Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Gram miedzy innymi w blades of time, mysle, ze dokoncze ta gre bo widoczki rekompensuja mi w niej ogolny brak polotu, szczegolnie w sferze fabuly i dialogow. Bohaterka to troche lara croft ale z osobowoscia dziecka z przedszkola, eksploracja calkowicie minimalna, miedzy krotkimi spacerkami sekcje bijatyczkowe, nie takie zle. Czasem trzeba pokombinowac bo gra posiada mechanike manipulacji czasem i "klonowania" bohaterki, mechanika ta uzywana jest podczas bijatyki i podczas zagadek i troche ratuje gre nadajac jej troche pozytywnej wartosci. Gram tez w scarface na ps2 i zobaczymy ktora z tych gier ukoncze pierwsza.

Odnośnik do komentarza

Pykam sobie w Prince of Persia: Forgotten Sands. Póki co gra strasznie prosta, zarówno walka, jak i łamigłówki. Z drugiej strony jest to dobry tytuł na relaks. Wyzwań za bardzo nie ma (no chyba, że jako wyzwanie traktujemy nieustanne powstrzymywanie się przed wciskaniem "A" w czasie wspinaczki :P Damn you Assasin's Creed) ale mamy rekompensate w postaci ładnej grafiki. Na razie jestem w połowie, zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza

Golda przedłużyłem to i gry do multi wypada ograć...CoD:MW3 kontra Battlefield 3...kampanii szczerze nawet nie tykałem póki co, tylko multi i jak na razie wygrywa BF3. Mniejszy chaos, mniejsze znaczenie perków i brak killstreaków...większe nastawienie na kombinowanie i umiejętności. No i klimat...w BF ciągle coś się wali, gdzieś w oddali słychać strzały...cud i miód dla uszu. W CoDzie trochę tandetne gnaty i dużo przypadku.

Chociaż zbierając do kupy obydwie gry są grywalne w multi...raczej nie zasiądę przy nich na dłużej jak w przypadku Gearsów, ale po męczącym dniu pracy na wieczór jak znalazł. 

 

PS.

Jak ktoś chce pograć razem to zapraszam. GT NikoBe PL

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Szarpię w DmC. Świetna giera, dużo kombinowania z combosami, tak wyobrażałem sobie restart serii. Niektóre misje potrafią przytłoczyć designe'm (dyskoteka), ale w większości przypadków klimat jest na prawdę dobrze. Na razie próbuję pozbierać wszystko własnymi siłami i przyznać muszę, że choć rozwałka jest głównym danie tak przeszukiwanie każdego kąta w poszukiwaniu kluczy i innych znajdziek to sama przyjemność. Spodziewałem się grindingu (nie przepadam za nim), więc tak bardzo mi nie przeszkadza. Zważywszy na fakt, że będę grę calakował powinienem się nastawić na częste wizyty w każdej lokacji.

 

Kupiłem również wszystkie dodatki. Gra była w promocji więc za wszystko zapłaciłem tyle ile powinno się płacić za cały produkt - poniżej stówy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

AC: Revelation... nie wiem czy to był dobry pomysł przechodzić jedną część po drugiej, ale najwyższy czas nagdonić serię. Obecnie jestem na etapie rozkminiania czy dodanie Tower Defence jest dobrym pomysłem.

 

Jest pomysłem totalnie z doopy, najgorszą nowinką w całej. Oczywiście bez słowa z tego patentu w Assasynie III się wycofano :) Ogólnie Revelations mimo, że nie tak dobrego jak "dwójeczka" i Bractwo, i tak trzyma bardzo przyzwoity poziom i posiada urokliwe miejscówki. Dużo lepszy od słabego Assasyna III. 

 

Osobiście obecnie 100% - tuje Red Dead Redemption, pogrywam w GTA Online po nowej aktualizacji. Zbieram się do przejścia Max Payne'a 3, więc mocno Rockstarowe granie ;)

Odnośnik do komentarza

AC: Revelation... nie wiem czy to był dobry pomysł przechodzić jedną część po drugiej, ale najwyższy czas nagdonić serię. Obecnie jestem na etapie rozkminiania czy dodanie Tower Defence jest dobrym pomysłem.

 

Ja tak ogrywałem wszystkie (włącznie z "jedynką"!!!) aż do Black Flag - faktycznie, trochę się przejadło, ale to raczej dlatego, że platynując ACIII (oraz wbijając 100% z DLC), szarpałem w ten tytuł trochę ponad normę - w każdym razie mi się "trójka" podobała i mimo, że miała dużo słabych momentów to miło ją wspominam, choćby ze względu na piękne lasy oraz zmienne warunki pogodowe (a już śnieg to mistrzostwo świata).

 

Aktualnie gram trochę we wszystko :) Co jakiś czas wracam do Assassin's Creed IV Black Flag, np. dziś ukończyłem sekwencję szóstą i strasznie mi się spodobały wydarzenia poza Animusem.

Odkurzyłem również inną flagową serię Ubisoftu i wróciłem do przerwanej przygody w Prince of Persia Warrior Within - udało mi się pokonać pewną lafiryndę i zastanawiam się, czy będę atakował platynę (w Sands of Time mam). W każdym razie gram głównie po to, by móc z czystym sumieniem rozpocząć The Two Thrones, które kiedyś, w zamierzchłych czasach PS2, ledwo napocząłem (na zasadzie sprawdzenia, czy "pirat" w ogóle działa:)) - głównie z tego względu, iż nie ukończyłem części wcześniejszej.

 

Udało mi się również zaliczyć dość niszowe NeverDead, które jest całkiem przyjemnym średniakiem - na razie "pękł" Normal i być może wezmę się za coś więcej, choć platynka obwarowana jest między innymi trofeami za wymarłe multi - kilku obcokrajowców już do mnie napisało w tej sprawie (wygląda na to, że Polacy raczej tego nie posiadają :)), więc może coś się ruszy w temacie.

 

EDIT: Ooops... teraz dopiero zobaczyłem, w jakim dziale to naskrobałem - czuję się jak biały nerd, który późnym wieczorem zapuścił się do czarnej dzielnicy na Brooklynie :D

Zamieńcie sobie "platynki" na "calaki" i będzie OK (jak dobrze, że nie napisałem nic o żadnym exclusivie:p)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...