Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gears of War Judgement

 

Niby gram w kampanię, ale cały czas mam wrażenie, że to jest multiplayer z botami. Krótka mapa, dodatkowe zadanie, zdobywanie gwiazdek podczas potyczki, ocena, nagroda, później horda, dwie fale, gwiazdki, ocena i tak w kółko. 

Dobrze, że to  :cebula: , bo inaczej bym sobie w brodę pluł. Skończyć, skończę - dla zasady, może będzie jeszcze coś ciekawego po drodze.

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie, niby tak Arcade'owo, pomysł przyzwoity, realizacja taka sobie. Zmuszę się, żeby skończyć na normalu żeby sprawdzić całokształt, ale strasznie padakowato to wychodzi na razie. 

 

Multiplayer to z kolei katastrofa, 3mapy, brak Down but not Out, deathmatch to już nie odstrzeliwanie się z "bazy" respawnów tylko zwykły first to 50. 

Zupełnie nie przekonuje mnie to... no i brak Locustów w multi... strzelanie się COG vs COG było głupie już w trybie Wingman w Gears of War 3, ale tu? 

 

Jedyna zaleta to, że jak już pisał poprzednik, można obczaić w cebula promołszyn. :)

Odnośnik do komentarza

GoW:J to chyba moja największa wpadka zakupowa, związana z grami. Nie dość że wziąłem pre-order, to jeszcze rzuciłem się na season pass, a multi sobie odpuściłem jeszcze przed wyjściem 1 dodatku. 

Chociaż kampanie wspominam całkiem dobrze, zwłaszcza jak na Insane przechodziłem wbijając wszystkie gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dust An Elisian Tail - w koncu...w koncu szarpie w cos innego niz Borderlands TPS (jeszcze tylko Doppelganger do 70ki mi pozostal). Dust to swietna odskocznia od mainstreamu, pelna eksploracji i niezlej akcji przygodowka. Jest syndrom "jeszcze jednej lokacji, jeszcze jednego questa", a czasem nawet mozna poglowkowac nad zagadkami. Nie sa one pierwszych lotow, ale sa. W nastepnej kolejnosci czekaja juz Brothers.

 

EDIT. Ok, Brothers i Dust zaliczone. Obie gierki po prostu swietne. Teraz jednak przyszla kolej na Batmana. Ze dwa lata wisza na dysku bez nawet minuty gameplayu, ale w koncu sie za nie zabralem. Arkham Asylum, o nim mowa, jest prze-za-je-bis-te. Nie ma dla mnie jednego przynudnego momentu. Czuje sie jak maniak samochodowy na targach motoryzacyjnych. Wszystko mnie ciekawi i mam nadzieje, ze tak bedzie do konca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dark Souls - zeby nie bylo - splatynowalem DemS i DS na PS3 wiec korzystajac z GwG chcialem raz jeszcze szarpnac w nadgre. Nie ma tu nudnego momentu. Zaciukalem juz kilku bossow i sub-bossow bawiac sie jak dziecko nowa wymarzona zabawka. I co mam kupic X1, zeby grac na wstecznej kompatybilnosci? Za duzo zayebistych gierek zostalo do obczajenia na poprzednkej generacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Wreszcie wróciłem do Forza Horizon. Jaka ta gra to musiała być petarda swego czasu :banderas:

 

Dzisiaj też zaje,biście bawi, tylko irytuje mnie to, że w radiu jakby ciągle jeden kawałek leciał (ten remix Aviciego) i k,urwa te najazdy kamery przy każdej czynności. Wyjeżdżasz z jakiegoś miejsca? Najazd na samochód. Start w wyścigu? Najazd na samochód. Szkoda czasu na takie pierdoły. No i te wyzwania które dają 100% zniżki w punktach szybkiej podróży (driftowanie) nie zawsze mi wchodzą, ale to trzeba git gud i będzie dobrze.

Andreal, muszę Ci zapro posłać. Będziemy sobie bić rekordy w punktach pomiaru prędkości.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A ja ogrywam parę gierek na raz.

 

Pykam, tym razem tak jak Bóg przykazał, w Girsy 1, a i w końcu mam szansę wypróbować multi - i jest bardzo fajne. Nawet nieźle sobie radzę.

 

Mam też Test Drive Unlimited, który... jest na pewno brzydki. Gra się mocno zestarzała, ale jest przyjemnie. Szkoda, że radio jest takie ciche. Muszę się jeszcze przyzwyczaić do sterowania.

 

Rozpocząłem też Alan Wake, które nie wchodzi mi jakoś idealnie. W ogóle nie podoba mi się pomysł z tym "naświetlaniem" przeciwników zanim ich zabiję. W ogóle mi się to nie podoba. I fakt, że jeszcze bateria w latarce się kończy. Ale klimacior gicior.

 

Kupiłem też dziś Quake 4, na którego długo polowałem. Framerate jest okropny!!! Ale launch title, to wybaczam. Czuć Doom 3. Ogółem na razie mi się bardzo podoba, ale ja mam fioła na punkcie takich gierek.

 

No i mam też The Darkness, z którym czekałem bo ponoć wersja na PS3 to niezła padaka. Ruszanie postacią i celowaniem to niezły... ekhm, hardkor. Gra ma jednak klimacior, to na pewno do niej wrócę.

 

No i mam też Halo 3, za którym mam pierwszą godzinkę. Good to be back. Ale kampanię to ja raczej nie przejdę, liczy się tylko wyebiste multi.

 

 

Pościągałem sobie też sporo demówek. Jak faaajnie jest wrócić do Banjo. Poprawiony framerate na plus, ale co jest nie tak z tymi wypranymi kolorami? 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Figaro The Darkness ma strasznie dziwne sterowanie, ale dla historii i jednej sceny TRZEBA skończyć tę grę. Zwłaszcza, że czuć w tym starą szkołe tworzenia FPSów (eksploracja leveli, brak tysiąca skryptów) i takich gier już się nie robi bo z dwójki zrobili corridor shootera ;/

Odnośnik do komentarza

Figaro The Darkness ma strasznie dziwne sterowanie, ale dla historii i jednej sceny TRZEBA skończyć tę grę. Zwłaszcza, że czuć w tym starą szkołe tworzenia FPSów (eksploracja leveli, brak tysiąca skryptów) i takich gier już się nie robi bo z dwójki zrobili corridor shootera ;/

Której scenki? Domyslam się w sumie, ale dawaj w spoilerze napisz mi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem tydzień temu San Andreas i chłonę jakbym grał pierwszy raz. Niesamowita gra! Trochę skopana ta wersja ale nie przeszkadza mi to w odbiorze tego dziela.

 

Odpaliłem również Mafię II i już wiem, że skończę jeszcze raz. Uwielbiam gangsterskie klimaty, więc z ogromną przyjemnością przypomnę sobie fabułę z drugiej części. Kto pisze, że Mafia II to crap ten pedau! Niesamowite przeżycia na niesamowitej konsoli!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...