Skocz do zawartości

Energy Drinki


Zetsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Niezbyt często pijam energole ale czasem w robocie jak "odcina prąd" to kupuję sobie w kantynie Rockstara, najchętniej fioletowego albo z czerwoną gwiazdą. Są najsmaczniejsze i dają mocnego kopa. Ale to w UK. Jakiś czas temu będąc na urlopie w ojczyźnie, zawitałem do Felicity w Lublinie. Tam znalazłem także Rockstara, którego na próbę zakupiłem. Jakież było moje zdziwienie gdy się okazało że smakiem i jakością nie może się on równać z tym Rockstarem wypuszczanym na rynek angielski. To co piłem w lubelskim Felicity to był jakiś rozwodniony siuch!! Nie wiem czy trafił mi się tylko taki felerny egzemplarz, czy może na nasz rodzimy rynek wysyłana jest cała partia towaru gorszej smakowo jakości :/

Odnośnik do komentarza

Ale ja jakoś wolę napoje bez cukru, albo chociaż z małą ilością, nie są aż takie słodkie. Poza tym, po energetyku z cukrem potem większy zjazd, o ile w ogóle coś trzepną.

 

@up

 

Piję zazwyczaj 1 w tygodniu, jak mam smaka w weekend. Choć ostatnio, chyba z 3-4 tygodnie już nie piłem. Regularne picie tego samobójstwo.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że wszystko hodujecie we własnym ogródku za domem, skoro już zaczynacie straszyć rakiem.

 

Kocham taką argumentacje xD może jeszcze napisz, że jutro może cie pier.dolnąc autobus więc po co w ogole się czymkolwiek przejmować.

Odnośnik do komentarza

Ten argument jest nie do pobicia.

Ale pisałem całkiem serio - to jest tak jak beka, że typ bierze big maca, duże frytki i do tego cole, hoho, zero. Po co sobie dokładać jeszcze więcej cukru, zupełnie niepotrzebnie, skoro chemia i syf jest i tak praktycznie ta sama. Oczywiście, że najlepiej w ogóle nie pić tego typu rzeczy, sam się tego oduczyłem, przesiadłem się na niemal wyłącznie wodę, ale nie róbmy (pipi)y z logiki i nie dokładajmy sobie jeszcze więcej cukru w miejscach gdzie wcale nie trzeba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...