Skocz do zawartości

Pogadanki przy stole


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czyli na razie nie ma żadnych wzmianek nt. MH na ps3? ani malutenkiej? Rany, przeciez to idealna platforma dla tej gry - sporo uzytkownikow, granie po sieci za darmoche, party game - prosze bardzo, coop to samo, bez najmniejszego bolu. Naprawde nie rozumiem Capcom, WTF?

Eeeh to takie moje prywatne żale. Bo strasznie mnie cisnie na ten tytul, a nie mam psp. Teraz to juz chyba nawet nie oplaca sie go kupowac tylko dla MH, co o tym myslicie ( niedlugo wejscie nowego psp2 i takie tam)?

PS. Na ps3, nie ma gry w podobnym stylu? ( farmienie, crafting, polowania na bossow itp)

Odnośnik do komentarza

lost planet 2 i MH to 2 rozne gry, podobienstwa to drobiazgi techniczne i mechaniczne spowodowane tym że ci sami ludzie to robili (np postac turla sie podobnie ;p a bronie są wielkie)

 

ale ogolnie to podobienstw nie ma wiele, w LP2 robi sie kolejne misje jak w kazdej strzelaninie, idąc od A do B, po drodze zdobywa sie nowe bronie ale na innej zasadzie niz w MH, podobnie jak w innych strzelaninach

gierka jest świetna w COOPie , ale to napewno nie jest gra ktorą mozna polecic "zamiast MH" , mozna ją polecić poprostu, bo jest niezła masakra ;) (mimo ze zebrala srednie oceny, ja ją przeszedlem 4 razy w coopie i bylo fajnie)

 

 

WKC to tez inna gra, to bardziej rpg, MH jest odmienny bo to bezfabułofy, farmingowy symulator łowcy :P

Odnośnik do komentarza

ok dzieki Yano, juz teraz jest wszystko jasne :thumbsup:

Czyli MH jest jedyny w swoim rodzaju i prozno szukac zamiennikow. Ale popatrzcie - ps3 jest swietna platforma na ta gre, mogliby dawac nowe gadzety, potwory, zbroje, bronie w formie dlc, granie online za darmoche itd. To za cholere nie chca tego wydac i kropka. No nie wiem, dla mnie ta gra wyglada na szalenie interesujaca i wciagajaca, moze panowie z Capcom poza Japonia nie odnotowuja takich sprzedazy jak na rodzimym rynkui i dlatego boja sie to wydac na inne platformy.

Odnośnik do komentarza

Skoro wydali MH na Wii to znaczy że jeden segment na rynku - PSP ich nie zadowala i chcą go poszerzyć.W ogóle co to za jazda z tym nie wydawaniem MHP3 poza jap ??? Gdyby ta gra odniosła jakiś komercyjny sukces w Europie albo USA to może by się coś zmieniło w kwestii wersji na PS3 (wtedy była by szajba, heh ).

Odnośnik do komentarza

W ogóle co to za jazda z tym nie wydawaniem MHP3 poza jap ???

ta jazda bierze sie stąd że w japonii sprzedali ponad 4mln, a w europie i usa po 400.000 na glowe

co w sumie moze nie jest jakims tragicznym wynikiem bo daje milion poza japonią, ale jakoś ci ludzie wolą sie (pipi)ić niż zrobić jakiś konkret

 

przecie juz teraz są plotki że portable3 nie wyjdzie u nas

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolega pozyczyl mi psp z demem mh freedom unite. Spoko sie gralo, mialem w demie rozwalic 3 potworki. Zabralem sie za tego najprostszego i pierwsze wrazenia - kamera jest mega irytujaca. Caly stopien trudnosci w tej grze na psp, to chyba ta kamera. Reszta mega ekstra. klimacik, grafika, bronie. Na poczatku wybralem luk ( poraz kolejny, kamera przy celowaniu, koszmar :) ) Walilem do potworka dobrych kilka minut a ten wydawal sie, jakby nic mu sie nie dzialo. Zmienilem luk na miecz. Powtorka z rozrywki - nawalalem mieczem ( meczac sie z kamera ;) )ale stwora nie pokonalem. Mimo niepowodzen, dalej uwazam ze to fajna gierka, tylko po prostu brak mi ogrania. Na ps3 gra rozwinelaby skrzydla na dobre :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

do kamery mozna sie przyzwyczaic, zreszta to nie jedeyna rzecz ktorej trzeba sie nauczyć w grze, wlasnie MH jest taki fajny bo trzeba sie nauczyc w niego grać, nie wystarczy dopalic gry by po 2 minutach dawac czasu, trzeba nabrac skilla, nie tylko w kamerze, ale w tym zeby trafiac przeciwnika powolnymi broniami bez auto namierzania itp

