Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

XCOM Enemy Unknown

Gra dostala bardzo dobre recenzje i slusznie. Moze tak z 5h gry za mna a juz wiem, ze wsiakne na dluugie godziny. Gram na normalnym poziomie trudnosci a juz i tak kilka razy musialem wczytywac save'a bo mi ludek zginal (szok w dzisiejszych czasach...). Jest ciezko, a im dalej tym pewnie bedzie trudniej.

Odnośnik do komentarza

Far Cry 3, może Orange Box.

Jednak wybrałem Far Cry 3, świetny sandbox (przez 2 godziny nic nie robiłem, a polowałem na zwierzęta), olbrzymia wyspa do zwiedzania, pełno dodatkowych misji/wyzwań i o dziwo fabuła z sensem. Do tego wygląda cudownie i aż tak strasznie nie szarpie, jak to niektórzy stwierdzili.

Odnośnik do komentarza

Super Meat Boy - prawie skończony ale odstawiłem bo bym padem rozje.bał telewizor - 8/10, Condemned - ukończone i miłe zaskoczenie jak na leciwą gre - fachowa pozycja - 8/10, Switchball - świetna gra logiczna z kulką w roli głównej z bdb muzyką - naprawdę trzeba nieraz pomyśleć i dobre wykonania. Byłem już na Lawa World ale laska włączyła NEW GAME i dupa strzeliła savy - więc na razie ukończenie odpuszczam. Teraz Dust Elysian Tail - MASAKRATOR!!!!! Myślałem, że to bedzie zwykłe pitu pitu a tu rozpierducha plus metroidvania plus elementy rpg 9questy, rozwój postaci, ekwipunek, minerały, crafting) - MUST HAVE dla każdego miłośnika gier 2D - piękna grafika i animacja. Polecam!!!

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałam w "Tomb Raider", nawet mnie wciągnęło,a tak nawiasem mówiąc, grywacie tylko w gry darmowe,czy płatne? te ostatnie są ciekawsze - wiadomo,  a jeśli przyjdzie Wam  płacić za grę, czy gry-  to jaką formę płatności wybieracie? , bo jest wiele możliwości. Ja np korzystam zawsze z psc przy płaceniu - jeśli chodzi o płacenie w necie.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed's Revelations nuda i powtarzalność wręcz wylewa się z tej gry, dodatkowo całkowite zbędne ficzery w stylu tworzenia bomb (komu to potrzebne?) i najgorzej wykonanym tower defence w historii gier. Fabułę lepiej przemilczeć.Cała seria to festiwal zmarnowanego potencjału.Każda kolejna część upada coraz niżej 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...