Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie nie jestem pewien, czy voucher z kolekcjonerki w ogóle pozwala zdobywać podwójne XP. Przynajmniej w szczegółach dodatków nie ma o tym najmniejszej wzmianki. Więcej nie wiem, bo sam mam problemy ze swoim kodem :/

 

Ten kod jest jeden tak? Pytam bo również czekam na swoją EK a dziś zabawiłem się w Home i wyrwałem kod na 3pkt i mapy Retro , nie wiem który instalować pierwszy (ten z Home czy z EK) , czy one się nie wykluczają?

Odnośnik do komentarza

Tego nie wiem, ale w samej EK kod jest jeden i wg. Vouchera uprawnia jedynie do pobrania mapek, tematu i soundtracku.

 

Pomieszanie z poplątaniem jednym słowem , ale lada moment pewnie ten z EK zaskoczy (ten z Home jest już aktywny) choć z takiego tdu2 do dziś nie mogę zrealizować kodu heh..Daj znać jak już wbijesz jak wygląda sprawa z 2exp

Odnośnik do komentarza

dla mnie uniwersum killzone miażdży takie płotki jak bulletshit, a ocena bucera w pe mi zwisa, i tak kupię KZ3 a nad bs się zastanowię (może używkę).

 

a tak w ogóle to mam nadzieję, że nie ma takich jaj jak w grach ea, że 1 gra = 1 user online, a na innych trzeba kupować kod? chyba tylko ea takie coś wprowadziło, right?

Odnośnik do komentarza

Wasze argumenty na temat podobnych ocen są błędne z samej zasady. Nie można zarzucać redaktorowi pomyłki, bo wystawił taką samą ocenę za grafikę dwóm grom jednocześnie. Wynika to z samych zasad statystyki. Przy 10 stopniowej skali wystawienie np. 8 oznacza, że dla autora jest to ocena pomiędzy +- 7,61 a 8,39.

Ocena z plusem np. 8 + to ok. 8,40 do 8,60.

 

Być może KZ3 było przy tej górnej granicy, ale tego się nie dowiemy, bo ocena musiałaby być w skali 100 stopniowej. Dlatego też trzeba czytać recenzję. Zresztą w kilku z nich o grze pisano w samych dobrych słowach.

 

Więc nie pier....ić mi tutaj tylko ćwiczyć skilla bo u mnie już kopia z navi leży na biurku i czeka na 21.00 :)

Odnośnik do komentarza

Panowie chyba niezorientowani w temacie - z tego co czytałem to wbrew temu co by się mogło wydawać Bulletstorm ma całkiem dobrą fabułę. Dajcie sobie na luz jak obu gier nie ograliście bo to trochę żałosne jest takie pisanie o czymś czego się w łapie nie miało.

 

Problemy sie robią wtedy,gdy recenzenci przyznają sie że za bardzo dali sie ponieść hajpowi,jak to miało miejsce przy halo,a właśnie od nich w tek kwestii wymaga się chłodnego umysłu.

 

 

I wg ciebie Butcher nie popisał się chłodnym umysłem wystawiając ocenę niższą niż BS'owi olewając hype który sami tworzycie?

Odnośnik do komentarza

czepianie sie czepianiem ale to daje obraz ze recenzje, gazety i cale te zgredy nie maja sensu

skoro kz3 jest pod kazdym wzgledem lepszy od kz2 a graficznie to najladniejszy fps i do tego kopiacy zad w 3d o czym wspina autor tekstu i wszelakie recenzje to czemu ocena jest nizsza w przypadku kz2??

 

juz pomijam ocena dla Bulletstorma bo gralem tylko w demo no i sory ale szalu nie ma...a na pewno nie jest ladniejsza ok kz3

bron boze zeby mi tu ktos wyjezdzal z tekstem ze sonyslave itp bo zwyczajnie oleje i nie bede sie wdawal w dyskusje

Odnośnik do komentarza

czepianie sie czepianiem ale to daje obraz ze recenzje, gazety i cale te zgredy nie maja sensu

skoro kz3 jest pod kazdym wzgledem lepszy od kz2 a graficznie to najladniejszy fps i do tego kopiacy zad w 3d o czym wspina autor tekstu i wszelakie recenzje to czemu ocena jest nizsza w przypadku kz2??

 

juz pomijam ocena dla Bulletstorma bo gralem tylko w demo no i sory ale szalu nie ma...a na pewno nie jest ladniejsza ok kz3

bron boze zeby mi tu ktos wyjezdzal z tekstem ze sonyslave itp bo zwyczajnie oleje i nie bede sie wdawal w dyskusje

 

Może technicznie gra nie miażdży jaj, ale dzięki różnorodności, pięknemu kolorowemu światu, dość nietypowym i oryginalnym miejscówkom Butcher uznał że zasługuje na taką samą ocenę za grafikę, jak techniczny majstersztyk, ale też trochę zbyt szaro bury KZ3?

 

A co KZ2... nie ma co tu porównywać, 2 lata temu Killzone 2 robił spore wrażenie, bo był równie piękny, o ile nie lepszy jak niesławny trailer z 2005 roku i tyle. Potem zaczęły wychodzić tytuły równie świetne, o ile nie lepsze jak KZ2 i wyszło na to, że KZ3 nie zasługuje na więcej? Bo nie robi takiego wrażenia jak dwójka. Jest po prostu lepiej, ładniej i tyle.

