Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Spierdalacze hymnu znowu uderzyli z zaskoczenia, tym razem padło na grubego, dlatego przegrał. Po czymś takim trudno dojść do siebie.

 

Pudzian dalej zero techniki, napierdala byle jak nie myśląc przy tym. Dostanie lepszego przeciwnika pokroju Sylvi i znowu będzie ciężki wpierdol.

 

A i jeszcze jedno, już się robił czerwony, ale sędzia to zauważył i w ostatniej chwili przerwał walkę.

Odnośnik do komentarza

Jak toś liczył, że walka Pudziana z kolesiem, który ma 44 lata 100 kilo nadwagi i ledwo się porusza o własnych siłach potrwa dłużej niż 1 minutę to współczuję :P Podejrzewam, że jeszcze 5-7 lat temu grubas zmiótł by Mariusza jak szmatę, ale to już nie te lata.

Jako następnego przeciwnika proponuję Muhammad Aliego, jeśli Pudzian wygra to będzie mógł się pochwalić, że pokonał najlepszego boksera w historii (o ile dziadek nie zejdzie na zawał przed walką po usłyszeniu hymnu) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Beka kur.wa niemiłosierna. Ciekawe co sie stało z tym platfusem od hymnu :teehee: Skąd oni ich biorą... Butterbean mógł lepiej zaspiewać.

A pudzian... jeszcze 30 sekund i by opadł z sił, nic nowego od czasów Najmana nie pokazał.

 

No i w/w Najman i Saleta :lol: Swietna walka, i sposób zakończenia jej. Pierwszy raz widziałem aby ktoś duszony łokciem poddał w ten sposób walkę. Mistrzostwo. Najman do UFC!

 

No i tekst wieczoru:

"Przynajmniej mamy okazję zobaczyć człowieka który ma dwukrotnie większy obwód szyi od głowy" :woot:

Odnośnik do komentarza

Nie znam się na MMA, więc niech mi ktoś wyjaśni, czym charakteryzuje się dozwolone duszenie przeciwnika, a czym niedozwolone. Takie dociskanie krtani rywala jakie zaprezentował Saleta jest do końca przepisowe? Znacie się, to podpowiedzcie.

 

A przy pierwszym zacięciu się wokalisty w trakcie hymnu zebrało mi się na śmiech, ale w momencie drugiego, decydującego zacięcia, moja tolerancyjna norma żenady rozpier'doliła skalę ;]

Śmiałem się w głos.

Odnośnik do komentarza

Nie znam się na MMA, więc niech mi ktoś wyjaśni, czym charakteryzuje się dozwolone duszenie przeciwnika, a czym niedozwolone. Takie dociskanie krtani rywala jakie zaprezentował Saleta jest do końca przepisowe? Znacie się, to podpowiedzcie.

 

 

Nie ma czegoś takiego jak niedozwolone duszenie, każda technika przy użyciu rąk i nóg jest dozwolona z wyjątkiem dźwigni na małe stawy (palce itp). To duszenie Salety jest raczej mało spotykane, bo każdy w miarę dobry zawodnik z łatwością się przed nim obroni, no ale jak widać na 'najwyższym' poziomie takie rzeczy działają :P

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Saleta - Najman / Wyszły dwie cioty na ring i gorsza dała dupy. Najman dał się załatwić jak dziecko.

 

Mariusz - Butterbean / Cholera wie co to było, teraz znowu będzie trzeba czekać jak jakiegoś konkretnego zawodnika dostanie.

 

Pudzian teraz wygląda jak jakiś chłoptaś. Ostro poleciał z masą.

Odnośnik do komentarza

Dobra tam pocepowali się chamy, prawdziwe walki mma spoko, dobre suki ale niech mi ktoś wytłumaczy jedną kwestię bo wczoraj Kielce przeżywały masowe wku-rwienie. Dlaczego ten pajac Najman wychodził na "ring" w akompaniamencie szeroko znanego Kieleckiego hymnu autorstwa Liroya pod tytułem "Scyzoryk"? (pipi) mać co za wstyd :/ Ja jestem z Kielc? On? WTF (pipi) MAĆ?!?! Tak się w(pipi)iłem, że miałem 20 sekundową zajawkę, żeby w ramach buntu wyłączyć odbiornik.

