Jump to content

Sign in to follow this  
Mendrek

Pogadanki przy stole

Recommended Posts

Może jakieś rangi?

Tak se tylko gadam ;p

Yano chyba umiesz grzebać w fotoszopie, może mógłbyś spróbować zrobić jakiś obrazek? Może jakaś wariacja kota z tą bronią-łapą?

otomo-airu.jpg

coś a'la to.

swoją drogą, fajowa figurka :D

Edited by firana140

na tym tle nie widać łapek ;p

ale podoba mi się ten obrazek, taki sam jak się wchodzi w download albo instaluje grę na karcie

ma ktoś tego gifa? jak kot macha w lewo w prawo i do góry? to jest zarypiste + ten dźwięk miauczenia xD

Tak, kiedyś instalowałem drugi raz tylko po to, by słuchać tych kotów :D. Potem ich się robi coraz więcej i śmiesznie miauczą xD.

Tak BTW, trafiliśmy do rodzynów xD.

Tak, kiedyś instalowałem drugi raz tylko po to, by słuchać tych kotów :D. Potem ich się robi coraz więcej i śmiesznie miauczą xD.

chyba mam to gdzies w mp3, ale nie chce mi sie szukac :P

wiec wez sobie ten filmik (lepszy dzwięk)

http://www.youtube.com/watch?v=01A3DQxXApE...feature=related

połącz z ta stronką a otrzymasz muzyczke w mp3 :P

http://movietomp3.com/

No ja bylem w zeszlym roku i dwa lata temu ;q W tym sie nie wybieram, a jakbym tam byl to raczej nie gralbym na psp ;D nie bylbym w stanie ;s

Jak ktos by byl na wakacjach in wladyslawowo to zapraszam ;q

i planuje wbic na kaia niedlugo z moim nowym female charem hr1 (GL FTW!) ;D

wiec jak cos to pisac mi na gg, bo na forum nie ma sensu ;]

kurde pograłbym z Tobą, ale mam tak chujowe łącze na nowej chacie, że nie da rady ;/

a ja sobie skonwertowałem save'a z 2g to by szybciej poszło ;)

ja tez chce sie w koncu zabrac z xlinka , teraz mam jeszcze ostry zapieprz ale juz w niedziele powinienm byc w miare wolny

ma ktoś jeszcze 2G ? bo bym chcial sie podczepic pod JUMP questy i wyfarmić piracką zbroje ;D

Edited by Yano

kiedys jako fanatych MH chcialem zrobić młot, zresztą nadal chce, bedzie ogormny i strasznie cieżki (na granicy używalnosci ;p) ale młot to to pikus w porownaniu z tym co zrobił jakis porabany japonczyk!

zrobil strzelającą gunlance !! O_O

co prawda mogła by miec troche "ognia" a nie tylko kulki z ASG, ale mimo wszytko robi wrazenie :D

xDDDD

na boardzie MHFunite na gamefaqs był niedawno topic (skasowany już niestety ;p ) w którym jakiś zapaleniec używając niewybrednego słownictwa (fuck, dick, fags) udowadniał że MH to gra rasistowska i propagująca znęcanie się nad zwierzętami xdddddddddd jego głównym dowodem było to że tylko czarne koty kradną xD

jego głównym dowodem było to że tylko czarne koty kradną xD

hahahahahaha ;_D

bezcenne

ostatnio byl podobny temat na imdb, koles napisal ze G.I Joe to film rasitowski bo prezydent usa grany jest przez bialego aktora

co byście powiedzieli na temat o rekordach czasowych w treningach??

to by wprowadziło jakiś element rywalizacji ;]

wpadło mi to do głowy gdy dziś ubiłem Khezu snsem w czasie 2:27 (poprzedni najlepszy czas to prawie 4 minuty ;p )

to jak?

obawialem sie 2 rzeczy dziś

- ze bede sie długo kaszanił z xlinkiem i w koncu nie zadziala, na szczescie kaszanilem sie dosyc krotko, spotkalem jakiegos polaka ktory mi wyjasnil wszystko (oplacalo sie dodac PL do ksywki, dzieki temu sie odezwal), i po chwili udalo sie skonfigurowac wifi i jest ok

- druga sprawa to sze jak juz zaczne grac w necie to wsiąknę, i to akurat sie sprawdzilo, 3 godziny mineły mi w 5 minut, potem kolejne 3 juz troche spokojniej, ale jak widać po godiznie posta jednak troche sie zasiedzialem :P

oglnie przemyslaniea co do xlinka

- fajny bajer :D

- bywają lagi, czasem mogą zabić :/

- czasem sie wiesza i robi problemy.. :P

- gra na 4 jest tak łatwa ze zahacza wręcz o cziterstwo xD

moj xtag (czy jak to tam) - YanoPL

chyba jutro zaloze temat zapoznaniowo-informacyjno-zbiórkowy , zeby kazdy mogl napsiac gdzie mieszka, czy chce grac z ludzmi z miasta swojego, albo na xlinku itp , przyda sie tez do witania nowych

swietnie sie składa bo ja jade do domu w za dzien dwa to bede mógł pograc (aktalny net w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu nie pozwala na takie bajery ;p )

jaj :D