Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po bardzo przyjemnym Wolf Among Us gram sobie w The Walking Dead.

Ale zbieg okoliczności xD Ja też Walking Dead ale sezon 1. Dopiero co skończyłem Red Dead Redemption wraz z dodatkiem. a potem wreszcie chyba nadrobie duża zaległość która leży już na półce szmat czasu czyli Bioshock..;/

 

 

No to męczymy dokładnie to samo :) Epizod 1. Skończyłam, odczucia pozytywne. Swoją drogą w RDR też zamierzam zagrać w najbliższej przyszłości, ale póki co czekam aż mi Mirror's Edge przybędzie pocztą :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałem w:

 

Ninja Gaiden (Xbox) - całkiem niezła gra ale zbyt trudna. Nie mam ochoty grać w dosyć mały kawałek gry po parę razy. Dodatkowo ninja i przeciwnicy z bronią palną to jakieś nieporozumienie. Wyłączyłem na 3 chapterze. Onimusha czy Genji: Dawn of the Samurai podobały mi się dużo bardziej.

 

Orange Box (PS3) - nie jestem fanem PCtowych FPSów ale ta gra była naprawdę dobra,

 

Heavenly Sword (PS3) - bardzo dobra gra. Ciekawa graficznie, Grywalność dobra od poczatku aż do samego końca. Pomysłowe użycie czujnika ruchów DS3.

 

Forza Motorsport 3 (Xbox 360) - wczoraj włączyłem tę grę, więc moja opinia nie będzie kompletna, Jak dla mnie to najlepszy symulator gry z samochodami. Mimo wszsytko nie mam za bardzo już siły grać w samochodówki. Jak byłem młodzy, to mnie to kręciło - teraz już dsyć szybko mnei nuży, mimo że jestem fanem motoryzacji. Po prostu żadna gra nigdy nie dorówna prawdziwej jeździe autem :)

 

Fable II (Xbox 360) - jak wyżej - też niedawno odpalona. Gram na dwóch. Ograniczenia możliwości drugiego gracza to jakiś żart. Mimo wszystko gra świetna. Klimat bajkowo-filmowy, co bardzo lubię.

 

Ten temat zapewne może służyć, by ktoś mógł podłapać "w co mam teraz zagrać". Najbardziej poleciłbym z tych gier Orange Box, Heavenly Sword i Fable II ze względu na to, że nie są to puste gry od strony fabularnej (nie są to też jednak jakieś wybitne tytuły w tym względzie).

 

Najchętniej zagrałbym teraz w jakiegoś starocia z C64, NESa czy Amigi :P Niestety, na szybko przeglądjąc ten temat stwierdzam, że chyba mało kto już gra w klasyki. Trochę obrzydzenie mnie bierze, jak widzę powtarzajace się tytuły jak Fifa czy Call of Duty. Jak ktoś gra tylko w takie plebejskie tytuły, to niech szczerze sobie powie prosto w twarz, że nie jest prawdziwym graczem, tylko zwykłym "grajkiem" :)

Odnośnik do komentarza

Catherine, zaczalem bardzo dawno temu ale pozniej zostawilem bo zrobilo sie trudno i pojawily sie inne gry, ktorym nie moglem sie oprzec. Wydaje mi sie, ze zamula z graniem mi mija i znowu bede mogl lykac gry w calosci. Tak wiec dzis po pracy bede dalej dokanczal catherine, klimat jest psychodeliczny a sama gra to fajne wyzwanie logiczno zrecznosciowe z naciskiem na logiczne.

Odnośnik do komentarza

Crysis 3.

Jak na razie sam początek, póki co jest ładnie, płynnie i liniowo.

Później może spróbuję multi, beta mi się bardzo podobała.

 

Przyznam, że miałem grać w Dark Souls, ale ze względu na ogrom gry zostawiam tytuł na później, teraz czas na krótkie "szczelanki".

Odnośnik do komentarza

Bulletstorm - po czytaniu komentów i postów tutaj - to ja gram w inną grę. Grafa prze!!! ROLLERCOASTER NORMALNIE CUUURNA!!! Cały czas coś się dzieje, świetne bronie, świetne skillshoty - noż jest mega widowiskowo!!! Kończe już , znając mnie to skrobnę rozprawkę znowu i opiszę plusy i minusy. Pozdrawiam

 

A Dust jak pisałem Andreal - KOZAK!!! wciąga i długi - uwielbiam takie pozycje!!!

 

Jak będzie czas to skrobnę coś o Alanie - skończony z dodatkami, coś o Vanquishu skończony (PS3).

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Jak przejdziesz Bulleta, to zagraj w niego jeszcze raz. Będziesz wiedział o co wszystkim chodzi, że tak na niego jadą. Też jak pierwszy raz grałem było super, a za drugim razem widać wszystkie błędy i niedociągnięcia. A grafa jest przeładowana od niepotrzebnie dodanych efektów, aż oczy bolą.

Edytowane przez Halo3MaNiAcK
Odnośnik do komentarza

Kilka ładnych lat temu moja mama kupiła mi AC II. Kupiła, bo zobaczyła, że akcja ma miejsce we Włoszech, a akurat byłyśmy tam razem na wakacjach. Od tego czasu co roku kupuje mi na urodziny kolejną część AC (o ile jest akurat w sklepach ;) ). Problem polega na tym, że AC II, które mi się niesamowicie podobało, przerwałam przed ostatnią misją (tą z Papieżem). Do dzisiaj nie wiem czemu, bo byłam strasznie podjarana tą grą. W międzyczasie nawet jedynkę przeszłam :P

Dzisiaj postanowiłam, kończę grę i robię calaka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak przejdziesz Bulleta, to zagraj w niego jeszcze raz. Będziesz wiedział o co wszystkim chodzi, że tak na niego jadą. Też jak pierwszy raz grałem było super, a za drugim razem widać wszystkie błędy i niedociągnięcia. A grafa jest przeładowana od niepotrzebnie dodanych efektów, aż oczy bolą.

 

Świetny argument kur.na. Pasuje do 90% gier - zagraj drugi raz a nie będziesz się bawił tak jak za pierwszym - proste. A prawda taka, że jak dali coś świeżego w FPP, świetne bronie, bdb grafę i rozwałkę - to oczywiście źle. W ogóle po co starali się innowacje wprowadzać w FPP jakieś. - daj Pan spokój...Kupka wstydu za duuuża i WiiU na horyzoncie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dałem drugą szansę Dishonored z wyprzedaży M$ i warto było. Teraz gra trafiła w dobry czas i mnie wciągnęła. Mam też Alana AA ale czeka cierpliwie aż skończę dodatki w genialnym Bioshock:I i chyba wezmę się za 1999, bo tej gry ciągle mi mało.. idealnie spasowany gunplay, eksploracja i narracja, podane w cudownej otoczce - reżyseria 1sza klasa - godny reprezentant jednego z najlepszych IP w historii gier dla mnie :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...