Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

platformer z elementami rpg xD sterujemy felynem po lokacjach i szukamy materialow do budowy naszej felyne osady. Zbieramy po drodze dodatkowe felyny ktore potem zyja w naszej wiosce ktora rosnie im wiecej itemow w nia wjebiemy. Bedzie latalo od chuja vespoidow i hornetaurow jako przeszkadzajek a moze jakis z mniejszych stworkow sie zalapie na bossa.

Odnośnik do komentarza

robil ktos z was "single weapon run" ?

 

ja sobie gram sama lanca, doszedlem juz do questow kotka

 

musze powiedziec ze lanca elegancko miecie kazdego XD

 

no moze oprocz basariosa, skurczybyka musialem zbombardowac

 

niesamowicie oszczedza sie wszelkie srodki bo nie robi sie dziesiatek broni tylko 2-3 (a ja gram jedna XD lanca z diablosa)

 

jak mi sie znudzi to pojde na SNSa

nie ruszalem jakis czas mh bo mi sie po prostu nie chcialo juz, a robiac lanca mam ogromna chcice ;p

 

jak ktos sie znudzil to polecam zrobic chociaz eldera tylko jedna bronia (ale taka ktorej sie nigdy nie uzywalo)

Odnośnik do komentarza

ja mh1 zrobilem lancą;p

a mh2 i f2 prawie w calosci młotem ;p

 

ale ogolnie to ciekawy pomysl na powrot do gry:D

 

a co do samych lanc to w unite serio sa fajne, normalnie gralem mlotami ale wlasnie niedlugo rpzed koncem i na xlinku gralem sporo lancami i bylo bardzo fajnie :D przypomnialy sie czasy mh1, chociaz niektorych przeciwnikow dosyc niewygodnie sie klepie, np diablos mnie wkurzal bo trudno bylo w cos trafić ;p

 

btw warto uzywac lancy z elementem (odpowiednim na danego przeciwnika) w lancach tak jak w dualach i sns element ma spore znaczenie

 

 

btw faja jest ostatnia wersja gravios lancy - z podwójną koncówka :D

snap021.png

Odnośnik do komentarza

ja tam wlasnie monoblosa i diablosa cisne najlatwiej (z tych trudniejszych stworow) ;p

a wlacha, moj drugi mono byl od razu 2750 XD ku,rwa nie moglem siegnac go lanca musialem tylko po nogach bic

ale jak wlazlem do lokacji i zobaczylem takiego olbrzyma to pierwsze co pomyslalem to ze gierka sobie ze mnie jaja robi

na szczescie rozmiar nie ma znaczenia zbyt wielkiego na low ranku

 

 

 

i zwolnilem dzis wszystkie koty wojowniki

wnerwily mnie maksymalnie, non stop przerywaly moje ataki swoimi, w ogole nie wchodzily statusy i w ogole ssaly palke

 

nawet nie zadrzala mi powieka jak widzialem ta animacje odchodzacego placzacego kotka <zimny dran>

 

 

ps. pobilem rekord treningu kirina, 2:33 mlotkiem ;]

Odnośnik do komentarza

ja tam wlasnie monoblosa i diablosa cisne najlatwiej (z tych trudniejszych stworow) ;p

a wlacha, moj drugi mono byl od razu 2750 XD ku,rwa nie moglem siegnac go lanca musialem tylko po nogach bic

ale jak wlazlem do lokacji i zobaczylem takiego olbrzyma to pierwsze co pomyslalem to ze gierka sobie ze mnie jaja robi

na szczescie rozmiar nie ma znaczenia zbyt wielkiego na low ranku

 

 

 

i zwolnilem dzis wszystkie koty wojowniki

wnerwily mnie maksymalnie, non stop przerywaly moje ataki swoimi, w ogole nie wchodzily statusy i w ogole ssaly palke

 

nawet nie zadrzala mi powieka jak widzialem ta animacje odchodzacego placzacego kotka <zimny dran>

 

 

ps. pobilem rekord treningu kirina, 2:33 mlotkiem ;]

 

 

No te koty czasami potrafią uratowac dupe,ale czasami potrafią cię nawet zabic jak dobrze wszytsko się ułoży :D Ja jednak kotów nie zwolnie,ta animacja jest zbyt smutna xD

Ja zabijam wszystko LS'ami dla mnie jest to najlepsza bron.mój ranking wygląda tak:

1.LS

2.Hammer

3.GS

W mh2 biłem jeszcze z SnS,ale w tej czesci straciło to sens ponieważ mają zbyt mało dmg jak dla mnie.

