Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie killzone 3 nie przekonuje. Dwójkę kończyłem w bólach przez rok za to w multi pogrywałem troszkę. Dla Multi kupie ale jak stanieje na razie Bad Company 2 i Bulletstorm mi wystarczą. Recka w PSX Extreme przekonała mnie że nie warto wydawać 200 zł na tą grę :)

A w Neo jak kogoś to interesuje, podekscytowanie podkreślające solidny wygrzew wycenili na 9.4 (w sumie tyle samo co dostał BC2) za grywalność powędrowała 9 w przypadku tej drugiej czyli BC2 niestety 10 ;)

Może w końcu w tym roku uda się sprawdzić jak bardzo KZ grzeje, bo o tej drugiej cały równy rok próbuje jakoś zapomnieć ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Cholera.. :/ Szkoda. Mogliby zrobić oddzielne staty. Nie wiem czy wbijaliście na stronę www.killzone.com - polecam obadać. Chyba już pisałem, ale napisze raz jeszcze - aktualizacja statystyk jest natychmiastowa. W tabeli graczy nawet jest później.. Wybulili pewnie niezłą kasę żeby tak sprawnie wszystko śmigało. Chyba tylko stary ladder Warcrafta tak działał - szacunek!

Odnośnik do komentarza

Udało się platynę wbić ^^

 

Mysza wiem, żen ie lubisz się bardzo męczyć więc chyba jest łatwiej co? Czyli można spokojnie na hard zaczynać ?

 

W multi nie ma dużo pucharów co ?

Można spokojnie na hard zaczynać. Poziom jest zdecydowanie niższy niż ten co był w KZ2. Później mimo braku celownika w Elite idzie z górki :) W multi mało pucharków...większość można zrobić w jednym meczu :P

 

szybki jesteś mysza,ja nie wiem co to za jedno ukryte trophy,albo źle licze albo nigdzie go nie ma

 

Sam nie wiedziałem co to za trophy dopóki mi Rozi nie powiedział,że chodzi o zabicie w powietrzu Jetpackiem w multi :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Można spokojnie na hard zaczynać. Poziom jest zdecydowanie niższy niż ten co był w KZ2. Później mimo braku celownika w Elite idzie z górki :) W multi mało pucharków...większość można zrobić w jednym meczu :P

A te co-opowe da radę samemu na dwa pady wbić?

 

Kumple mi dzisiaj wbili (thx Błażej i Filip ^^ )xD Przyszli zobaczyć KZ3 to im przy okazji dałem pograć w co-opie :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Czas na Elite z jezykiem polskim. Mowia, ze lokalizacja bez rewelacji, sie przekonamy. Jak na razie odpalilem tylko jedna scenke - pod palacem Visariego na samym poczatku gry. Z miejsca przekonal mnie Englert w roli Narvilla - zapowiada sie na najlepiej zdubbingowana postac w polskich lokalizacjach. Co tu duzo mowic - klasa sama w sobie. Englert wymiata.

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie po Killzone 3 - gra na trudnym poziomie peka w niecale 5 godzin. Troche zal, zwlaszcza, ze na upartego na Normalu mozna byloby przejsc w jeden wieczor. Co lepsze - koncowka jakby zerznieta z HALO Reach, ale plus ze ucza sie od najlepszych i gdyby nie multi, ktore w koncu daje rade chyba bym zalowal wydanych pieniedzy, bo oto mamy znowu najladniejsza gre graficznie, ale za to na 1 wieczor, z fabula tak banalna i tak przewidywalna, ze nawet 8 letnie dziecko nie musialoby sie wysilac, by przewidziec co sie wydarzy... Zreszta - nawet nie musialoby, bo juz na samym poczatku gry scenarzysta wszystko nam zdradza... :teehee: Troche szkoda, ze Sony nie potrafi sie bardziej wysilic, by cos fajnego zrobic z tym uniwersum... <_<

 

Graficznie - kozak, klimat tez niezly, ale na bank nie wystawilbym tej grze dychy. Teraz biore sie pomalu za multi, bo te w koncu daje rade... :potter:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie uratowalem Narvilla i stwierdzam, ze giera jest swietna. Fabula, owszem, kiszka jak cholera, ale sam gameplay daje rade, chociaz niektore momenty sa jak dla mnie przegiete - umiera sie za szybko, czasem po jednym strzale. Grafa ogolnie kozak, jedna z piekniejszych gier na PS3, szkoda tylko, ze tekstury nie zawsze trzymaja najwyzszy poziom, ale i tak watpie, zeby Crysis 2 mogl zmiazdzyc KZ3 pod wzgledem wizualnym. Ogolem POLECAM niezdecydowanym, bo strzela sie miodnie, a o to przeciez chodzi!

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

czy ma ktos kolekcjonerska edycje bo niby mial byc bonus double points przez pierwsze 24 godz i odblokowane umiejetnosci a nie ma.... czyzby sciema ???

W EK nie ma nic takiego, jest natomiast w EH.

Swoją drogą to GG z(pipi)ało mi grę tym bonusem, mam już 25lv i chyba 47 punków na ulepszenia, z tym że mineło już 36 godzin ,a nadal wszystko działa..cała przyjemność z odblokowania broni czy perków prysła...sam sobie jestem winny, bo mysłałem że to działa tylko realne 24h, a tu chyba 24h gry online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...