Jump to content

Resident Evil 2


Michas

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie tej części.Są dwa poziomy trudności EASY i NORMAL ale gdzieś mi sie obiło o uszy że jest też HARD ale trzeba jakoś go odblokować.Wie ktoś coś na ten temat ? Mam wersje zwykłą PAL , być może jest to w wersji dual shock.

Link to comment
  • 8 years later...

Ja zepsułem sobie wspomnienia z tej gry. Akurat tej jedynej, bo inne były prześwietne. CV pamiętałem za unikatowy klimat związany z ciekawymi lokacjami, muzyką oraz mało residentowymi bossami. Dziś już nie było tak kolorowo - backtracking w tej odsłonie to przesada, trzeba naprawdę gonić w kółko za wszystkim i przemierzać ogromne tereny za pierdołami, a wszystko to jest po prostu nielogiczne i to odsłona, w której z opisu przejścia musiałem korzystać za często. Nie dlatego, że jestem każualem i muszę mieć wszystko podane na tacy, a dlatego, że jest wiele momentów, gdzie musiałbym spędzić kilka godzin macając każdą ścianę i używając każdego przedmiotu na każdym obiekcie. A klimat wydał mi się przeciwny do tego ze wspomnień.

Link to comment

Zero ma dobre miejscówki i jest dobrym Residentem, ale IMO prowadzenie dwóch postaci w jednym momencie, którzy mają po 6 slotów ani skrzyń, to koszmar, a nie frajda z grania. Pełno tam przez to absurdalnie głupich sytuacji, jak spędzanie dwudziestu minut na przenoszenie itemów z jednej lokacji do drugiej.

  • Upvote 1
Link to comment

Zero jest wyje.bana częścią i polecam. Fakt, prowadzenie dwóch postaci średnio wypadło, ale gra jest świetna.

 

Ja to mam nadzieje ze remake 2 będzie w naprawdę doje.bany i nie zmienia zbytnio mechaniki a jak już to dadzą do wyboru czy grać z kamerą statyczna czy w stylu nowszych części.

 

No i błagam za remake Nemesis. Te walesanie się uliczkami jest MEGA, niesamowicie to robi. Strasznie pyklo mi ta część,nie wiem jak potem ale do momentu w którym teraz jestem to naprawdę top serii.

  • Upvote 2
Link to comment

Dla mnie to akurat nie jest zle rozwiązanie. Czemu? Bo zmusza do dobrego zarządzania ekwipunkiem a prowadzenie dwóch postaci daje łącznie 12 wolnych slotów na przedmioty. Jedyne co jest zbytnim udziwnieniem to zajmowanie po dwa miejsca naraz przez bronie takie jak shotgun czy granatnik. Cała reszta to absolutna perełka gatunku.

 

Co do RE3 to piękna gra. Nawet dzisiaj. Za Nemesisa, ścieżki zdarzeń do wyboru, klimat opanowanego Raccoon, dokumenty i zdjęcia do zebrania, kozackie intro i wysokie Replay.

 

Plus bodaj 8 różnych zakończeń. No i epilogi do odblokowania w menu i pierwsze Mercenaries.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.