Skocz do zawartości

The Wire


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

piąty sezon jest niestety najgorszy ze wszystkich, a i odcinków ma też trochę mniej, ale i tak ma swoje momenty

 

mnie się najbardziej podobał drugi sezon, ale moment, w którym (spoiler dotyczący czwartego sezonu)

 

Spoiler

Michael sprzątnął Bodiego tak mną wstrząsnął, że aż musiałem wstrzymać na kilka minut i się przejść xd

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ludwes napisał:

mnie się najbardziej podobał drugi sezon, ale moment, w którym (spoiler dotyczący czwartego sezonu)

 

  Ukryj zawartość

Michael sprzątnął Bodiego tak mną wstrząsnął, że aż musiałem wstrzymać na kilka minut i się przejść xd

 

Spoiler

Ale to nie Michael sprzątnął Bodiego xd Ja też tak myślałem, ale to nie on.

 

Mnie najbardziej zszokowała próba samobójcza Bubblesa. No i jak się rozpłakał w ośrodku zamkniętym, aż ja się prawie popłakałem.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ludwes napisał:

piąty sezon jest niestety najgorszy ze wszystkich, a i odcinków ma też trochę mniej, ale i tak ma swoje momenty

 

Ma najbardziej satysfakcjonujące zabójstwo w serialu

 

Spoiler

jak dzieciak sprzątnął ciotę Omara, którego przerosła własna legenda. Przecież ten gnojek bawił się z innymi gówniakami w  Omara, a kiedy zobaczył kulawego czarnucha, to poczuł pogardę, że to naprawdę legenda ulicy Omar. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem. 21 lat zwlekałem, żeby to obejrzeć, shame on me. Obok Twin Peaks mój ulubiony serial. Czy najlepszy serial wszechczasów? Jest taka możliwość.

Spoiler

Oczekiwałem, że Omar dopnie swego, a nie zginie w tak marny sposób. No i że Marlo i temu pierdolonemu Żydowi Levy'emu uszło wszystko na sucho :/

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Robię sobie rewatch tego serialu, tzn kiedyś obejrzałem do połowy 3go sezonu. 

Teraz kończę pierwszy, Jezu to jest tak masakrujace że szok. Pierwsze co przyszło mi na myśl, że dziś serial gdzie bije się nyggasów by nie mógł powstać :)

Na myśl że jeszcze 4 sezony przede mną banan sam wskakuje mi na ryja 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...