałeś zakwestionować informacje które podałem więc aby dopełnić formalności włączyłem wczoraj ME. Upewniłem się że mam rację i że Mass Effect wiki nie kłamie. Masz jak byk białe na niebieskim napisane po co był ten cały quest ze zbieractwem (Uściślijmy dla Przymierza, nie dla siebie - właśnie dlatego za minerały otrzymywałeś kredyty, kredyty przymierza), więc ode mnie przyjmij na papę siarczystego fucka za swoje czepialstwo. Po raz kolejny się wygłupiłeś.

 

Odpowiadałeś na pytanie nt. drugiej części. Pisaliśmy w temacie o drugiej części. Fajnie, że włączyłeś sobie pierwszą część i dzięki temu wiesz, jak to działa w drugiej. Tylko, że się mylisz. Za fucka niestety muszę podziękować, bo jest doskonałą nagrodą za twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. I żebyś się nie wykręcił, że nie wiedziałeś o co chodzi to masz cytacik:

 

 

Nie dość, że twoim źródłem jest wikipedia to jeszcze podajesz do link do infa, które tyczy się pierwszej części gry jako argument w dyskusji o drugiej części? Z takim absurdem ciężko dyskutować.

 

Na to na grupowcu już nie odpowiedziałeś, a tu wyskakujesz z farmazonem, że widziałeś w jedynce co i jak, i że to ja się wygłupiłem? Ogarnij się.

 

Ej panowie z tym brakiem statystyk broni chodziło o wywalenie ich jako umiejętności, które szkolimy. Ale ilość obrażeń one pewnie mają wyszczególnione. Bez tego nie byłoby potrzeby zmieniać początkowego karabinu na takiego chociażby M-490 Blackstorm (czyli karabin, który otrzymujemy za preorderowanie ME2). Podsumowując - pewnie statystyki broni są ale nie ma rozwijania umiejętności posługiwania się konkretną grupą broni, którą dana klasa może używać

 

To info też z dupy wziąłeś? Nie ma żadnych ilości obrażeń wyszczególnionych. 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

 

Odpowiadałeś na pytanie nt. drugiej części. Pisaliśmy w temacie o drugiej części. Fajnie, że włączyłeś sobie pierwszą część i dzięki temu wiesz, jak to działa w drugiej. Tylko, że się mylisz. Za fucka niestety muszę podziękować, bo jest doskonałą nagrodą za twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. I żebyś się nie wykręcił, że nie wiedziałeś o co chodzi to masz cytacik:

 

 

Nie dość, że twoim źródłem jest wikipedia to jeszcze podajesz do link do infa, które tyczy się pierwszej części gry jako argument w dyskusji o drugiej części? Z takim absurdem ciężko dyskutować.

 

Ależ oczywiście że się wygłupiłeś i to po raz kolejny (Przemilczmy twoje braki w matematyce z podstawówki - to temat dla Ewy Drzyzgi). Na grupowcu się mądrowałeś, że w jedynce minerały zbieraliśmy dla siebie i żadne przymierze nie miało z tym związku. I ten twój żałosny zarzut obaliłem w tym temacie kilka postów wyżej. O motywach jakimi kierujemy się przy zbieraniu minerałów nie mam żadnych pewnych informacji ale jak można spojrzeć do cytadeli gdybałem, że będzie taki sam powód jak w części pierwsze czyli zbieractwo dla Przymierza. I w tym miejscu ty otwarłeś papę ze swoim mniej więcej "skąd masz info, że dla przymierza się minerały zbierało?". Jak podałem info w ME wiki to wyśmiałeś źródło i poblubrałeś sobie jeszcze chwilę. Właśnie dlatego sprawdziłem dokładnie, już bezpośrednio w grze i okazało się że miałem w stu procentach rację. Dlatego jeszcze raz - przyjmij na ryj fucka za swoje bezpodstawne czepialstwo.

 

To info też z dupy wziąłeś? Nie ma żadnych ilości obrażeń wyszczególnionych. 

