Jump to content

PES na PeeS(2)


Recommended Posts

Witam, być może wkrótce stanę się posiadaczem... PS2 (rychło wczas;)), wcześniej z tym sprzętem miałem niewiele do czynienia (przygoda z Sony zakończyła się w czasie pewnej burzy 100 lat temu, kiedy to odmówił współpracy pierwszy PSX;)). Do rzeczy - jako starszy człowiek grał będę pewnie okazjonalnie i nie mam czasu na eksperymenty;).

Do szczęścia wystarczy mi kilka pozycji (GT4, Manhunt 2, może jeszcze jakieś szybkie/krótkie gry akcji;)) i... jakiś PES właśnie... PSXE kupuję co jakiś czas, stąd mniej więcej znam opinie na temat coraz to nowszych PESów... Generalnie mają coraz niższe oceny;). Do rzeczy:

1. którego PESa wybrać na PS2?

2. Czy coraz niższe oceny oznaczają, że gry są coraz gorsze? A może to "kara" za to, że kto nie idzie do przodu ten się cofa i nowsze wydania są co prawda lepsze od starych, ale nie tak rewolucyjne jak onegdaj starsze, toteż i ocena niższa?

 

z góry dzięki za odpowiedź. Aha- i skupmy się na europejskich edycjach, bo jak kupię konsolę to raczej nieprzerabianą (na moje potrzeby będę mógł sobie pozwolić na te kilka oryginałów;)).

Link to comment
 • Replies 24
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PES3 to najlepszy PES jaki powstał,czysty geniusz,ale składy nieaktualne ;)

 

 

składy to pikuś;). pamiętam jak w dobie iss 2 na psxa sięgałem także po starego iss pro 98 (oki, w iss pro 2 tez nie bylo kolorowo ze składami;)). tak czy inaczej - aktualność składu mnie nie podnieca specjalnie. wystarczy mi możliwość zrobienia swojego pucharu;).

Link to comment
 • 2 weeks later...
uwielbiam najbardziej winning eleven 6 final evolution :)

wpis-najlepsza część serii i najlepsza gra o piłce jaka wyszła,szkoda,że ta wersja nie doczekała się wydania w EU(jak każdy final evolution).No ale i tak dzięki scenie mieliśmy WE6FE po angielsku ;)

Edited by Ficuś
Link to comment
uwielbiam najbardziej winning eleven 6 final evolution :)

wpis-najlepsza część serii i najlepsza gra o piłce jaka wyszła,szkoda,że ta wersja nie doczekała się wydania w EU(jak każdy final evolution).No ale i tak dzięki scenie mieliśmy WE6FE po angielsku ;)

 

I to z jaką licencją trzeba dodać - oczywiście mam tu na myśli kopie zapasową :) Mi najlepiej grało się i tak w 5.

Link to comment
Guest Oran

Szócha fajna była, piątka do białej gorączki tymi faulami za oddychanie na rywala doprowadzała. Ile ja nerwów na tym straciłem :D

 

PES 4 to chłamek, jakiś totalny random w arcade'owym wydaniu. Chyba najgorsza część na ps2 i pc.

Link to comment
 • 3 weeks later...
 • 4 weeks later...
 • 3 months later...
 • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.