Dziwi mnie jedna rzecz, gdy gram przez neta i ide z LS'em "Daito Crow" zawsze ktoś musi się mnie zapytac co to za LS i z czego to. WTF ? Czy to aż takie ciężkie do zrobienia ?

Odnośnik do komentarza

ale sie nawkurzalem dzis ; //

 

 

garuga>lanca

 

meczylem sie z ta garuga u kotka-eldera 20 minut ponad az w koncu wyszedlem z questa i wrocilem z setem bombardiera :P

i poszla ponizej 10 minut

ale serio, z zadnym potworem nie mialem takich klopotow do tej pory lanca, szlag by ja trafil

 

 

 

a co do snsow

sa fajne ale nie dali nic sensownego na g ranku

do mhf2 byly spoko ale teraz na to tak jak PiT mowi, quest sie skonczy zanim cos zrobimy

w mhf2 mozna bylo zrobic podwojnego czarnego diablosa snsem bez przemeczania sie a w 2G jak probowalem do tego podejsc to na jednego poszlo prawie pol czasu questa

 

 

 

 

btw.

ktos z was gra hunting hornem?

to moj nastepny cel ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowy update do MH frontier 7.0 niesie ze soba ogromnego węża! O_o

 

mhf7.jpg

 

ktory ma dziwną kolorystyke i dosyc brzydki ryj, ale i tak robi wrazenie :P

 

chociaz zauwazylem ze od jakiegos czasu maja dziwne pomysły

np 2 wilki ktore sie ostatnio pojawily nie mialy w sobie nic fajnego , a to ze byly 2 powoduowalo tylko (pipi)ice;p

ten wczesniejszy latajacy elektryczny stwor byl strasznie brzydko-kolorowy ;p

 

jakoś ida w strone bajkowo kolorowych dziwactw, a rpzeciez ten wąż moglby miec w miare jednoloty kolor a nie takie odblaksowe kolory na pysku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

btw sa juz filmiki z nowego mhfo

 

nowy monster dosyc dziwny, polowe czasu lata metr nad ziemią zamiast biegac

 

http://www.youtube.c...h?v=PUuDELLQf04

 

 

trochę taki nie monster hunterowy ;p

 

nadawałby się do final fantasy nowego, jakies pioruny, trzy ogony tongue.gif a może to ja się po prostu nie znam xD

 

 

ten wczesniejszy latajacy elektryczny stwor byl strasznie brzydko-kolorowy ;p

 

jakoś ida w strone bajkowo kolorowych dziwactw, a rpzeciez ten wąż moglby miec w miare jednoloty kolor a nie takie odblaksowe kolory na pysku

 

 

 

no cześć ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

loool pojawiala sie oficjalna strona nowego niby-mh o kotach ;p

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/pokapoka_airu/topic.html

jak widac gla dla dziewczynek xD

 

 

edit!!!

a zeby nie bylo tak słodko to walka z nowym ogromnym weżem z mh frontier 7.0

wydaje sie dosyc nudna i niesprawiedliwa, ale w przeciwienstwie do innych wielkich potworow ten serio atakuje itp ;p

 

i jeszcze walka młotem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

to slash axe a nie miecz;p

wszystkie bronie robią to co w grze

 

lanca .. nic ;p

gunlanca sie składa na pół i ma otwieraną klapke

łuk sie składa

Duale nic

młot sie kręci

slash axe zmienia kształty - axe/sword (troche łopatologicznie ale jednak)

LS narugi ma rozkładaną dodatkowa część ostrza (ktora wyłazi przy naładowanym pasku spirit

GS akantora sie rozkłada na boki tak jak przy charge'u

 

no i wiekszosc broni ma rozkładaną rękojeść tak jak w grze (np GS, LS, SA itp)

 

porzyczylem kolezance aparat a komorką sie kipesko robi foty dlatego tak mało wrzucilem, jak dorwe aparat to zrobie ladne foty

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...