Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Najman to bokser, ale bez przesady, to nie będzie raczej walka Fedora z Rogers'em, tylko królika z koniem.

 

Może raczej Dawida z Goliatem, a wiadomo kto wtedy wygrał :P

Obstawiam Najmana, mimo że typa nie lubię. Pudzian to tylko masa+siła a to nie wystarcza, przecież on kondycyjnie nawet 1 rundy nie wytrzymuje, no chyba że się uwali na Najmana i będzie go ugniatał jak plastelinę.

Odnośnik do komentarza

troche za bardzo bawicie sie w jasnowidzów. przypominam że Ci kolesie mają niewiele wspólnego z mma więc gdybanie kto jak bedzie walczył jest nie na miejscu.poczekamy, zobaczymy. ja liczę na wygraną Pudziana. chłop ma warunki ale za krótko siedzi w mma żeby uważać go za 100% faworyta. mam tylko nadzieję że pokażą jakiś skill a nie klepanke jak w sobote po imprezie w barze.

Odnośnik do komentarza

Akurat Pudzian kondycyjnie jest bardzo dobrze przygotowany, i jest szybki - jest jednym z szybszych strongmanów. To nie będzie Gołota, tylko pędząca ciężarówka. Jedynie na nogi musi uważać, i nie dać się jakoś pechowo trafić na początku. Mam nadzieję, że nie weźmie go jakaś dziwna trema i nie zacznie kombinować. Ma wparować w Najmana tak, żeby nie było co po nim zbierać.

Odnośnik do komentarza

Akurat Pudzian kondycyjnie jest bardzo dobrze przygotowany, i jest szybki - jest jednym z szybszych strongmanów. To nie będzie Gołota, tylko pędząca ciężarówka. Jedynie na nogi musi uważać, i nie dać się jakoś pechowo trafić na początku. Mam nadzieję, że nie weźmie go jakaś dziwna trema i nie zacznie kombinować. Ma wparować w Najmana tak, żeby nie było co po nim zbierać.

Akurat tak się składa,że gdyby to był sam boks a nie walka w formule mma to mam dość duże "obawy",że Andrew nawet w formie z walki z Adamkiem załatwiłby zarówno Pudziana jak i Nejmana.

Tak samo jak Andrew w formie z walk z Bowe by zabił Górala miesiąc temu.Ale to takie gdybanie.

 

Co do dzisiejszej walki-im dłużej będzie trwała i im dłużej będą stać na nogach to tym większe szanse ma ten głupek Najman.Pudzian powinien od rano położyć się na Najmanie i go tam potraktować należycie w przeciwnym razie może dojść do sensacji a tego Mariuszkowi nie życzę.

 

ps.wogóle jak wyglądają rundy? 3 razy 5 min?choc i tak w 1 się wszystko rozstrzygnie...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...