Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miał ktoś styczność z Monsterem 553ml, zwanym Mega Monster?

 

SrcmuWI.jpg

 

Znalazłem takie coś w Żabce na rynku w Rzeszowie. Smakuje tak samo jak zwykły zielony, ale za to puszka ma ten plastikowy dynks na górze, dzięki któremu można sobie otworzyć puchę, łyknąć trochę i zamknąć. Podoba mnie się to :cool2:

 

Przy okazji: fioletowy Monster to cudo, smakuje wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

i-las-vegas-250ml-coffee-vegas-napoj-energetyczny-puszka.jpg

 

kupiłem trochę na ślepo bo myślałem że to po prostu napój kawowy tylko że w puszce, załuję że wcześniej nie wczytałem się w opakowanie.

 

wziąłem trzy łyki i przysięgam że o mało co się nie porzygałem. Wyobraźcie sobie połączenie gazu, tego typowo energolowego kwasu i smaku kawy xD pół butelki wody po tym wypiłem by jakoś zatrzeć ten smak. do tej pory mam drgawki na samą myśl

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Składniki
woda, cukier, sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego, dwutlenek węgla, koncentrat soku z czarnej marchwi, naturalny aromat grejpfrutowy z innymi naturalnymi aromatami, naturalny aromat granat z innymi naturalnymi aromatami, naturalna kofeina (0,03%), ekstrakt guarany (0,02%; zawiera 0,002% kofeiny)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tam lubię te przesłodzone niby owocowe monstery (tak raz/dwa w miesiącu bo jednak zamulają), bo są tak inne, że aż ciekawe. 

W dniu 10.08.2018 o 23:38, Okie from Muskogee napisał:

sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego

 

Akurat to jest najbardziej naturalna część tego napoju,

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że ten fioletowy monster marcepanem jebie na kilometr 

 

W ramach testowania nowości od tigera

 

37824927_272307130229099_175632144284201

 

Mandarynka + anans -  Zapach jak napoju pomarańczowego za 50 gr., na szczęście w smaku jest lepiej, ale nie urywa. Jak bardzo mocno użyć wyobraźni, to można ten smak jakoś skojarzyć z mandarynką, natomiast anans niewyczuwalny

 

Jabłko+kiwi - duża okejka, chociaż do burna kiwi trochę brakuje

 

tiger_epic_i_tiger_win.png?itok=WH1FnJzU

 

Mango ma przyjemny, tropikalny posmak, natomiast tej rzekomej większej zawartości kofeiny jakoś nie poczułem. Jest jeszcze granat + 50%

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...