Skocz do zawartości

One Piece


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

To oczywiste, że nie padł. Koleś którego Oda hajpuje od 500 rozdziałów miałby paść na strzała od jakiegoś typa średniej klasy? Nie ma szans.

A nie po jego myśli to cały ten arc idzie. Ciekaw jestem co zrobi, w końcu wszyscy chcą go zniszczyć: słomki, law, rewolucjoniści, tontatty, gladiatorzy, mieszkańcy... jak Fujitora się od niego odwróci to jest w dup.ie totalnie :D

Odnośnik do komentarza

Arc i tak sie skonczy, ze dostanie masywny wpyerdol/zginie, az mu w koncu te bryle spadna.

 

Mialem na mysli fizycznie w koncu mu ktos cos zrobil. Ciekawe czy jego string-string fruit pozwoli mu sie poskladac, teoretycznie on powinien byc jak Bellamy, jego cale cialo to string, tak samo jak Bellamy'ego spring.

 

Ale te ciecie wyglada na zbyt czyste, niektorzy mowia ze to sprawka Law'a. Zginac nie zginal, to jest pewniak ;) A teraz Trevor dostanie taki lomot od uczestnikow turnieju, chyba ze backup innych z rodzinki, dotrze.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

no ale ciagnie sie to i ciagnie do zarzygania w anime, przez co sie nudzisz, nie wspominajac o beznadziejnej animacji i kresce przez wiekszosc czasu

w mandze 5 minut i rozdzial przeczytany, w anime ten sam rozdzial na jakies 20 minut rozciągnięty

nastepny arc to juz w ogole chvj w anime, dochodzi do sytuacji  0.7 rozdziala na odcinek XD

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Ten arc jest absolutnie fantastyczny ;)

Mówisz o Marineford czy Dressrosie?

 

Ciekaw jestem czy uda mu sie kiedys przebic Marineford Arc

Myślę, że łatwo(aczkolwiek ja nie uznaje marineford za najlepszy arc)

 

Oda w wywiadzie powiedział, że nie rozumie popularności marineford i dla niego to był tylko mały skok w bok. Powiedział też, że Marineford przy finale OP będzie niczym.

 

hype over 9000

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Nooo, patrząc na to ile ta Dressrosa mu zajmuje, to ciężko mi wyobrazić sobie koniec OP w ciągu najbliższych 10 lat XD Ten arc ma już 65 rozdziałów, a do końca jeszcze z minimum 20, aby to wszystko dobrze zakończyć. Szczerze mówiąc, to mam nadzieje, że kolejne arci jednak nie będę takie masywne. Wolę jak fabuła jest rozpisana na kilka mniejszych arców, jak np Baroque Works czy wojna.

Odnośnik do komentarza

Chodzilo mi o Dressora arc, poza malymi skrzatami to wszystko jest w nim fantastyczne, poczawszy od najazu na gruba szyche przez strawhatow (I Law'a), Dolflamingo, poprzez fajne flashbacki (Law, Kyros), dobre walki, konczywszy na wkluczenie Revolutionary army, Admiralow, Yonkou, legendarnych piratow, Cp0, i innych do calego tego chaosu. Jest poprostu ogrom, i czekam z wywieszonym jezykiem na nowe chaptery :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nadrobiłem. flasbacki ok, sporo wyjaśniają nt Lawa i Doflamingo. 

Więc jednak Law nosi w sobie 

wolę "D"

. Corazon to fajna postać. Intryguje mnie ten tatuaż pod okiem. Może to tylko taki znak rozpoznawczy Ody, a może ma coś wspólnego z Bon Kurei? W końcu w tej mandze wszystko się łączy, wszystko jest powiązane.

 

Mowcie co chcecie ale Senor Pink to najlepsza rzecz w tym Arcu :D

Mnie się podoba, że pozornie najsłabsze ogniwa w załodze Luffy'ego pokazują konkret. Usopp daje czadu i daje pokaz kunsztu snajpera

(czyżby obudził haki?

aEP06uO.png)

Odnośnik do komentarza

spoilery z flashbacka

Flashbacki imo były genialne, rodzina Doflamingo to mega połączenie piratów i mafijnej familii, masa rewelacyjnych kadrów z ich wspólnymi zadaniami czy zwykłą "ostatnią wieczerzą". Doflamingo mocno zyskał w mych oczach. W chwili obecnej jest najlepiej wykreowanym bad guyem w tej mandze. Upadek z samego szczytu dogodnego życia na poziom znienawidzonego przez wszystkich bezdomnego i biednego dzieciaka bez perspektyw, dręczące go koszmary wywołane tragediami przeszłości, mord brata trzęsącą się ręką, bez krzty sadystycznych uśmieszków i zapędów, które widzimy przy każdej możliwej okazji.

Brak było podziału na czarne i białe, z jednej strony rząd prowadzi wyzysk rodzinnego miasta Lawa pomimo znanych im katastrofalnych efektów, z drugiej zwykli, prości ludzie krzyżujący i linczujący niewinne dzieci tylko dlatego, że mają szlachetne korzenie.

No i oczywiście Corazon - bardzo fajna postać. Cora chciał, żeby Law był wolny, i zrobił wszystko, aby uwolnić go od Doflamingo, ale koniec końców, nie udało mu się go oswobodzić i choć chirurg śmierci nie jest kompanem Flamingo, to przykuty do niego jest rządzą zemsty.

Mówcie co chcecie, ale te flashbacki to były najlepsze rozdziały od timeskipa :D Jedyne co mi nie pasuje to urwany koniec. Wg info z mangi Law i Doffy mieli jeszcze jakieś 3 lata interakcji zanim zerwali kontakt, więc reszta albo zostanie dopowiedziana słownie, albo retrosy powrócą. Tzn. mam taką nadzieje, bo jak nie to trochę zawód.

A Senor, owszem, jest genialny xD samce alfa - Senor to następny poziom męstwa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, ze nie ma juz naruto mysle ze ten temat powinien odzyc. Ile osob jest na biezaco z manga/ anime? 

 

Skonczyly sie flashbacki i zaczynaja sie walki. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak w wiekszosci shonenow i ze Bellamy sie nie nawroci. Pewnie i tak nie zginie, ale gdyby sie nawrocil to by bylo zbyt przewidywalne. 

 

Ciekaw jestem jak rozwala Donny'ego. Ten arc strasznie mi sie podoba, duzo sie dzieje, jestem pewien, ze Oda sie nie pogubi (ma leb do tego, wiemy to wszyscy) i ze ten arc poprowadzi do czegos ogromnego. Moze nie odrazu po tym arcu ale pozniej. 

 

W one piece uwielbiam to ze sa nawiazania do postaci/ wydarzen, ktore sie dzialy juz calkiem dawno i teraz widzimy ich konsekwencje/ kontynuacje. Ja sie jaram i nie dziwi mnie popularnosc tej mangi w dzapanii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...