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Użyłem dwa razy słowa "pewnie" aby podkreślić, że cały ten post to moje domysły na temat tego jak to jest rozwiązane. Widać, że tobie trzeba wszystko tłumaczyć dużymi literami, a najlepiej obrazkowo bo ze zrozumieniem słowa pisanego masz problemy. Już w cytadeli przy liczeniu squad pointsów pokazałeś na co cię stać, braki w wykształceniu mogę ci wybaczyć ale ch.ujowego charakteru, który pokazujesz na każdym kroku nie bardzo. I właśnie dlatego będę tępił twoje pie.rdolenie jak tylko się da. Afera "minerałowa" jest tego przykładem.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Uspokój się i przeczytaj następne zdanie kilka razy zanim zrozumiesz.

 

Wiem, że w jedynce zbierało się dla przymierza, tyle że sprawa tyczyła się dwójki.

 

Rozumiesz? CZĘŚCI DRUGIEJ.

 

Nie odwracaj kota ogonem, bo sam odpowiadałeś na post jakiegoś kolesia w TEMACIE O CZĘŚCI DRUGIEJ, który zadał pytanie na temat CZĘŚCI DRUGIEJ.

 

Przestań się kompromitować, bo staje się to żałosne. Ja dałem dupy z liczbami i to przyznałem. Ty odpowiadając na pytanie o minerały w ME2 powiedziałeś, że Shep zbiera je dla przymierza co jest (pipi) prawdą. Teraz starasz się wykręcić i zgrywasz idiotę, że to jednak mi chodziło o część pierwszą.

 

To jest twoje gdybanie:

 

zbieranie minerałów będzie miało taki sam cel jak w jedynce więc normalne jest podpieranie się informacjami jakie Bioware nam udostępniło przy okazji pierwszego efektu masy.

 

Napisałem ci, żebyś zaznaczył że spekulujesz, bo wprowadzasz ludzi w błąd. Albo dajesz źródła, albo nie pisz czegoś w formie twierdzenia. Ty za to swoimi żałosnymi manipulacjami starasz się przedstawić, że jednak chodziło o część pierwszą.

 

Widzę, że ciężko ci się do błędu przyznać, więc skończmy tę prywatę, nie ma potrzeby rozpieprzać też tego tematu swoimi wojenkami. Każdy kto będzie zainteresowany może zajrzeć na grupowca i "własnoocznie" się przekonać jak bardzo się skompromitowałeś.

 

Edit: I jak chcesz zacząć coś tępić to proponuję zacząć od siebie, bo do określenia "chama" pasujesz jak mało kto.

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trudno, ale i tak wolę oryginał. Wątpię, żeby w polskiej wersji były tak charakterystyczne głosy turian, krogan czy tej nowej rasy. Zresztą polski Pasterz też mnie nie przekonuje. A Illusive Man nawet podobny do Sheena.:P No i Keith David. Ogólnie sporo przepitych gardeł.:D

 

Wg Gamefaqs tak będzie wyglądać Mass Effect 2:P

http://www.gamefaqs.com/console/xbox360/image/944907.html?gs=3

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiedziałem, że tych wszystkich bonusów jest aż tyle. Nie ma co, wydawcy i developerzy walą nas w bambus ucinając te wszystkie dodatki. Sam mam preordera w thehut, ale tam nic nie pisali o bonusach, więc teraz mam wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem przesłuchiwać OST i jest niesamowity, jak dla mnie najlepszy soundtrack to Humans? Are Disappearing - klimat mistrzostwo :D

No, ale okej, wszystko fajnie, tylko że wciąż nie mogę się zdecydować, jaką wersję ME2 kupić :/ Niby angielska, nie spaczona, oryginalne świetne głosy, ale jednak to angielski, nie jestem pewny czy ogarnę całość, a z drugiej strony polska wersja, w której dubbing nie jest najlepszy, ale za to całość łatwiej będzie przyjąć i tak na prawdę dogłębniej poznać uniwersum ME2. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza

Kup polaka by w pełni zrozumiec fabułę, zadania poboczne, niuanse, ogarnąc cały kodeks. A jak już skończysz to sprzedaj PLkę i jakiś czas później kup angola by delektować się wspaniałym angielskim dubbingiem.

 

EDYTA: Soundtrack aż taki znakomity? Kurczę nie będę sobie psuł zabawy i chcę te świetne kawałki usłyszec po raz pierwszy bezpośrednio w grze.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...