Odnośnik do komentarza

Spytałem cię w Warszawie co zrobisz, jeśli przegrasz. Powiedziałeś, że skończysz karierę...

 

Marcin Najman: Nie czuję się przegranym. Czuję, że po prostu zabrakło kropki nad "i". Zwycięzcą tej walki ten chłopak, któremu przeleję pieniądze za walkę. Tak naprawdę, to on jest jedynym zwycięzcą. Ja bez względu na wynik nie czułbym się zwycięzcą, bo ja tej walki nie chciałem. Zostałem do niej zmuszony - mówił, że jestem tchórzem, że nie jestem sportowcem, że nic nie potrafię. Okazało się, że padł po pierwszym prawym sierpowym, jaki mu zadałem. Mistrz Europy zawodowców w wadze ciężkiej padł po pierwszym ciosie, jaki zadałem? To jak mógł takie rzeczy na mój temat wypowiadać? To jest idiota i skończone zero!

 

chciałbyś rewanżu z Saletą?

 

On się na to nie zgodzi, bo dostał ode mnie największy łomot w całej swojej karierze. Nie sądzę, żeby się zgodził, bo dzisiaj dostał jak dzieciak w piaskownicy. Pod koniec miał szczęście. Czuwała nad nim opatrzność, lekarz i sędzia.

 

 

wycinki z wywiadu z wp :)

Odnośnik do komentarza

Wow, ile postów w temacie :) W sumie całkiem udana gala, ciekawy turniej do 70kg ( stawiam na zwycięstwo fina). Błachowicz jak zwykle niezawodny ( to powinna być walka wieczoru), Kułak - Dowda tutaj bez rewelacji, decyzja sędziów o dogrywce kompletnie bezsensowna. Myślałem że obejdzie się bez cepelii w postaci Krystiana i jego słowiańskich wiatrów i akcji w stylu "kułak wjeżdża na ring ..." (na następnym ksw pewnie wjedzie na jednorożcu albo tramwajem). Odnośnie przepychanki Saleta - Najman, jak to powiedział Janisz - "Poziom sportowy tej walki my pozostawiamy bez komentarza", ja zrobię podobnie ( ale plus za niezły diss na Najmana by Saleta). A Pudzian i Butterbean ... W stójce Amerykanin by wygrał ( 2 proste z łatwością przeszły przez gardę Mariusza), szkoda że tak szybko dał się obalić, no ale muszę przyznać, że nie doceniłem Pudziana - jest postęp ( wcześniej były tylko piłkarzyki i młotki a wczoraj był takedown :) )

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza

wywiad przegięcie:

" Umówmy się, gdyby walka nie miała wymiaru sportowego - to znaczy, gdyby nie było sędziów, lekarza, który przerwał walkę, to Saleta by nie wstał."

 

taa akurat, jakby nie przerwał to Najman by się udusił. a po drugie sędzia przerwał, bo Marcin N sam odpukał, że nie daje rady już z tym wielkim fajterem, ale ta przegrana to nie wstyd imho

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Pierwsze co rzuciło sie w oczy to postura pudziana. odchudzony juz nie robi takiego wrażenia. No ale tak wygląda lepiej. Butterbean xDDDDDDDD

 

8bbabebf.jpg

 

Pudzian poszedł na łatwizne , przewalił bile i po gościu, przeciez jak on sie przewrócił to bez pomocy innej osoby by pewnie nie wstał xD 200kilo ja je.bie xDD

 

Dawno sie tak nie ubawiłem , aha no i jeszcze jedno xDDD hymn USA xDDD ej ale szczerze to o co chodziło? To tak miało byc czy gość zasnął pop pierwszym wierszu hymnu, potem sie na chwile przebudził i znów zwała xDDD

Odnośnik do komentarza

hymn USA - http://www.youtube.com/watch?v=yTuzUjv-fMc - ja pier.dole...

 

ale dupeczki zaaacne, gdyby cała gala trzymała taki poziom jak te dziewczyny, to KSW byłoby elitarną galą ;]

 

w ogole to dziwaczna ta walka, Butterbean niszczył juz wiekszych kozakow, a tutaj jak pudzian go przewrocił to się zachowywał jak ten piesek

 

fm3dog4381.gif

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...