Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, kiedyś instalowałem drugi raz tylko po to, by słuchać tych kotów :D. Potem ich się robi coraz więcej i śmiesznie miauczą xD.

chyba mam to gdzies w mp3, ale nie chce mi sie szukac :P

 

wiec wez sobie ten filmik (lepszy dzwięk)

http://www.youtube.com/watch?v=01A3DQxXApE...feature=related

 

połącz z ta stronką a otrzymasz muzyczke w mp3 :P

http://movietomp3.com/

Odnośnik do komentarza

No ja bylem w zeszlym roku i dwa lata temu ;q W tym sie nie wybieram, a jakbym tam byl to raczej nie gralbym na psp ;D nie bylbym w stanie ;s

 

Jak ktos by byl na wakacjach in wladyslawowo to zapraszam ;q

 

i planuje wbic na kaia niedlugo z moim nowym female charem hr1 (GL FTW!) ;D

 

wiec jak cos to pisac mi na gg, bo na forum nie ma sensu ;]

Odnośnik do komentarza

kiedys jako fanatych MH chcialem zrobić młot, zresztą nadal chce, bedzie ogormny i strasznie cieżki (na granicy używalnosci ;p) ale młot to to pikus w porownaniu z tym co zrobił jakis porabany japonczyk!

 

zrobil strzelającą gunlance !! O_O

 

 

co prawda mogła by miec troche "ognia" a nie tylko kulki z ASG, ale mimo wszytko robi wrazenie :D

Odnośnik do komentarza

xDDDD

 

 

na boardzie MHFunite na gamefaqs był niedawno topic (skasowany już niestety ;p ) w którym jakiś zapaleniec używając niewybrednego słownictwa (fuck, dick, fags) udowadniał że MH to gra rasistowska i propagująca znęcanie się nad zwierzętami xdddddddddd jego głównym dowodem było to że tylko czarne koty kradną xD

Odnośnik do komentarza

obawialem sie 2 rzeczy dziś

 

- ze bede sie długo kaszanił z xlinkiem i w koncu nie zadziala, na szczescie kaszanilem sie dosyc krotko, spotkalem jakiegos polaka ktory mi wyjasnil wszystko (oplacalo sie dodac PL do ksywki, dzieki temu sie odezwal), i po chwili udalo sie skonfigurowac wifi i jest ok

- druga sprawa to sze jak juz zaczne grac w necie to wsiąknę, i to akurat sie sprawdzilo, 3 godziny mineły mi w 5 minut, potem kolejne 3 juz troche spokojniej, ale jak widać po godiznie posta jednak troche sie zasiedzialem :P

 

 

oglnie przemyslaniea co do xlinka

- fajny bajer :D

- bywają lagi, czasem mogą zabić :/

- czasem sie wiesza i robi problemy.. :P

- gra na 4 jest tak łatwa ze zahacza wręcz o cziterstwo xD

 

 

moj xtag (czy jak to tam) - YanoPL

 

chyba jutro zaloze temat zapoznaniowo-informacyjno-zbiórkowy , zeby kazdy mogl napsiac gdzie mieszka, czy chce grac z ludzmi z miasta swojego, albo na xlinku itp , przyda sie tez do witania nowych

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...