Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Mass Effect, a później dłuuuga przerwa (oddaję konsolę do prawowitych właścicieli) i powrót do swojej PS2 (Silent Hill się w końcu zbliża).

A w kolejce (przy następnej "pożyczce") na pewno Mass Effect 2, chociaż jeszcze Halo 3 na półce czeka... się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza

  • Kończe po raz drugi BioShocka, a to z powodu zbliżającej się wielkimi krokami premiery sequela
  • Brutal Legend na które czekałem dużo czasu od pierwszych zapowiedzi.. i męcze się, bo gra zawodzi na wielu płaszczyznach.
  • Left 4 Dead 2 - bo rzeźni z wycinaniem hordy zombiaków nigdy za wiele.. szczególnie ze znajomym obok.
  • Bayonetta którą powoli zbliżam się do finału i wciąż nie moge się zadziwić z jakim rozmachem zrobiona jest ta perełka.. Walki z bossami to mistrzostwo świata.. Ach i te włosy ; s
Odnośnik do komentarza

Ehhh online .MW2 :D momentami tak mnie wkurza to multi ze dostaje białej gorączki szczególnie dzięki lagom ...ale po skończonym meczu coś kusi aby zagrac jeszcze jeden :P i tak w kółko .

 

Na singla trochę crapów WWE Legend & NFS :MW - jakoś nie mam zapału aby to skończyć .

 

Fifa 10 poszła w odstawkę .. chyba pora do niej wrócić

 

A w kolejce RE5 i brak czasu aby wogólę włożyć DVD do napędu nie mówiąc już o graniu :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie oderwałem się od konsolki po ukończonym Mass Effect. Widząc jakie poruszenie zrobiło się przed premierą Sequela, stwierdziłem że to wstyd przyznać się "Nie grałem w I część o.o". Akurat przechodząc sobie w empiku przez przypadek trafiłem na półkę gdzie ME zakupiłem w promocyjnej cenie 61,99 ^^' Aż głupio było nie skorzystać. I nie żałuje... po raz kolejny nie zawiodłem się na BioWare ^^' Zacieram łapki przed ME II.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...