Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pic na wode. Jedynie pije redbulla z wodką, bo dobrze smakuje.

 

Daj byle jaki napoj energetyczny osobie z nadcisnieniem i go zapytaj czy to pic na wode. ;]

Nie wiem, na mnie nie działa. Może dlatego, że od kilku lat pije kawe zamiast herbaty.

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

sobe adrenaline rush mozna kupic w carrefour za 4.99 chyba, oczywiscie małą puszke.

 

Nie pijam tych napojów prawie w ogóle, kiedys zdarzało mi sie przed treningiem wypic, ale teraz wole zdecydowanie CARBO strzelic z mineralką.

 

Czemu im tanszy tym bardziej po sercu daje? Sprawdzałem skład i wszystkie mają praktycznie identyczny (wyjątek. sobe) tylko niektóre minimalnie wiecej kofeiny mają.

Jak już zdarzy mi sie wypic to Tiger albo r20.

Brat kiedys kupił jakieś RX z Plusa jak walnąłem przed trenem małą puszke to myślałem że odjade serce zaczęło mi telepac ;/

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pijam jedynie z wódką w klubach <burżuj> i to też okazyjnie. Raz mi się zdarzyło, że w czasie sesji wypiłem 3 kerfurowe wynalazki i siedziałem do 3 w nocy, uczyć się już nie mogłem bo i tak mi nic do łba nie wchodziło, serce waliło jakbym miał na zawał zejść, odbić mi się nie chciało, zasnąć też nie mogłem. W du.pie z takim wspomagaczem

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze w polsce nie ma Monster'a, mogłyby sie pochować red bule i Tigery.

 

Fakt jest taki ze za 1 litr Tigera płacisz 4.99 za Red Bula w małej puszce tez tyle samo ale dostajesz mnie i Red Bull jest mniej efektywniejszy, więc opłaca się kupować Tigera i nie mamrotać że drogi. Wcale nie. Poza tym Tiger w tabletkach to nie to samo co w butelce bo bez Co2 to jest jak szczyny <_< Chyba że rozcieńczacie w wodzie mineralnej wysoko nasyconej Co2.

 

Wczoraj wypróbowałem energetyka z PoloMarketu , zwał się KITE wypiłem 2 na wieczór i nie mogłem spać do rana, a że akurat byłem na domówce więc przypasowało.

Polecam. Tylko 1.99 (zielony).

 

aha i właśnie w Biedronce można kupić Power Be w sześcio-pakach po 14 pln. Też działa jak Tiger, tak samo mocny.

IMG_1887.jpg

 

I Tiger wycofał się ze starej butelki bo inni zaczęli ją podkupować. Więc teraz zainwestowali w nową, coś z porsche, nie pamiętam dokładnie

Edytowane przez nWo
Odnośnik do komentarza
aha i właśnie w Biedronce można kupić Power Be w sześcio-pakach po 14 pln. Też działa jak Tiger, tak samo mocny.

 

IMO bzdura, tiger lepiej paca. A jak ty chcesz smakowac kazdy lyk to serdecznie cie pozdrawiam - to ma kopac i dawac moc, wiec smak olewam - pije duszkiem 2 rozrobione tabletki w 250 ml wody i zlewam to, ze smak jest wtedy obrzydliwy.

Nie no smak też się trochę liczy, szczynów babci nie wypiłbym nawet gdyby dawałyby kopa na cały dzień. A ten Power Be to największe gówno na polskim rynku energetyzatorów, nic nie daje, a smakuje obrzydliwie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...