 

Po prostu może przestańcie traktować Butchera jak i PSXE za głosicieli prawdy objawionej. A druga sprawa kompletnie nei rozumiem napinki na ocenę 8+. A potem tylko można wyczytywać wszędzie że recenzenic dają 9tki na lewo i prawo, nic dziwnego skoro obawiają się shitstormu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Po to kupuje gazeta co miecha żeby dostać obiektywną ocenę,a jak czytam że recenzja K3 zaczyna się od wychwalania Bulleta to coś nie tak.Ja nie porównuje obu gier,mógł Bullet bardziej przypaść Butcherowi,ja się czepiam nie konsekwencji w ocenianiu względem takich gier jak MOH(tutaj musiał pójść załacznik :P ),COD:BO i grafiki.K2 dostał za grafe i muze po 10,K3 za grafe dostał 9,a tekst w czerwonej ramce ibformuje nas ze grafa w K3 z 3D gniecie jaja i sami przeszli siebie,więc skoro tak jest to czemu ocena jest niższa?Nikt mi nie napisze ze w ostatnim czasie wyszło coś tak pięknego w tej materii by podbić oceniaczke za grafe aż tak bardzo.

Odnośnik do komentarza

Ruszyła na nowo strona www.killzone.com - nasz rodak lukaszq_10 jest obecniee na drugim miejscu w światowym rankingu - gratulacje! Cholernie dużo ludzi ciupie już online (10500 na przewijce robi wrażenie).

 

Miał grę przed wieloma innymi graczami...po premierze spadnie w rankingu na zbity pysk ;]

 

MaZZeo tak jak powiedział Litwin dużo osób kupując PE liczy na rzetelną i w miarę obiektywną recenzję,a takiej moim zdaniem nie ma przy KZ3 i porównaniu go z Bulletstormem. Jeśli nie mamy się sugerować opinia Butcha czy innych redaktorów to najlepiej,żeby w ogóle nie pisali recenzji a nam graczom pozostawało kupowanie kota w worku. Bo Butchu nie spodziewałem się takiej oceny,szczególnie po tym jak KZ2 dostało u niego tak wysoką notę. Choć po kimś kto dał 10 Halo 3 można się spodziewać różnorakich ocen :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Ruszyła na nowo strona www.killzone.com - nasz rodak lukaszq_10 jest obecniee na drugim miejscu w światowym rankingu - gratulacje! Cholernie dużo ludzi ciupie już online (10500 na przewijce robi wrażenie).

 

Miał grę przed wieloma innymi graczami...po premierze spadnie w rankingu na zbity pysk ;]

 

Zakładałem, że ciupie od wczoraj, maksymalnie 2 dni, nabił sporo punktów - mogłem wywnioskować, że ciupie trochę dłużej - racja. :)

Odnośnik do komentarza
Po to kupuje gazeta co miecha żeby dostać obiektywną ocenę

 

:lol: to kupuj dalej.

 

Rozumiem że obiektywna ocena to jedyne słuszne 9+ jak nie więcej? Pytanie retoryczne.

 

Dla mnie to jakaś masakra, a wcześniej sporo razy czytałem, że recenzenci sypią 9tkami na lewo i prawo, a skala zaczyna się u nich na 6, no ręce opadają.

 

Przypomina mi się jak w tym temacie swego czasu Don_pedro (czy jakoś tak) się martwił czy KZ3 będzie grą na 10/10... resztę sobie sami dopowiedzcie.

Odnośnik do komentarza
Po to kupuje gazeta co miecha żeby dostać obiektywną ocenę
:lol: to kupuj dalej.Rozumiem że obiektywna ocena to jedyne słuszne 9+ jak nie więcej? Pytanie retoryczne.Dla mnie to jakaś masakra, a wcześniej sporo razy czytałem, że recenzenci sypią 9tkami na lewo i prawo, a skala zaczyna się u nich na 6, no ręce opadają.Przypomina mi się jak w tym temacie swego czasu Don_pedro (czy jakoś tak) się martwił czy KZ3 będzie grą na 10/10... resztę sobie sami dopowiedzcie.

 

Masz spore problemy z rozumieniem słowa pisanego,co?Pisałem o ocenie cząstkowej za grafike,a nie końcowej.

 

Dzisiaj dalej doczytałem i Butch porównuje nadchodzącego Duka do Bulleta(pewnie prędzej niż do K3),aż tak zawładnęła nim ta gra,by na każdym kroku o niej pisać?Wracając do recenzji K3,to jak można zestawić Bulleta z K3?Toż to dwie odmienne gry,a jedyną wspólną jest to ze się w nich strzela.

Odnośnik do komentarza

Coś wam powiem , to moje przemyślenie całej tej ''afery ocenowej''.

Bulletstorm to gra polskiego studia , prawda?

Moim skromnym zdaniem chłopaki z People Can Fly zapłacili za te wszystkie reklamy w PSX-ie , łącznie z oceną dla ich gry.<_<

Robiąc cały ten szum wkoło Bulletstorma chcą odciągnać uwagę polskich graczy od najlepiej sprzedającej sie serii gier FPS na konsole w Polsce

.Nie widzę innego wyjścia. To wszystko z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Nie chce wysuwać aż tak pochopnych wniosków,ale niestety doszedłem do podobnego zdania przy ocenie MOH.Mogli dostać jakieś extra materiały na temat B3 wcześniej,może od Epic dostaną GOW3 wcześniej do ogrania i znowu beda jedną z pierwszych gazet na świecie z recenzją,a to napedza sprzedaż.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...