Jump to content

HALO Waypoint


barth

Recommended Posts

halo_waypoint_logo.jpg

 

W okolicach połowy sierpnia tego roku Microsoft postanowił wreszcie przedstawić światu 343 INNDUSTRIES, czyli swój elitarny zespół ludzi z branży (w skład którego wchodzą między innymi Frankie O'Conner, czy znany fanom MGS'a Ryan Payton), którzy mieliby przejąć pieczę nad serią HALO. Razem z tą wiadomością zapowiedziana została usługa dla XBOX LIVE, oraz portal internetowy noszące wspólną nazwę HALO Waypoint. Ta dziwaczna hybryda (obsługiwana przez wspomniane wcześniej 343 INDUSTRIES) będzie zajmować się wszystkim co jest związane z uniwersum HALO. Wyobraź sobie takie Bungie.net pomnożone przez 100 i już wiesz o co chodzi. Do dzisiaj nie była jednak znana data premiery tej usługi, na szczęście za sprawą oficjalnego Twitter'a HALO Waypoint znamy już dokładną datę - 5-ty listopada 2009. Tak jest, już tą jesienią zobaczymy jak Microsoft postanowił rozpieścić fanów swojego flagowego tytułu. Oby wszystko wyszło im tak dobrze jak jest to zapowiadane. Nowe informacje na temat HALO Waypoint będą uzupełniane w tym temacie na bieżąco.

Edited by barth
Link to comment
 • Replies 11
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 • 1 month later...

No i jest już dla wszystkich. W sumie fajne, ale bardziej bajer dla casuali, a nie maniaków Halo. Dlaczego? Choćby dlatego, że na możliwe 3950 GS z gier z serii Halo wystarczy zaledwie 2900 na maksymalny level w samym Halo Waypoint, czyli w praktyce jedyne co trzeba zrobić, to ukończyć 3, ODST i Wars, i pograć chwilę na multi (inaczej mówiąc kupić wszystkie Halo).

Tak samo nagrody, w zasięgu możliwości każdego, trudno nazwać szczególnymi nagrodami, skoro tak łatwo je zdobyć.

Ogólnie, zawsze dobrze, ze dostaliśmy coś za darmo, ale wątpię, by ktoś bawił się tym programikiem dłużej niż kilka minut.

Link to comment
 • 3 weeks later...
 • 1 year later...
 • 1 year later...
 • 4 years later...

Niewiele dzieje sie w tym dziale, podejrzewam w sumie z powodu braku zapowiedzi H6, moze napisze że za czasów bungie/343 Halo Waypoint doczekał sie wielu aktualizacji na temat uniwersum, rożnego rodzaju arty, opisy czy nawet komiksy. Liczyłem ze Halo Channel będzie pod tym względem jeszcze lepsze, ale niestety poza Nightfall i Fall of Reach niewiele jest aktualizacji. Moim zdaniem 343 trochę zaniedbuje markę :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...