Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

Kierowany ciekawością spróbowałem w końcu tego musującego Tigera. Po wypiciu dwóch kubków - jednego składającego się z 3 tabsów i drugiego z 5 - naszły mnie trzy wnioski:

 

- smakuje to okropnie, wręcz obrzydliwie (piłem tego czarnego, bodajże o smaku cytryny, chociaż zakładam, iż multiwitamina bardziej by mi podeszła)

- gazu nie ma prawie w ogóle (ciekawe tym bardziej, że tabsy rozpuściłem w 200 ml wody gazowanej)

- nie kopie aż tak bardzo jakbym się spodziewał (reakcja serca praktycznie niezauważalna), ale mimo to dwa kubki pozwalają spokojnie przetrwać noc

 

no i trochę chce się po tym srać (o sikaniu nawet nie wspomnę).

 

 

Dla doświadczonego użytkownika różnorakich enerdżerów nie jest to nic specjalnego, lepiej kupić 0,5 l butelkę Burna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakieś dwa miesiące temu miałem się obudzić pierwszego dnia pracy o 5.30. Kupiłem sobie na ranek tego shota. Przypadkowo wypiłem o 4.30 i doznałem pierdolnięcia i nie było mowy o śnie, mimo że było rano, a ja długo nie spałem. Dla mnie to działa.

 

Ale i tak energetyki z Lidla FTW - 3 x tańsze niż Red Bull stojący obok, a do wyboru mamy różne smaki ^^

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Ale i tak energetyki z Lidla FTW - 3 x tańsze niż Red Bull stojący obok, a do wyboru mamy różne smaki ^^

 

No i 3 x gorsze w smaku i 3 x mniej kopiące. Generalnie to od czasu, kiedy po Biedronkowym Power Be zaczęły mi pękać dziąsła staram się nie oszczędzać na energetyzatorach.

 

 

A teraz właśnie kombinuje jak by tu poprawić smak tabletkowego Tigera (wer. black). Całkiem niezły jest po rozpuszczeniu w lemionadzie z biedronencji ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...