 

 

btw akurat demo jest bardzo ulatwione, normalnie gra jest o wiele trudniejsza (w demie ma sie "sztuczny" ekwipunek nie majacy przelozenia na gre, normalnie walki mogą trwac 20-40 min :P dopiero po zdobyciu najlepszego sprzetu i skilla mozna zejsc do okolic 5minut)

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, MH pomimo niezbyt rozbudowanego systemu walki jest skilowy, po ograniu potwór który wydawał się na początku nie do ubicia robi się naprawdę prosty ale kamera to akurat już minus samej gry (czy też raczej braku drugiego analoga w PSP), brakuje mi jakiegoś przycisku który umożliwiał by szybkie zerknięcie na to co się dzieje za plecami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

po pierwsze FAAAAK ze na 3dsa a nie na ps3 :P

 

po drugie na szczescie nie nowego tylko podgrzany kotlet z wii czyli przeróbke MH3tri , zakladam ze to moze byc cos w stylu "MH3tri G" czyli 3tri z dodanymi rzeczami, a jako ze 3tri miała bardzo malo rzeczy (18 bossów a unite ponad 50) , to napewnoe nowe rzeczy sie przydadzą, ale podejzewam że ta wersja nie bedzie lepsza (a przynajmniej niewiele) od MH3rd na psp czyli też "dopakowanej" 3tri

 

tak czy srak cale szczescie ze to tylko kotlet a nie nowa giera bo bym musial kupic 3ds a nie chce mi sie kasy wydawac na taki szajs xD

 

 

edit wiadomosci z famitsu

 

Leaks of Famitsu are now out.

  • New monster: Burakidios / ブラキディオス, Grinding Wyvern / 砕竜
  • Image of new Logo
  • 12 Weapons
  • Mountain Stream will be included
  • Underwater battles
  • Plesioth / ガノトトス confirmed
  • Rathalos Subspecies (Azure) リオレウス亜種 confirmed
  • Rathian Subspecies (Cherry Blossom) リオレイア亜種 confirmed
  • Lagiacrus, Ceadeus, Gobul are back
  • Moga Village (モガの村) is back
  • New town called Tanjia Port (タンジアの港)
  • Cha-Cha has a rival named Kayanba (カヤンバ)
  • Cha-Cha and Kayanba will quest together with you
  • Nintendo probably begged Capcom for this game to boost 3DS sales lol [ohhh to takie prawdziwe, serio musieli to wyblagać]

 

fotka potwora nowego (wyglada jak pokemon, glupia kolorystyka, widac ze to konsola nintendo ;p)

uhrY0.jpg

 

 

 

 

mialem racje co do nazwy to "tri3 G"

http://i836.photobucket.com/albums/zz288/bobofango/monster_hunter_tri_g.jpg

czyli dopakowana 3tri (ale 3rd na psp tez byl dopakowany)

swoja droga mobli go nazwac "3tri D" a nie G , skoro to 3ds :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, ze jestem coraz bardziej zniechecony do calej tej sprawy z mh. capcom zachowuje sie jakby mial niewadomo jaka za(pipi)iaszcza gre i tasuje sie za kazdym razem, kiedy ma wydac, czy to kotlet czy nowa czesc. Juz mnie to wqurwia, bo wydaja ja na wszystkie inne (pipi) tylko nie na ps3, gdzie gra poprzez wsparcie darmowego psn, mogla by rozwinac jeszcze bardziej skrzydla. A dlaczego im pokazuje fucka? Bo wychodzi Skyrim, Kingdoms of Amalur Reckoning - gry przeogromne, z masakryczna zawartoscia contentu, ktory zapewnia miesiace grania ( a takie gry preferuje). Wiec....fuck u capcom i zyj sobie slodko ze swoja poroniona polityka marketingowa...

Odnośnik do komentarza

zobaczccie jakiego nowego dziwnego potwora dostanie frntier, polaczenie spidermana z leniwcem i ejszcze z dzieckiem na plecach ;p

http://www.youtube.com/watch?v=S-ZM3ZFt0hE&feature=player_embedded

wyglada tez na to ze mozna przyzwac ptaka do pomocy

 

wystartowala tez strona mh na 3ds, chociaz praiwe nic tam nie ma narazie

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/3G/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...