Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

ATTN: yano

 

 

http://www.gamefaqs.com/boards/genmessage....;topic=50911171

 

 

chyba jest sposób na twoją chcice na Jolly Roger armor ;pp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

znalazłem jeszcze jedno

 

You would need 2 memory sticks. 1 with your original file, and 1 with the 2g quests. When you go to the gathering hall, you would switch the sticks and go to event quests. The ones for 2g would show up. After you selected the quest you picked, you would put your original memory stick back in.

 

Czy ktoś może to wypróbować?

 

Nie mam przy sobie drugiego MS.

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
bex30w.jpg


Łączymy się w bólu z jednym z elitarnych łowców - firaną140, któremu los nieopatrznie odebrał (miejmy nadzieję tylko na jakiś czas) narzędzia łowieckie, i możliwość polowań. Przez ten czas firana140 miejmy nadzieje zostanie w naszej wiosce jako wierny doradca, a niebawem powróci do swej dawnej chwały.


swords_zh3.gif
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja ponownie po kilku latach kupiłem PSP dla MHU. Pograłem trochę na Wii i naszła mnie ochote na lepszą i bardziej rozbudowaną wersję MH. Do 3 wrócę jak wyjdzie w PALU.

Kupiłbym kartę Wifi działającą z xlinkiem ale nie wiem jaką dajcie link na allegro z jakąś co macie i działa na pewno.

 

edit: ok jest temat o online nie widziałem

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

kurde, nie ma tematu o MH frontier, wiec napisze tutaj :P

 

niedlugo premiera nowego dodatku 6.0

pojawil sie filmik

nowe potwory, nowe .... .... bowguny potrafią strzelać laserem graviosa!!!! O_O

(filmik wolno sie rozkreca)

 

nowy koloro espinasa , ktory ma nowy cios, niespotykany dotąc, masowe firebally z powietrza które zostawiają na glebie długo płonącą trujacą pożogę!

http://www.youtube.com/watch?v=s0cBW5cycA0

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Zassałem Monster Hunter G na Wii niestety nie mogę odpalić bo nie mam Classic Controllera, w przyszłym tygodniu kupię bo jednak przyda się do MH3. Ale mam pytanie co to ten cały G? Wiem że to wersja niby z PS2 ale jakaś ulepszona czy jak? Żadnej recenzji ani nic na necie nie ma. Czy warto w ogóle sobie tym G zawracać głowę?

 

 

 

Też bywam w Szczecinie często, mam PSP i gram w MHFU.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

firana mowi prawde MHG to jest troche ulepszona jedynka z ps2, ktorą na wii wydali tylko po to zeby sprzedac DEMO mh3 :P

 

gra jest z 8 razy mniej rozbudowana niż unite (jesli chodzi o bronie, zbroje, przeciwnikow i poboczne bajery) , raczej jak masz unite i mh3 to nie ma po co sie cofac do mhG, chyba żeby pograc z godiznke i wiedziec od czego seria zaczynała

 

ale classic pad zapewne sie rpzyda do mh3 ;p

 

btw własnie MH3 to jest troche powrót do korzeni, mh2 i feedom2 i unite i frontier - wszystkie te części stawiały na rozwój "wiecej wszystkiego" , tymczasem mh3 to tak jak by nowy mh1 , jest mniejwiecej tak samo mało przeciwnikow i sprzętu jak w jedynce, tyle ze wszystko jest nowe, ale ilościowo to mh3 wlasnie rpzypomina czasy jedynki... mi sie to średnio podoba, ale nie zmienia to faktu ze gra nadal jest świetna (w japosnkiej gazecie dostala 40/40, jako chyba z 4-5 gra w historii, kiedys pamietam ze w PE sie podniecali ze vargan stroy dostal tez 40/40)

pewnie ograniczenie wszystkiego jest zwiazane z tym zeby potem było co rozwijać, czyli poszli na łatwizne troche, zamiast dac duzo odrazu to chca dodawać albo w DLC albo w dodatkach/kolejnych częściach, niezbyt miła zagrywka ale monsterowi potrafie wiele wybaczyć;p

chociaz jest jeszcze jedna opcją którą probuje sie pocieszać , to tylko moje spekulacje ale mam andzieje ze mh3 jest taki dosyc ograniczony bo postanowili zrobic to jako ciekawostke na wii-shit, a juz wzlei sie ostro do roboty za jakaś porządną wersje na ps3 (ew na psp)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Via minegarde via famitsu

Great news everybody, grab your pitchforks!

 

According to Famitsu, a big name gaming magazine in Japan, Capcom has announced the next Monster Hunter game! The release date was not stated, but it's for the PSP. The title is Monster Hunter Diaries Felyne Village (?????? ?????????). Yup, you heard right. This may not be like previous Monster Hunter series. Capcom hasn't given any detail on the game, but it seems to be a spin-off series.

 

Sounds like the game has huge cuteness potential and will likely upset many hardcore fans. I for one am interested to see how it turns out.

 

Source: http://www.famitsu.com/blog/express/2009/10/_psp.html

Thank you to Calamitymkii for directing us to this announcement.

 

ciekawe co to bedzie ;3

Odnośnik do komentarza

uhhh sam nie wiem co gorsze ;p

 

kierowanie kotem zabija polowe najlepszych rzeczy (bronie) , i robie z mh gra dla dziewczynek ;p lubie koty ale w takiej ilosci jak dotychczas a nie jako glownych bohaterow;p

 

a rts... FFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :P

chyba psp nie nadaje sie na rtsy, to już prędzej turówka w stylu advenced wars (czy coś tam)

 

kurde boje sie ze zrobią crap ;p

 

 

tytul "pamietniki wioski felynów" sugeruje ze to moze byc cos bardzo malo zwiazane z walką, a bardziej jakis symulator wioski ... harvest moon? (w koncu juz mielismy farme, w innych monsterach też tematyka farmy jest znacznie rozwinieta)

w sumie jestem fanem harvest moona, jesli dobrze to zgrają to nawet moze byc ciekawie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak Unite musiał się elegancko sprzedać skoro Capcom zaczyna odcinać kupony.

Cieszę się że dołożyłem do tego cegiełkę (a nawet trzy, wszystkie części z psp mam : D ).

Chociaż w sumie żeby nie okazało się za jakiś rok że pełno jest niedzielnych graczy MH i capcom będzie robił coraz łatwiejsze części <pesymista>

Odnośnik do komentarza

ogolnie MH sprzedaje sie rpzeciez mega za(pipi)iscie... ale tylko w japonii...

wiec odcinanie kuponow powinni zaczac od razu,w jap wiekszosc czesci monstera to najlepiej sprzedajace sie gry (np 2G przebiła wszystkie mario i inne zeldy)

 

mam nadzije ze robią też konkretnego monstera na ps3, bo po tym jak MH3 wyszedl taki jakby okrojony (w porownaniu z unite i frontier) to licze ze to dlatego ze nie chcieli puszczac pary w gwizdek i robią konkret na konkretne konsole ;p

Odnośnik do komentarza

To może być taka taktyczna nawalanka z kotami w roli głównej. Mamy drużynę felynów, każdy z kotów ma swoje umiejętności i chodzi o to, żeby zespołowo ubijać potwory. Może to być tak, że jeden jest główny, a reszta mu pomaga, albo my wydajemy komendy poszczególnym kotom, i nie kierujemy bezpośrednio żadnym. Ogółem to wątpię by wyciągali to poza Japonię, dla Europejczyka to będzie dziwne, a dla Japończyka po prostu kawai.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.