Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Dark souls, ale po dwóch długich wieczorach chyba mam już dość. Gra faktycznie jest dość specyficzna, mnie już męczy to ciagłe grindowanie.

Grindowanie? W Dark Souls? Spróbuj iść w innym kierunku niż poszedłeś, bo chyba zrobiłeś jeden z podstawowych błędów. Przez całe pierwsze przejście gry ani razu nie grindowałem (oprócz może materiałów do craftingu pod koniec gry).

Odnośnik do komentarza

Wypróbowałem już wszystkie kierunki, na cmentarz jestem jeszcze za słaby, na górze czeka na mnie smok, rycerzy omijam szerokim łukiem, pomysły mi się skończyły.

 

Dzisiaj sprawdzę jeszcze raz cmentarz.

 

Idź na górę, ze smokiem nie musisz walczyć możesz go ominąć. Choć każdemu polecam granie bez pomocy, to zapraszam do tematu w kąciku rpg gdybyś miał stracić nadzieję. :) Lore Dark Souls zresztą na tym polega, albo przechodzisz grę, albo przegrywasz i stajesz się hollowed (czyli wyciągasz płytę z grą i nie wracasz do niej).

Odnośnik do komentarza

 

Wypróbowałem już wszystkie kierunki, na cmentarz jestem jeszcze za słaby, na górze czeka na mnie smok, rycerzy omijam szerokim łukiem, pomysły mi się skończyły.

Dzisiaj sprawdzę jeszcze raz cmentarz.

 

 

Idź na górę, ze smokiem nie musisz walczyć możesz go ominąć. Choć każdemu polecam granie bez pomocy, to zapraszam do tematu w kąciku rpg gdybyś miał stracić nadzieję. :) Lore Dark Souls zresztą na tym polega, albo przechodzisz grę, albo przegrywasz i stajesz się hollowed (czyli wyciągasz płytę z grą i nie wracasz do niej).

Przeszedłem dalej, ale to nie jest gra na moje nerwy i przede wszystkim zbyt małą ilość czasu, zawieszam zabawę...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich :) Pare dni temu ukonczylem w 100% Forze Horizon. Co za giera! Juz sie doczekac 'Dwojki' nie moge choc zastanawiam sie (glownie dla tej gry) nad zakupem XO bo na 360tke bedzie dosyc spora roznica. Obecnie wrocilem do Gears of War Judgement a pozniej mam nadzieje, ze uda mi sie wkrecic w Watch Dogs.

Odnośnik do komentarza

Brat kupił kiedyś Battlefielda 1943. Miałem akurat chęć na tego typu grę i ściągnąłem. O rany julek. Nie spodziewałem się, że arcade za kilkanascie pln (?) może dać tule funu. Jeszcze większe zdziwienie, że wciąż jest sporo chętnych do strselania (gra z 2009!). Mapy raptem 3 ale jest fajnie chociaż czasem samoloty ostro wkurzają :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...