Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam chętnych na składkę na oba dodatki do Assassins Creed 2 (Battle of Forli i Bonfire of the Vanities). Teraz jest sezonowa obniżka na dodatki, po 9 zł każdy, daje to nam 18 zł/5 = 3.60 PLN na głowę :) Jeśli uważacie, że nie opłaca się robić tak małej składki, to można zdecydować się na jakąś starszą grę, podaję tytuły, które mnie interesują - Prince of Persia Classic, Braid, Death Spank 1 & 2 :)

Czekam na propozycje a tymczasem otwieram składkę na:

Assassins Creed 2 oba DLC do polskiej wersji gry (18/5 = 3.60)

1. Sowaa (brak karty)

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Szukam chętnych na składkę na oba dodatki do Assassins Creed 2 (Battle of Forli i Bonfire of the Vanities). Teraz jest sezonowa obniżka na dodatki, po 9 zł każdy, daje to nam 18 zł/5 = 3.60 PLN na głowę :) Jeśli uważacie, że nie opłaca się robić tak małej składki, to można zdecydować się na jakąś starszą grę, podaję tytuły, które mnie interesują - Prince of Persia Classic, Braid, Death Spank 1 & 2 :)

Czekam na propozycje a tymczasem otwieram składkę na:

Assassins Creed 2 oba DLC do polskiej wersji gry (18/5 = 3.60)

1. Sowaa (brak karty)

2.SpacierShark123 (bez karty)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Bylby ktos chetny na challegne do bioshock i minevra's den do bioshock 2? 29+29=58 /5 =11,6

 

1. szawello(bez karty)

 

2. stoodio (bk)

 

3.

 

4.

 

5.

 

DLC do dragon age poczatek (Leliana's song, witch hunt, golems of amgarrak) (26+26+18)/5=14zł

 

1.Szawello (bez karty)

 

2. stoodio (bk)

 

3.

 

4.

 

5.

 

 

 

nikt sie nie skusi?

:thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Castle Crashers + Costume Quest + Sword and Soldiers

29+51+45=125/5= 25 zł na osobę

 

1.Exus1pl

2.przegraj_kowal

3. Dukan (mam kartę)

4

5

 

Możliwe ,że ekipa na dłuższe zakupy( mam w planach jeszcze Braid i DeathSpank ToV, ale to później)

Jakby co to na Braida i DeathSpanka tez reflektuje

 

OOoooo super składka na takie coś czekałem! Dopisuje się!

Odnośnik do komentarza

BIOSHOCK 2 : MINERVA'S DEN (DLC) + BIOSHOCK: CHALLENGE ROOMS

 

58/5 = 11.60 PLN na głowę (można by opcjonalnie dorzucić DLC do pierwszej części)

 

1. stoodio (bk)

2.przeciez ja wczesniej zalozylem ta skladke ale ok moge sie dopisac czyli- Szawello(bk)

3.Kacprozo bk

4.

5.

Też jestem chętny na dodatek do jedynki

Składamy się zatem na oba dodatki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zbieram składkę na grę Tumble( PS MOVE) 36/5=7.2 zł na osobę + Beat Sketcher które ukarze się 23 listopada i zapewne też będzie w cenie 36 zł czyli tak samo 7.2 zł na osobę co daje razem 14.4 zł na osobę

1.SpacierShark123 bk

 

up

Odnośnik do komentarza

Składka na Dead Nation który zbliża się wielkimi krokami:

 

55zł /5 = po 11zł

 

1. Domin15 (posiadam kartę)

2. pele15 (brak karty)

3. kumpel pelego15 (bk)

4.

5.

dopiszcie

 

Zbieram składkę na grę Tumble( PS MOVE) 36/5=7.2 zł na osobę + Beat Sketcher które ukarze się 23 listopada i zapewne też będzie w cenie 36 zł czyli tak samo 7.2 zł na osobę co daje razem 14.4 zł na osobę

1.SpacierShark123 bk

 

up

chetny dodajcie mnie
Odnośnik do komentarza

Zbieram składkę na grę Tumble( PS MOVE) 36/5=7.2 zł na osobę + Beat Sketcher które ukarze się 23 listopada i zapewne też będzie w cenie 36 zł czyli tak samo 7.2 zł na osobę co daje razem 14.4 zł na osobę

1.SpacierShark123 bk

2Nedwed183

Odnośnik do komentarza

Battlefield: Bad Company 2 - SPEC ACT KIT BUNDLE

18zł czyli 3,60zł na głowę (już kupione!)

 

1. Rokkyu

2.

3.

4.

5.

 

UWAGA! Jeśli będziecie chętni to mogę dokupić ONSLAUGHT MODE. Samemu to jednak zbyt duży wydatek, więc wolę zrzutkę. :)

Chętni niech piszą PM. Posiadam konto w PKO INTELIGO, po otrzymaniu sms'a z banku wysyłam na priva login/pass.

Odnośnik do komentarza

Battlefield: Bad Company 2 - SPEC ACT KIT BUNDLE

18zł czyli 3,60zł na głowę (już kupione!)

 

1. Rokkyu

2. Decanabol

3.

4.

5.

 

UWAGA! Jeśli będziecie chętni to mogę dokupić ONSLAUGHT MODE. Samemu to jednak zbyt duży wydatek, więc wolę zrzutkę. :)

Chętni niech piszą PM. Posiadam konto w PKO INTELIGO, po otrzymaniu sms'a z banku wysyłam na priva login/pass.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...