Skocz do zawartości

Avatar: The Game


Spuczan

Rekomendowane odpowiedzi

Avatar: The Game PlayStation 3 Trailer - GC 2009: Gameplay Trailer

http://ps3.ign.com/dor/objects/735830/jame...trl_082009.html

Co myślicie o tej grze? Ja po przeczytaniu raportu z PSX'a jestem zaciekawiony. Szykuję się coś nowego. Zawsze kibicowałem nowym IP. Grę podobno będziemy mogli zobaczyć w grudniu tego roku. Wybiorę się na film na pewno.

Nie porównywałbym tego do GW ale mam nadzieję na coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...to sa jeszcze ludzie, ktorzy wierza w gry na licencji filmowej..? Wypuszcza to blisko premiery i bedzie pewnie kolejna sieczka na 6 godzin.

 

 

z tego co wiem to nie będzie tradycyjna gra na licencji stworzona "przy okazji" i wypuszczona w okolicach premiery filmu tylko po to by nabić kieszenie twórców $. Art w PSX mówi na ten temat więcej.

Odnośnik do komentarza

Scenerie wyglądają jakby byly żywcem wyjęte z Star Wars TFU, design tych niebieskich lodków jest slaby a to podobno jedna z dwóch najważniejszych nacji w grze. Na trailerach gra nie trzyma stałych fps'ow. Ogólnie wygląda jak połączenie SW i HALO, nie podoba mi sie. Zapowiedz w PSXie wydaje sie ciekawsza niz sama gra - tak jakby ktoś na sile chciał z tego hit'a zrobić.

Odnośnik do komentarza

...gierka ma niby chodzic w 3-D (z obciachowymi okularkami i "fchui" drogim telewizorem oczywiscie...). Tylko kogo bedzie na to stac..?

 

 

P.S. Nie znam sie na tej technologii, wiec nie jechac po mnie za pominiecie jekiegos profesjonalnego pojecia ;)

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
PS3 spokojnie sobie z tym poradzi nawet przy 60fps'ach (30 dla każdego oka), ale tv już niekoniecznie.

 

Podobno wystarczy telewizor, który ma odświeżanie 120Hz, a takie są już dostępne na szerszą skalę... z tym że łatwo się naciąć na ściemę producenta i przed kupnem trzeba by przetestować czy faktycznie ma. Bo w sklepach można już znaleźć telewizory niby 600Hz, ale działają one na zasadzie sztucznej interpolacji klatek a w rzeczywistości mają 100Hz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

- Czy istnieje możliwość przełączenia na "tryb 3D" ? (o ile na TV da się osiągnąć coś takiego :P)

ponoć taką możliwość ma tylko pare osób w Polsce. minimum 200 Hz telewizor i odpowiedni osprzet. :P

Czemu niby 200Hz. Trzeba mieć odpowiedni monitor 120Hz. Ale taki, co wyświetla faktycznie tyle klatek, a nie dokłada własne. I w tym był problem gdy NVIDIA wypuściła 3D Vision.

Sami zobaczcie http://www.nvidia.com/object/3D_Vision_Main.html.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...