Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

składka na Bloodrayne Betrayal. 47 / 5 = 9.40 na osobe

 

1. Nightghost (jest karta)

2. Dallas (BK)

3. Nemesis US (bk)

4. Rysiu01 (bk)

5. Soban bk

taka mala ale istotna zmiana.

dalej panowie. napewno znajda sie jeszcze 2 osoby z dobrym gustem na tym forum

 

No to i ja się skuszę

wklejam i zamykam

Odnośnik do komentarza

No cóż... to koniec zakupów składkowych dlatego "na pamiątkę" proponuję zrobić MEGA składkę na kilka gier. A wśród nich:

 

 

AC: Brotherhood + DLC Da Vinci

Dead Space 2

Mass Effect 2

+ (jeżeli się uda) SKYRIM !!

+ jakieś sensowne propozycje

 

Te wszystkie gry (bez Skyrima) kosztowałyby 443/5 = 88,6 zł

 

Kartę posiadam + czekam na propozycje innych gier.

1.Sobies (karta)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Z racji rychłego końca składek (18 bieżącego miesiąca), proponuję składkę na gry z psx + Odin Sphere z klasyków na PS2 z amerykańskiego PSN. Są tu TYLKO i WYŁĄCZNIE tytuły, których nie ma na europejskim PSN. Jeśli są chętni na ich zakup za 1/5 ceny, najlepiej zrobić to teraz, póki mamy jeszcze taką możliwość. Ceny są podane w dolarach i dodatkowo zaokrąglone (gdy jest napisane 6 gra kosztuje 5,99$, gdy 10 to 9,99$) Sam proces wg mnie miałby wyglądać mniej więcej tak: składamy się na dwie zdrapki 50$ na amerykański PSN na allegro. Jedna kosztuje ok 165 zł, czyli dwie dają razem 330 zł co na pięć osób daje ok. 65 zł. Równowartość dwóch niewykorzystanych dolców (bo wydamy tylko 98$) niech zostanie dla organizatora za trud, lub rozdysponowana na kupno np. jakiegoś awatara czy innej drobnicy.

Ważna sprawa z racji dość dużej składki - ja nie mam doświadczenia w organizacji składek (do tej pory tylko dołączałem się do istniejących), wolałbym żeby zrobiła to osoba która ma w tym wprawę i renomę na forum

 

PS. Chrono Cross wychodzi dopiero we wtorek na PSN US więc składka doszłaby do skutku we wt/śr - do tego czasu możemy się organizować

 

dino crisis 1 6

dino crisis 2 6

resident evil 2 6

resident evil 3 6

legend of mana 6

chrono trigger 10

castlevania: Symphony of the night 10

chrono cross 10

harvest moon back to nature 6

parasite eve 6

odin sphere 10

xenogears 10

no i np. jakaś część spyro 2 lub 3 6

 

razem 98 $

 

koszt w zł na 1 osobę po kupieniu dwóch zdrapek - ok.330/5 = 65 zł

 

Panowie i Panie - proszę o poważne podejście (bez późniejszego wypisywania się) do sprawy gdyż czas nas nagli:) Jeśli wpisze się organizator składki, niech zaznaczy to jakoś w poście, bo nie działamy tu w oparciu o kartę.

 

1. Klayman85

Edytowane przez klayman85
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...