Skocz do zawartości

Skate 3


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sklep z pierwszej części był klimatyczny, to fakt. Najważniejszym i tak pozostaje samo jeżdżenie, robienie trików, setna z rzędu próba wykonania jakiegoś gapa lub połączenia kilku ewolucji w konkretnym miejscu(to właśnie stanowi główny magnes Skate 2, gdy wszystkie ciuchy i inne niepotrzebne nikomu bzdety zostały zakupione i wypróbowane), a nie to czy nasz skater ma buty firmowe lub zwykłe trampki. Pokładam także wielkie nadzieje w możliwości tworzenia własnego skateparku.

Odnośnik do komentarza

'klimatyczny' to dobre slowo. oczywiscie, ze ciuchy byly tylko dodatkiem, ale jednak swoja postac trzeba ubrac (albo rozebrac).

 

co by nie bylo. sedno gry, czyli tricki, gapy wygladaja na ulepszone. dodatkowe animacje kiedy skater spada z deski, ale nie upada tez ciesza. do pelni szczescia brakuje mi jeszcze pojawienia sie lip trickow (stalls) z prawdziwego zdarzenia w stylu disaster, rock n roll, rock to fakie, tail i nose stall itp.

i bardzo cieszy mnie pojawienie sie trybu hardcore = wieksze wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Marne wytłumaczenie. Grając w poprzednie części Skate nikt nie kazał Ci robić manuali, grabów czy też flipów, mimo to miałeś taką możliwość i to się liczy. Jak widzisz na filmikach, które zamieściłem są skejterzy nadal bawiący się manualami. W S3 też chciałbym mieć taką możliwość. Nie wszystkie dane nam triki są praktyczne, część jest tylko na pokaz. Grając online w rankingowy spot battle mało kto robi np. 360 hardflip to tailslide, gdyż jest duże prawdopodobieństwo, że się wywali. Jak wiadomo są inne, prostsze sposoby na zrobienie dużej ilości punktów. Po prostu mam nadzieję, że w przypadku Skate 3 dostaniemy zastrzyk sporej ilości nowych trików. Jest wiele możliwości i smutnym będzie fakt, jeżeli do naszej dyspozycji zostaną oddane jedynie dwa nowe triki, o których jest mowa w newsach do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się nowe filmiki na GT. Edytor skateparku wygląda bardzo obiecująco. O demie gry, to chyba zapomnieli całkowicie tym razem...

filmik wyglada jakby koles sterujacy postacie troche nie ogarnial pada.

a edytor? lepsze to niz przesuwanie elemetow na zywca w grze - choc mialo to klimat, to ustawic caly park bylo ciezko. bardzoej interesuje mnie jezdzenie, ale juz bywalo tak, ze mialem ochote cos przesunac albo dodac w istniejacym parku, wiec edytor jak najbardziej.

 

ostatnio demo bylo jakos miesiac przed premiera, wiec moze i tym razem sie pojawi.

 

ps. i moj glos w dyskusji o Mullenie. Rodney jest poprostu legenda skateboardingu.

a w jego stylu jazdy tez cos jest. kiedys jak jezdzilem na desce i ogladalem wiecej filmow skateowych moja matka zawsze zatrzymywala sie dluzej popatrzec ja Mullen jezdzi. podobalo jej sie.

Odnośnik do komentarza

Bezsensownym jest nazywanie go(lub kogokolwiek innego) najlepszym skaterem. Wniósł swego czasu bardzo wiele i nadal robi to, co mu najlepiej wychodzi - czyli obkręcanie deski po stopami(tudzież rękoma) na milion sposobów, inni potrafią zrobić obrót o 900 stopni bądź też skoczyć nad kilkudziesięcioma schodami. Uznanie i podziw dla nich - jak najbardziej, ale przypinanie metki "najlepszy" już niekoniecznie. :)

 

Wiem, że ciągle piszę o nowych trikach, których tak bardzo pragnę w Skate 3, jednakże oglądając nowe filmy czuję po kościach, że dostaniemy Skate 2 + darkslide, underflip, nowe animacje upadku z deski oraz parę innych, nie wnoszących nic do samej jazdy dodatków...

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Skate 2. Choćby Ze względu na sporo nowości w porównaniu do poprzednika oraz prawdopodobnie niewiele różnic w samej jeździe w stosunku do nadchodzącej części. Tym bardziej, że dzięki DLC można pobrać trzy najlepsze miejscówki z pierwszej części. :) Gra przy której można siedzieć godzinami i nie robić nic poza opcją freeskate - zupełnie jak niegdyś w THPS2 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...